kunifiedpush - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: The operation timed out.
cs: Čas na operaci vypršel.

en: Push provider:
cs: Poskytovatel Push:

en: Client token:
cs: Token klienta:

en: User name:
cs: Uživatelské jméno:

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Applications
cs: Aplikace

[ctx: @title:window]
en: Unregister Application
cs: Zrušit registraci aplikace

[ctx: %1 is an application name]
en: Are you sure you want to unregister '%1'?
cs: Opravdu si přejete zrušit registraci'%1'?
