kunifiedpush - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: The operation timed out.
ca: L'operació ha excedit el temps.

en: Push notification self-test.
ca: Autoprova de notificació automàtica.

en: Could not obtain push notification endpoint.
ca: No s'ha pogut obtenir el punt final de la notificació automàtica.

en: Received notification does not have the expected content.
ca: La notificació rebuda no té el contingut esperat.

en: There is no push notification service running!
ca: No hi ha cap servei de notificacions automàtiques en execució!

en: There is a 3rd party push notification service running. Push notifications are available, but cannot be configured here.
ca: Hi ha un servei de notificacions automàtiques de tercers. Les notificacions automàtiques són disponibles, però no es poden configurar aquí.

en: <b>Online</b><br>Connected to the push notification server and operational.
ca: <b>En línia</b><br>Està connectat a un servidor de notificacions automàtiques i és operatiu.

en: <b>Idle</b><br>There are no applications using push notifications.
ca: <b>Inactiu</b><br>No hi ha cap aplicació que usi les notificacions automàtiques.

en: <b>Offline</b><br>Network connection to the server could not be established (%1).
ca: <b>Desconnectat</b><br>No s'ha pogut establir la connexió de xarxa amb el servidor (%1).

en: <b>Offline</b><br>Network connection to the server could not be established.
ca: <b>Desconnectat</b><br>No s'ha pogut establir la connexió de xarxa amb el servidor.

en: <b>Offline</b><br>Could not authenticate at the server (%1).
ca: <b>Desconnectat</b><br>No s'ha pogut autenticar amb el servidor (%1).

en: <b>Offline</b><br>Could not authenticate at the server.
ca: <b>Desconnectat</b><br>No s'ha pogut autenticar amb el servidor.

en: <b>Offline</b><br>Push notifications are not set up yet.
ca: <b>Desconnectat</b><br>Les notificacions automàtiques encara no s'han configurat.

en: Push provider:
ca: Proveïdor de notificacions automàtiques:

en: Client token:
ca: Testimoni de client:

en: User name:
ca: Nom d'usuari:

en: Authenticate
ca: Autentica

en: Note that ntfy.sh is rate-limiting applications. It will therefore not work with applications with a larger amount of users, such as public Matrix or Mastodon instances.
ca: Tingueu en compte que ntfy.sh limita la velocitat de les aplicacions. Per tant, no funcionarà amb aplicacions amb una gran quantitat d'usuaris, com ara instàncies públiques de Matrix o Mastodon.

en: Authentication method:
ca: Mètode d'autenticació:

[ctx: authentication method]
en: None
ca: Sense

[ctx: authentication method]
en: Password
ca: Contrasenya

[ctx: authentication method]
en: Token
ca: Testimoni

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: Password:
ca: Contrasenya:

[ctx: authentication token]
en: Token:
ca: Testimoni:

en: Push notifications are working correctly.
ca: Les notificacions automàtiques estan funcionant correctament.

en: Push notification test failed.
ca: Ha fallat la prova de notificació automàtica.

en: Registering with push server…
ca: S'està registrant amb el servidor de notificacions automàtiques…

en: Sending push notification…
ca: S'està enviant una notificació automàtica…

en: Waiting to receive push notification…
ca: S'està esperant a rebre una notificació automàtica…

[ctx: @action:button]
en: Test
ca: Prova

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Unregister application from push notifications
ca: Cancel·la el registre de l'aplicació de les notificacions automàtiques

[ctx: @title:window]
en: Unregister Application
ca: Cancel·la el registre de l'aplicació

[ctx: %1 is an application name]
en: Are you sure you want to unregister '%1'?
ca: Esteu segur que voleu cancel·lar el registre de l'aplicació «%1»?
