KVIrc - en to pl translation catalogue (222 entries)

en: Global Option Controllers
pl: Główne kontrolery zdarzeń

en: Opens a global control dialog for easy CTCP ignore and joins/parts/quits management.
pl: Otwiera okno dialogowe głównej kontroli dla łatwego ignorowania CTCP i zarządanie dołączeniami/opuszczeniami/wyjściami

en: Global Option Controllers - KVIrc
pl: Główne kontrolery zdarzeń - KVIrc

en: CTCP Ignore Controllers
pl: CTCP ignoruje kontrolery

en: Enable ignore for CTCP PING
pl: Włącz ignorowanie CTCP PING

en: When checked, all CTCP PING requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie żądania CTCP PING są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP PING
pl: Ignorowanie CTCP PING wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP PING
pl: Ignorowanie CTCP PING włączone

en: Enable ignore for CTCP FINGER
pl: Włącz ignorowanie CTCP FINGER

en: When checked, all CTCP FINGER requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP FINGER są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP FINGER
pl: Ignorowanie CTCP FINGER wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP FINGER
pl: Ignorowanie CTCP FINGER włączone

en: Enable ignore for CTCP VERSION
pl: Włącz ignorowanie CTCP VERSION

en: When checked, all CTCP VERSION requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie żądania CTCP VERSION są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP VERSION
pl: Ignorowanie CTCP VERSION wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP VERSION
pl: Ignorowanie CTCP VERSION włączone

en: Enable ignore for CTCP USERINFO
pl: Włącz ignorowanie CTCP USERINFO

en: When checked, all CTCP USERINFO requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie żądania CTCP USERINFO są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP USERINFO
pl: Ignorowanie CTCP USERINFO wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP USERINFO
pl: Ignorowanie CTCP USERINFO włączone

en: Enable ignore for CTCP CLIENTINFO
pl: Włącz ignorowanie CTCP CLIENTINFO

en: When checked, all CTCP CLIENTINFO requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP CLIENTINFO są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP CLIENTINFO
pl: Ignorowanie CTCP CLIENTINFO wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP CLIENTINFO
pl: Ignorowanie CTCP CLIENTINFO włączone

en: Enable ignore for CTCP SOURCE
pl: Włącz ignorowanie CTCP SOURCE

en: When checked, all CTCP SOURCE requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP SOURCE są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP SOURCE
pl: Ignorowanie CTCP SOURCE wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP SOURCE
pl: Ignorowanie CTCP SOURCE włączone

en: Enable ignore for CTCP TIME
pl: Włącz ignorowanie CTCP TIME

en: When checked, all CTCP TIME requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP TIME są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP TIME
pl: Ignorowanie CTCP TIME wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP TIME
pl: Ignorowanie CTCP TIME włączone

en: Enable ignore for CTCP PAGE
pl: Włącz ignorowanie CTCP PAGE

en: When checked, all CTCP PAGE requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP PAGE są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP PAGE
pl: Ignorowanie CTCP PAGE wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP PAGE
pl: Ignorowanie CTCP PAGE włączone

en: Enable ignore for CTCP AVATAR
pl: Włącz ignorowanie CTCP AVATAR

en: When checked, all CTCP AVATAR requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP AVATAR są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP AVATAR
pl: Ignorowanie CTCP AVATAR wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP AVATAR
pl: Ignorowanie CTCP AVATAR włączone

en: Enable ignore for CTCP DCC
pl: Włącz ignorowanie CTCP DCC

en: When checked, all CTCP DCC requests are ignored.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie zapytania CTCP DCC są ignorowane.

en: Disabled ignore for CTCP DCC
pl: Ignorowanie CTCP DCC wyłączone

en: Enabled ignore for CTCP DCC
pl: Ignorowanie CTCP DCC włączone

en: Message Suppression Controllers
pl: Kontrolery tłumienia wiadomości

en: Enable join message suppression
pl: Włącz tłumienie powiadomienia o dołączeniu

en: When checked, all join messages are hidden.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie wiadomości o dołączeniu są ukrywane.

en: Disabled join message suppression
pl: Tłumienie powiadomień o dołączeniu wyłączone

en: Enabled join message suppression
pl: Tłumienie powiadomień o dołączeniu włączone

en: Enable part message suppression
pl: Włącz tłumienie powiadomienia o opuszczeniu kanału

en: When checked, all part messages are hidden.
pl: Gdy zaznaczone, wszystkie wiadomości o opuszczeniu kanału są ukrywane.

en: Disabled part message suppression
pl: Tłumienie powiadomień o opuszczeniu kanału włączone

en: Enabled part message suppression
pl: Tłumienie powiadomień o opuszczeniu kanału włączone

en: Enable quit message suppression
pl: Włącz tłumienie powiadomienia o rozłączeniu

en: Disabled quit message suppression
pl: Tłumienie powiadomień o rozłączeniu wyłączone

en: Enabled quit message suppression
pl: Tłumienie powiadomień o rozłączeniu włączone

en: Close
pl: Zamknij

en: Missing target, no action taken
pl: Brakujący cel, akcja nie została podjęta

en: Usage
pl: Użycie

en: channel
pl: kanał

en: message
pl: wiadomość

en: -m: send a message instead of a notice
pl: -m: wysyła wiadomość zamiast ogłoszenia

en: -w: send notice to all channel owners
pl: -w: wysyła ogłoszenie do wszystkich właścicieli kanału

en: -a: send notice to all channel admins
pl: -a: wysyła ogłoszenie do wszystkich administratorów kanału

en: -o: send notice to all channel ops
pl: -o: wysyła ogłoszenie do wszystkich operatorów kanału

en: -h: send notice to all channel halfops
pl: -h: wysyła ogłoszenie do wszystkich półoperatorów kanału

en: -v: send notice to all channel voices
pl: -v: wysyła powiadomienie do wszystkich użytkowników mających prawo wypowiedzi

en: -q: quiet mode
pl: -q: tryb cichy

en: Parameter message missing
pl: Brakuje parametru wiadomość

en: Type /gnotice for help
pl: Wpisz /gnotice, by uzyskać pomoc

en: Sending wallop to
pl: Wysyłanie wallop do

en: Usage:
pl: Użycie:

en: reason
pl: powód

en: This is not a channel window
pl: To nie jest okno kanału

en: Unsupported type:
pl: Niewspierany typ:

en: Channel Owner
pl: Właściciel kanału

en: Channel Administrator
pl: Administrator kanału

en: Channel Operator
pl: Operator kanału

en: Half Operator
pl: Półoperator

en: Voice
pl: Głos

en: User Operator
pl: Użytkownik operator

en: Normal User
pl: Normalny użytkownik

en: You must use DNS in an IRC context
pl: Musisz użyć DNS w kontekście IRC

en: You must be connected to a server
pl: Musisz być połączony z serwerem

en: No such user:
pl: Nie ma takiego użytkownika:

en: [Installer] Error: the first argument of copyFiles must be a source directory
pl: [Instalator] Błąd: pierwszy argument copyFiles musi być katalogiem źródłowym

en: [Installer] Error: the third argument of copyFiles must be a destination directory
pl: [Instalator] Błąd: trzeci argument copyFiles musi być katalogiem docelowym

en: The default script has been successfully installed.
pl: Domyślny skrypt został pomyślnie zainstalowany.

en: To connect to a server, type /server <server name>
pl: Aby połączyć się z serwerem, wpisz /server <nazwa serwera>

en: Happy ircing :)
pl: Miłego ircowania :)

en: Logging
pl: Dziennik

en: Global option controllers
pl: Główne kontrolery zdarzeń

en: Stop Highlighting (Local)
pl: Zatrzymaj podświetlanie (lokalne)

en: Start Highlighting (Local)
pl: Rozpocznij podświetlanie (lokalne)

en: Always Highlight
pl: Zawsze podświetlaj

en: Highlight As
pl: Podświetlaj jako

en: Stop Highlighting
pl: Zatrzymaj podświetlanie

en: Multiple Users
pl: Wielu użytkowników

en: Notify Avatar
pl: Powiadom o zmianie awataru

en: Clear Buffer
pl: Wyczyść bufor

en: You're not connected to a server
pl: Nie jesteś połączony z serwerem

en: Dock
pl: Doczep okno

en: /WHOIS ?s (idle time)
pl: /WHOIS ? (czas bezczynności)

en: &Information
pl: &Informacja

en: DNS for
pl: DNS dla

en: Mask for
pl: Maska dla

en: &Ignore
pl: &Ignoruj

en: &Registration
pl: &Rejestracja

en: &Hop
pl: &Wyjdź i wejdź na

en: &Part
pl: &Wyjdź z kanału

en: &Join
pl: &Dołącz do

en: Copy Channel Address
pl: Kopiuj adres kanału

en: Enter the message text
pl: Wprowadź tekst wiadomości

en: &Page
pl: &Przywołaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Default Channels
pl: Kanały domyślne

en: &Join Channels...
pl: &Dołącz do kanałów...

en: d (Debug/DNS?)
pl: d (Debugowanie/DNS?)

en: l (Connections)
pl: l (Połączenia)

en: m (Command Usage)
pl: m (Dostępne polecenia)

en: o (Operators)
pl: o (Operatorzy)

en: t (Connection Stats?)
pl: t (Statystyki połączenia?)

en: u (Uptime)
pl: u (Czas działania)

en: y (Y-Lines)
pl: y (Y-Linie)

en: z (Debug Stats?)
pl: z (Statystyki debugowania?)

en: Copy to Clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Traceroute to
pl: Traceroute do

en: Traceroute6 to
pl: Traceroute6 do

en: Undock
pl: Odczep okno

en: Set Window Properties As Default
pl: Ustal właściwości okna jako domyślne

en: Automatically Join Channel
pl: Automatyczne dołączanie do kanału

en: When Connecting to Server '?s'
pl: Podczas łączenia się z serwerem '?s'

en: When Connecting to Network '?s'
pl: Podczas łączenia się z siecią '?s'

en: Stop Auto-joining Channel on Server '?s'
pl: Zatrzymaj automatyczne dołączanie do kanału na serwerze '?s'

en: Stop Auto-joining Channel on Network '?s'
pl: Zatrzymaj automatyczne dołączanie do kanału w sieci '?s'

en: Part All Channels
pl: Opuść wszystkie kanały

en: Close All Queries
pl: Zamknij wszystkie rozmowy

en: Rejoin All Dead Channels
pl: Dołącz ponownie do wszystkich martwych kanałów

en: Close All Dead Channels
pl: Zamknij wszystkie martwe kanały

en: Close All Dead Queries
pl: Zamknij wszystkie martwe rozmowy

en: Global &Option Controllers
pl: Główne &Kontrolery zdarzeń

en: Unhighlight All Windows
pl: Wyczyść podświetlenie wszystkich okien

en: Unhighlight All Channels
pl: Wyczyść podświetlenie wszystkich kanałów

en: Unhighlight All Queries
pl: Wyczyść podświetlenie wszystkich rozmów

en: &Query
pl: &Rozmowa z

en: Ig&nore
pl: Ig&noruj

en: &Highlight
pl: &Podświetlanie

en: Notify avatar
pl: Powiadom o zmianie awataru

en: Look Up
pl: Sprawdź

en: Open
pl: Otwórz

en: Telnet to
pl: Telnet do

en: Chat with
pl: Czat bezpośredni z

en: Reverse Chat with
pl: Odwrotny bezpośredni czat z

en: Secure Chat with
pl: Bezpieczny czat z

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Secure Send to
pl: Wyślij bezpiecznie do

en: Reverse Send to
pl: Odwrotne bezpośrednie wysyłanie do

en: Secure Reverse Send to
pl: Bezpieczne odwrotne wysłanie do

en: TDCC Send to
pl: Wyślij TDCC do

en: TDCC Reverse Send to
pl: Wyślij odwrotnie TDCC do

en: Voice Chat
pl: Czat głosowy

en: Default
pl: Domyślne

en: Ban
pl: Zablokuj

en: &Ban
pl: &Zablokuj

en: O&wner
pl: U&czyń właścicielem

en: &Deowner
pl: &Odbierz właściciela

en: &Administrator
pl: &Udziel administratora

en: &Deadministrator
pl: &Odbierz administratora

en: &Op
pl: &Udziel operatora

en: &Deop
pl: &Odbierz operatora

en: &Halfop
pl: &Udziel półoperatora

en: &Dehalfop
pl: &Odbierz półoperatora

en: &Voice
pl: &Udziel prawo wypowiedzi

en: D&evoice
pl: Z&abierz prawo wypowiedzi

en: &Kick
pl: &Wyrzuć

en: K&ick
pl: W&yrzuć

en: With...
pl: z...

en: Kick Reason
pl: Powód wyrzucenia

en: Enter a kick reason
pl: Wprowadź powód wyrzucenia

en: Kick/Ban
pl: Wyrzuć/Zablokuj

en: with...
pl: z...

en: Kick/Ban Reason
pl: Wyrzuć/Zablokuj powód

en: Enter a kick/ban reason
pl: Wprowadź powód wyrzucenia/zablokowania

en: &Kick/Ban
pl: &Wyrzuć/Zablokuj

en: Configure Ban Mask...
pl: Konfiguruj maskę zakazu...

en: Copy Channel URL to Clipboard
pl: Kopiuj URL kanału do schowka

en: Join
pl: Dołącz do

en: Logging to
pl: Zapisywanie dziennika do

en: Flush Log File
pl: Nadpisz plik dziennika

en: Stop Logging
pl: Zatrzymaj dziennik

en: Not Logging
pl: Dziennik zatrzymany

en: Log to Default File
pl: Zapisz dziennik w domyślnym pliku

en: Include Existing Buffer
pl: Dołączając istniejący bufor

en: Log to...
pl: Zapisz dziennik w...

en: Choose Log Filename
pl: Wybierz plik dziennikia

en: is being ignored
pl: jest ignorowany

en: is not being ignored
pl: nie jest ignorowany

en: Ignore As...
pl: Ignoruj jako...

en: Ignore As
pl: Ignoruj jako

en: Enable Ignore
pl: Włącz ignorowanie

en: Disable Ignore
pl: Wyłącz ignorowanie

en: is registered as
pl: jest zarejestrowany jako

en: is in the notify list
pl: jest na liście powiadomień

en: has a default avatar
pl: ma domyślny awatar

en: is not registered
pl: nie jest zarejestrowany

en: Register...
pl: Rejestruj...

en: Quick Registration
pl: Szybka rejestracja

en: Register As
pl: Rejestruj jako

en: Edit Registration...
pl: Edycja rejestracji...

en: Unregister
pl: Wyrejestruj

en: Add to Notify
pl: Dodaj do powiadomień

en: Remove from Notify
pl: Usuń z powiadomień

en: Avatar
pl: Awatar

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Choose Avatar Image File
pl: Wybierz plik obrazu awataru

en: Set As Default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Clear Default
pl: Wyczyść domyślny

en: &User Control
pl: &Kontrola użytkownika

en: IRC Context
pl: Kontekst IRC

en: Options
pl: Opcje

en: Help
pl: Pomoc

en: Scripting
pl: Skrypty
