KVIrc - en to tr translation catalogue (114 entries)

en: Close
tr: Kapat

en: Missing target, no action taken
tr: Hedef bulunamadı ve hiçbir işlem yapılmadı

en: Usage
tr: Kullanım

en: channel
tr: kanal

en: message
tr: mesaj

en: -m: send a message instead of a notice
tr: -m: uyarı göndermek yerine mesaj gönder

en: -w: send notice to all channel owners
tr: -w: tüm kanal kurucularına uyarı gönder

en: -a: send notice to all channel admins
tr: -a: tüm kanal adminlerine uyarı gönder

en: -o: send notice to all channel ops
tr: -o: tüm kanal operatörlerine uyarı gönder

en: -h: send notice to all channel halfops
tr: -h: tüm kanal yardımcı operatörlerine uyarı gönder

en: -q: quiet mode
tr: -q: sessiz modu

en: Parameter message missing
tr: Parametre mesajı bulunamadı

en: Type /gnotice for help
tr: Yardım için /gnotice yazınız

en: Sending wallop to
tr: Wallop gönder -->

en: Usage:
tr: Kullanım:

en: reason
tr: sebep

en: This is not a channel window
tr: Burası kanal penceresi değil

en: Unsupported type:
tr: Desteklenmeyen Tür

en: Channel Owner
tr: Kanal Kurucu

en: Channel Administrator
tr: Kanal Admin

en: Channel Operator
tr: Kanal Operatör

en: Half Operator
tr: Yardımcı Operatör

en: User Operator
tr: Kullanıcı Operatör

en: Normal User
tr: Normal Kullanıcı

en: You must be connected to a server
tr: Sunucuya bağlı olmak zorundasınız

en: No such user:
tr: Kullanıcı çevrimiçi değil:

en: [Installer] Error: the first argument of copyFiles must be a source directory
tr: [Yükleyici] Hata: copyFiles’ın ilk argümanı kaynak dizinde olmalıdır

en: [Installer] Error: the second argument of copyFiles must be a file name or file regexp
tr: [Yükleyici] Hata: copyFiles’ın ikinci argümanı bir dosya ismi ya da regexp dosyası olmalıdır

en: [Installer] Error: the third argument of copyFiles must be a destination directory
tr: [Yükleyici] Hata: copyFiles’ın üçüncü argümanı bir hedef dizin olmalıdır

en: The default script has been successfully installed.
tr: Varsayılan script başarılı bir şekilde yüklendi

en: To connect to a server, type /server <server name>
tr: Sunucuya bağlanmak için /server <sunucu adı> komutunu yazınız

en: Happy ircing :)
tr: İyi sohbetler :)

en: Logging
tr: Kayıt Tutma

en: Stop Highlighting (Local)
tr: Uyarıcıyı Durdur (Yerel)

en: Start Highlighting (Local)
tr: Uyarıcıyı Başlat (Yerel)

en: Always Highlight
tr: Devamlı Uyarı

en: Stop Highlighting
tr: Uyarıcıyı Durdur

en: Multiple Users
tr: Çoklu Kullanıcılar

en: Notify Avatar
tr: Avatarı Bildir

en: Clear Buffer
tr: Ekranı Temizle

en: You're not connected to a server
tr: Sunucuya bağlı değilsiniz

en: Dock
tr: Ayrı Pencereyi Kapat

en: /WHOIS ?s (idle time)
tr: Kimdir ?s

en: &Information
tr: &Bilgi

en: /WHOIS ?s
tr: Kimdir ?s

en: /WHOWAS ?s
tr: Kim idi ?s

en: /WHO ?s
tr: Kim ?s

en: DNS for
tr: DNS

en: Mask for
tr: Mask

en: &Registration
tr: &Kayıt

en: &Hop
tr: &Çık-Gir

en: &Part
tr: &Ayrıl

en: &Join
tr: &Gir

en: Copy Channel Address
tr: Kanal Adreslerini Kopyala

en: Enter the message text
tr: Mesajınızı Giriniz

en: &Page
tr: &Sayfa

en: Cancel
tr: İptal Et

en: &Join Channels...
tr: &Kanallara giriş

en: l (Connections)
tr: I (Bağlantılar)

en: m (Command Usage)
tr: m (Komut Kullanımı)

en: o (Operators)
tr: o (Operatörler)

en: u (Uptime)
tr: u (Çalışma Zamanı)

en: z (Debug Stats?)
tr: z (Hata Ayıklama İstatistikleri?)

en: Undock
tr: Ayrı Pencereye Aç

en: Automatically Join Channel
tr: Kanala Otomatik Giriş

en: When Connecting to Server '?s'
tr: '?s' Sunucusuna Bağlandığım Zaman

en: When Connecting to Network '?s'
tr: '?s' Ağına Bağlandığım Zaman

en: Part All Channels
tr: Tüm Kanallardan Ayrıl

en: Close All Queries
tr: Tüm Özelleri Kapat

en: Close All Dead Channels
tr: Ölü kanalları kapat

en: Close All Dead Queries
tr: Ölü özelleri kapat

en: Unhighlight All Windows
tr: Tüm Pencerelerdeki Uyarıcıyı Kapat

en: Unhighlight All Channels
tr: Tüm Kanallardaki Uyarıcıyı Kapat

en: Unhighlight All Queries
tr: Tüm Özel Sohbetlerdeki Uyarıcıyı Kapat

en: &Query
tr: &Özel Sohbet

en: &Highlight
tr: &Uyarıcı

en: Notify avatar
tr: Avatarı Bildir

en: Chat with
tr: Sohbet -->

en: Secure Chat with
tr: Güvenli Sohbet -->

en: Send to
tr: Gönder -->

en: TDCC Send to
tr: TDCC Gönder -->

en: Voice Chat
tr: Sesli Chat

en: Default
tr: Varsayılan

en: With...
tr: Nedenli

en: Kick Reason
tr: Kick Sebep

en: Enter a kick reason
tr: Kick sebebi giriniz

en: Kick/Ban Reason
tr: Kick/Ban Sebep

en: Enter a kick/ban reason
tr: kick/ban sebebi giriniz

en: Copy Channel URL to Clipboard
tr: Panoya kanal URL'sini kopyala

en: Logging to
tr: Kayıt Defterini Dizine Kaydet

en: Flush Log File
tr: Kayıt Dosyasını Renklendir

en: Stop Logging
tr: Kayıt Defterini İptal Et

en: Not Logging
tr: Log tutulmuyor

en: Include Existing Buffer
tr: Açık Sayfaları Dahil Et

en: Choose Log Filename
tr: Kayıt Defteri Dosya Adı Seç

en: is being ignored
tr: ignore edildi

en: is not being ignored
tr: ignore edilmedi

en: Enable Ignore
tr: Ignore Aç

en: is registered as
tr: şöyle kayıtlı

en: is in the notify list
tr: bildiri listesinde

en: has a default avatar
tr: varsayılan bir avatarı var

en: is not registered
tr: kaydedilmemiş

en: Register...
tr: Kayıt...

en: Quick Registration
tr: Hızlı Kayıt

en: Edit Registration...
tr: Kaydı Düzenle

en: Unregister
tr: Kaydı Sil

en: Add to Notify
tr: Bildiri listesine ekle

en: Remove from Notify
tr: Bildiri listesinden çıkar

en: Choose...
tr: Seç ...

en: Choose Avatar Image File
tr: Avatar Resmi Seç

en: Clear Default
tr: Varsayılan Sil

en: IRC Context
tr: IRC Bağlantısı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Help
tr: Yardım
