kunifiedpush - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: The operation timed out.
lt: Pasibaigė operacijai skirtas laikas.

en: Push notification self-test.
lt: „Push“ pranešimo savikontrolė.

en: Could not obtain push notification endpoint.
lt: Nepavyko gauti „Push“ pranešimo galutinio taško.

en: Received notification does not have the expected content.
lt: Gautame pranešime nėra turinio, kurio buvo tikėtasi.

en: There is no push notification service running!
lt: Neveikia jokia „Push“ pranešimų tarnyba!

en: There is a 3rd party push notification service running. Push notifications are available, but cannot be configured here.
lt: Veikia trečiosios šalies „Push“ pranešimų tarnyba. „Push“ pranešimai yra prieinami, bet negali būti čia konfigūruojami.

en: <b>Online</b><br>Connected to the push notification server and operational.
lt: <b>Prisijungta</b><br>Prisijungta prie „Push“ pranešimų serverio ir veikiama.

en: <b>Idle</b><br>There are no applications using push notifications.
lt: <b>Neveiklus</b><br>Nėra jokių „Push“ pranešimus naudojančių programų.

en: <b>Offline</b><br>Network connection to the server could not be established (%1).
lt: <b>Atsijungta</b><br>Nepavyko užmegzti tinklo ryšio su serveriu (%1).

en: <b>Offline</b><br>Network connection to the server could not be established.
lt: <b>Atsijungta</b><br>Nepavyko užmegzti tinklo ryšio su serveriu.

en: <b>Offline</b><br>Could not authenticate at the server (%1).
lt: <b>Atsijungta</b><br>Nepavyko nustatyti tapatybės serveryje (%1).

en: <b>Offline</b><br>Could not authenticate at the server.
lt: <b>Atsijungta</b><br>Nepavyko nustatyti tapatybės serveryje.

en: <b>Offline</b><br>Push notifications are not set up yet.
lt: <b>Atsijungta</b><br>Kol kas neatlikta „Push“ pranešimų sąranka.

en: Push provider:
lt: „Push“ teikėjas:

en: Client token:
lt: Kliento prieigos raktas:

en: User name:
lt: Naudotojo vardas:

en: Authenticate
lt: Nustatyti tapatybę

en: Note that ntfy.sh is rate-limiting applications. It will therefore not work with applications with a larger amount of users, such as public Matrix or Mastodon instances.
lt: Turėkite omenyje, kad ntfy.sh taiko ribojimus programoms. Štai kodėl ntfy.sh neveiks su programomis, kuriose yra didelis naudotojų skaičius, pavyzdžiui, Matrix ar Mastodon egzemplioriais.

en: Authentication method:
lt: Tapatybės nustatymo metodas:

[ctx: authentication method]
en: None
lt: Nėra

[ctx: authentication method]
en: Password
lt: Slaptažodis

[ctx: authentication method]
en: Token
lt: Prieigos raktas

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: authentication token]
en: Token:
lt: Prieigos raktas:

en: Push notifications are working correctly.
lt: „Push“ pranešimai veikia tinkamai.

en: Push notification test failed.
lt: „Push“ pranešimo išbandymas patyrė nesėkmę.

en: Registering with push server…
lt: Registruojama „Push“ serveryje …

en: Sending push notification…
lt: Siunčiamas „Push“ pranešimas…

en: Waiting to receive push notification…
lt: Laukiama, kol bus gautas „Push“ pranešimas…

[ctx: @action:button]
en: Test
lt: Išbandyti

en: Applications
lt: Programos

en: Unregister application from push notifications
lt: Išregistruoti programą iš „Push“ pranešimų

[ctx: @title:window]
en: Unregister Application
lt: Išregistruoti programą

[ctx: %1 is an application name]
en: Are you sure you want to unregister '%1'?
lt: Ar tikrai norite išregistruoti „%1“?
