KVIrc - en to hu translation catalogue (137 entries)

en: Close
hu: Bezár

en: Missing target, no action taken
hu: Hiányzó cél, akció nem történt

en: Usage
hu: Használat

en: channel
hu: csatorna

en: message
hu: üzenet

en: -m: send a message instead of a notice
hu: -m: üzenet küldése értesítő helyett

en: -w: send notice to all channel owners
hu: -w: értesítő  küldése minden csatorna tulajdonosnak

en: -a: send notice to all channel admins
hu: -a: értesítő küldése minden csatorna adminisztrátornak

en: -o: send notice to all channel ops
hu: -o: értesítő küldése minden csatorna operátornak

en: -h: send notice to all channel halfops
hu: -h: értesítő küldése minden csatorna féloperátornak

en: -v: send notice to all channel voices
hu: -v:  értesítő küldése mindenkinek aki rendelkezik hanggal a csatornán

en: -q: quiet mode
hu: -q: csöndes mód

en: Parameter message missing
hu: Paraméter üzenet hiányzik

en: Type /gnotice for help
hu: /gnotice további információkért

en: Sending wallop to
hu: Wallop küldése:

en: Usage:
hu: Használat:

en: reason
hu: indok

en: This is not a channel window
hu: Ez nem egy csatorna ablak

en: Unsupported type:
hu: Nem támogatott típus:

en: Channel Owner
hu: Csatorna Tulajdonos

en: Channel Administrator
hu: Csatorna Adminisztrátor

en: Channel Operator
hu: Csatorna Operátor

en: Half Operator
hu: Féloperátor

en: Voice
hu: Hang

en: User Operator
hu: Felhasználói Operátor

en: Normal User
hu: Normál Felhasználó

en: You must use DNS in an IRC context
hu: DNS-t kell használnod az IRC környezetben

en: You must be connected to a server
hu: Kapcsolódnod kell egy szerverhez

en: No such user:
hu: Nincs ilyen felhasználó:

en: [Installer] Error: the first argument of copyFiles must be a source directory
hu: [Telepítő] Hiba: a copyFiles első argomentumának a forrás könyvtárnak kell lennie

en: [Installer] Error: the second argument of copyFiles must be a file name or file regexp
hu: [Telepítő] Hiba: a copyFiles második argomentumának egy helyes fájlnévnek vagy fájl regexpnek kell lennie

en: [Installer] Error: the third argument of copyFiles must be a destination directory
hu: [Telepítő] Hiba: a copyFiles harmadik argomentumának a célmappát kell megadni

en: The default script has been successfully installed.
hu: Az alapértelmezett szkriptek sikeresen telepítve lettek.

en: To connect to a server, type /server <server name>
hu: Szerverhez kapcsolódáshoz add ki a /server <szerver neve> parancsot

en: Happy ircing :)
hu: Kellemes IRCelést :)

en: Logging
hu: Naplózás

en: Stop Highlighting (Local)
hu: Kiemelés leállítása (Helyi)

en: Start Highlighting (Local)
hu: Kiemelés Indítása (Helyi)

en: Always Highlight
hu: Mindig Kiemel

en: Stop Highlighting
hu: Kiemelés Leállítása

en: Multiple Users
hu: Több Felhasználó

en: Notify Avatar
hu: Értesítés Avatarról

en: Clear Buffer
hu: Puffer Ürítése

en: You're not connected to a server
hu: Nem vagy szerverhez csatlakozva

en: Dock
hu: Felcsatolás

en: /WHOIS ?s (idle time)
hu: /WHOIS ?s (tétlenség ideje)

en: &Information
hu: &Információ

en: DNS for
hu: DNS:

en: Mask for
hu: Maszk:

en: &Ignore
hu: Mellőzés

en: &Registration
hu: &Regisztráció

en: &Part
hu: Lelépés

en: &Join
hu: Csatlakozás

en: Copy Channel Address
hu: Csatorna Címének Másolása

en: Enter the message text
hu: Add meg az üzenet szövegét

en: &Page
hu: Csi&pogás

en: Cancel
hu: Mégsem

en: &Join Channels...
hu: Csatlakozás Csatornákhoz...

en: l (Connections)
hu: l (Kapcsolatok)

en: m (Command Usage)
hu: m (Parancs Használata)

en: o (Operators)
hu: o (Operátorok)

en: u (Uptime)
hu: u (Idő Online)

en: z (Debug Stats?)
hu: z (Debug Statisztikák?)

en: Undock
hu: Lecsatolás

en: Automatically Join Channel
hu: Automatikus csatlakozás a csatornához

en: When Connecting to Server '?s'
hu:  '?s' szerverhez való kapcsolódáskor

en: When Connecting to Network '?s'
hu: '?s' hálózathoz való kapcsolódáskor

en: Part All Channels
hu: Minden csatorna elhagyása

en: Close All Queries
hu: Privát ablakok bezárása

en: Rejoin All Dead Channels
hu: Újracsatlakozás minden elhagyott csatornához

en: Close All Dead Channels
hu: Halott csatornák bezárása

en: Close All Dead Queries
hu: Halott privátok bezárása

en: Unhighlight All Windows
hu: Kiemelések törlése

en: Unhighlight All Channels
hu: Csatornák kiemelésének törlése

en: Unhighlight All Queries
hu: Privát kiemelések törlése

en: &Query
hu: Privát

en: Ig&nore
hu: Mellőzés

en: &Highlight
hu: Kiemelés

en: Notify avatar
hu: Értesítés avatarról

en: Chat with
hu: Beszélgetés:

en: Reverse Chat with
hu: Fordított Beszélgetés:

en: Secure Chat with
hu: Biztonságos Beszélgetés

en: Send to
hu: Küldés:

en: Reverse Send to
hu: Fordított Küldés

en: Secure Reverse Send to
hu: Biztonságos Fordított Küldés

en: TDCC Send to
hu: TDCC Küldés

en: TDCC Reverse Send to
hu: TDCC Fordított küldés

en: Voice Chat
hu: Élőhangos Beszélgetés

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Ban
hu: Tilt

en: &Ban
hu: Tilt

en: O&wner
hu: Tulajdonos

en: &Deowner
hu: Tulajdonos elvétele

en: &Administrator
hu: &Adminisztrátor

en: &Deadministrator
hu: Adminisztrátor elvétele

en: &Op
hu: &Operátor

en: &Deop
hu: &Operátor elvétele

en: &Halfop
hu: Féloperátor

en: &Dehalfop
hu: &Féloperátor elvétele

en: &Voice
hu: Hang

en: D&evoice
hu: Hang elvétele

en: &Kick
hu: &Kirúgás

en: K&ick
hu: K&irúgás

en: With...
hu: indoklással...

en: Kick Reason
hu: Kirúgás Indoka

en: Enter a kick reason
hu: Add meg a kirúgás indokát

en: Kick/Ban
hu: Kirúgás/Tiltás

en: Kick/Ban Reason
hu: Kirúgás/Tiltás Indoka

en: Enter a kick/ban reason
hu: Add meg a kirúgás/tiltás indokát

en: &Kick/Ban
hu: &Kirúgás/Tiltás

en: Copy Channel URL to Clipboard
hu: Csatorna Címének Másolása Vágólapra

en: Logging to
hu: Naplózás:

en: Flush Log File
hu: Naplófájl Frissítése

en: Stop Logging
hu: Naplózás Leállítása

en: Not Logging
hu: Nem Naplóz

en: Include Existing Buffer
hu: Belevéve a Meglévő Puffert

en: Choose Log Filename
hu: Válassz Naplózási Fájlnevet

en: is being ignored
hu: mellőzve lett

en: is not being ignored
hu: nincs mellőzve

en: Enable Ignore
hu: Mellőzés Engedélyezése

en: is registered as
hu: regisztrált, mint

en: is in the notify list
hu: az értesítési listában van

en: has a default avatar
hu: rendelkezik avatarral

en: is not registered
hu: nincs regisztrálva

en: Register...
hu: Regisztráció...

en: Quick Registration
hu: Gyors Regisztráció

en: Edit Registration...
hu: Regisztráció Szerkesztése...

en: Unregister
hu: Regisztráció törlése

en: Add to Notify
hu: Értesítésekhez adás

en: Remove from Notify
hu: Eltávolítás az Értesítésekből

en: Choose...
hu: Kiválaszt...

en: Choose Avatar Image File
hu: Válassz Avatar Kép Fájlt

en: Clear Default
hu: Alapértelmezés törlése

en: IRC Context
hu: IRC Környezet

en: Options
hu: Opciók

en: Help
hu: Súgó

en: Scripting
hu: Szkriptelés
