kunifiedpush - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: The operation timed out.
sl: Časovna omejitev operacije je potekla.

en: Push notification self-test.
sl: Samotestiranje potisnih obvestil.

en: Could not obtain push notification endpoint.
sl: Končne točke potisnega obvestila ni bilo mogoče pridobiti.

en: Received notification does not have the expected content.
sl: Prejeto obvestilo nima pričakovane vsebine.

en: There is no push notification service running!
sl: Storitev za porivanje obvestil ne teče!

en: There is a 3rd party push notification service running. Push notifications are available, but cannot be configured here.
sl: Teče storitev porivanja obvestil tretje stranke. Možno je sicer porivati obvestila, a jih tu ne moremo konfigurirati.

en: <b>Online</b><br>Connected to the push notification server and operational.
sl: <b>Online</b><br>Povezan na strežnik porivanja obvestil in operativen.

en: <b>Idle</b><br>There are no applications using push notifications.
sl: <b>Nedelujoč</b><br>Ni aplikacije za porivanje obvestil.

en: <b>Offline</b><br>Network connection to the server could not be established (%1).
sl: <b>Offline</b><br>Mrežne povezave s strežnikom ni bilo mogoče vzpostaviti (%1).

en: <b>Offline</b><br>Network connection to the server could not be established.
sl: <b>Offline</b><br>Mrežne povezave s strežnikom ni bilo mogoče vzpostaviti.

en: <b>Offline</b><br>Could not authenticate at the server (%1).
sl: <b>Offline</b><br>Ni se bilo mogoče avtenticirati na strežniku (%1).

en: <b>Offline</b><br>Could not authenticate at the server.
sl: <b>Offline</b><br>Ni se bilo mogoče avtenticirati na strežniku.

en: <b>Offline</b><br>Push notifications are not set up yet.
sl: <b>Offline</b><br>Porivanje obvestil še ni vzpostavljeno.

en: Push provider:
sl: Ponudnik porivanja:

en: Client token:
sl: Odjemalcev žeton:

en: User name:
sl: Uporabniško ime:

en: Authenticate
sl: Avtenticiraj

en: Note that ntfy.sh is rate-limiting applications. It will therefore not work with applications with a larger amount of users, such as public Matrix or Mastodon instances.
sl: Upoštevajte, da je ntfy.sh aplikacija, ki omejuje hitrost. Zato ne bo delovala z aplikacijami z večjim številom uporabnikov, kot so javni pojavki Matrix ali Mastodon.

en: Authentication method:
sl: Metoda avtentikacije:

[ctx: authentication method]
en: None
sl: Nobena

[ctx: authentication method]
en: Password
sl: Geslo

[ctx: authentication method]
en: Token
sl: Žeton

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

[ctx: authentication token]
en: Token:
sl: Žeton:

en: Push notifications are working correctly.
sl: Potisna obvestila delujejo pravilno.

en: Push notification test failed.
sl: Preizkus potisnega obvestila ni uspel.

en: Registering with push server…
sl: Registracija s potisnim strežnikom…

en: Sending push notification…
sl: Pošiljanje potisnega obvestila…

en: Waiting to receive push notification…
sl: Čakanje na prejem potisnega obvestila…

[ctx: @action:button]
en: Test
sl: Preizkus

en: Applications
sl: Aplikacije

en: Unregister application from push notifications
sl: Odregistriraj aplikacijo od porivanja obvestil

[ctx: @title:window]
en: Unregister Application
sl: Odregistriraj aplikacijo

[ctx: %1 is an application name]
en: Are you sure you want to unregister '%1'?
sl: Ali ste prepričani, da želite odregistrirati '%1'?
