KVIrc - en to nl translation catalogue (1097 entries)

en: Success
nl: Succesvol

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Unknown command
nl: Onbekend bevel

en: Missing closing brace
nl: Ontbrekend sluitend haakje

en: Unexpected end of command in string
nl: Onverwacht einde van commando in de reeks

en: Unexpected end of command in dictionary key
nl: Onverwacht einde van commando in het sleutel woordenboek

en: Switch dash without switch letter
nl: Schakel streepje zonder schakel letter

en: Unknown function
nl: Onbekende functie

en: Unexpected end of command in parenthesis
nl: Onverwacht einde van bevel tussen de haakjes

en: Unexpected end of command in function parameters
nl: Onverwacht einde van commando in de functie parameters

en: Missing variable name
nl: Ontbrekende variabele naam

en: Variable or identifier expected
nl: Variabele of vaststeller verwacht

en: Left operand is not a number
nl: Linkse operator is geen cijfer

en: Multiple operations not supported for numeric operators
nl: Meerdere bewerkingen niet beschikbaar voor numerieke operators

en: Division by zero
nl: Deling door nul

en: Right operand is not a number
nl: Rechtse operand is geen cijfer

en: Unterminated expression (missing ')' ?)
nl: Niet beëindigde expressie (ontbreken van een ')' ?)

en: Unterminated subexpression (Parenthesis mismatch)
nl: Onvoleindigde sub expressie (slechte haakjes combinatie)

en: Unexpected character
nl: Onverwacht karakter

en: Unknown operator
nl: Onbekende operator

en: No host to resolve
nl: Geen host om te herleiden

en: Valid name but the host has no IP address
nl: Geldige naam maar de host heeft geen IP adres

en: Unknown node (host not found)
nl: Onbekende node (host niet gevonden)

en: Host not found
nl: Host werd niet gevonden

en: Invalid IP address
nl: Ongeldig IP adres

en: Socket creation failed
nl: Aanmaak van een socket mislukt

en: Failed to put the socket in non blocking mode
nl: Mislukt om de socket in niet blokkerende mode te zetten

en: Bad file descriptor
nl: Slechte bestand beschrijving

en: Out of address space
nl: Gebrek aan adres plaatsen

en: Connection refused
nl: Verbinding geweigerd

en: Kernel networking panic
nl: Kernel netwerk panic

en: Connection timed out
nl: Maximale tijd om te verbinden overschreden

en: Broken pipe
nl: Gebroken communicatiepijp

en: Invalid proxy address
nl: Ongeldig proxy adres

en: Remote end has closed the connection
nl: De andere kant heeft de verbinding verbroken

en: No such module command
nl: Module commando bestaat niet

en: No such module function
nl: Module functie bestaat niet

en: Left operand is not a dictionary reference
nl: Linkse operand is geen woordenboek referentie

en: Right operand is not a dictionary reference
nl: Rechtse operand is geen woordenboek referentie

en: Missing object class name
nl: Ontbrekend voorwerp klasse naam

en: No such object class
nl: Object klasse bestaat niet

en: No such object
nl: Object bestaat niet

en: No such object function
nl: Object functie bestaat niet

en: Invalid left operand
nl: Ongeldige linkse operand

en: Not enough parameters
nl: Onvoldoende parameters

en: Integer parameter expected
nl: Integer parameter verwacht

en: Invalid parameter
nl: Ongeldige parameter

en: No such file
nl: Bestand bestaat niet

en: Open parenthesis expected
nl: Open haakje verwacht

en: Open brace expected
nl: Open haakje verwacht

en: Can't kill a builtin class
nl: Kan een ingebouwde klasse niet verwijderen

en: The SOCKSv4 protocol lacks IPv6 support
nl: Het SOCKSv4 protocol heeft geen IPv6 ondersteuning

en: Unrecognized proxy reply
nl: Onbekend proxy antwoord

en: Proxy response: auth failed: access denied
nl: Proxy antwoord: auth mislukt: toegang geweigerd

en: Proxy response: request failed
nl: Proxy antwoord: aanvraag mislukt

en: Proxy response: general SOCKS failure
nl: Proxy antwoord: algemeen SOCKS fout

en: Proxy response: connection not allowed
nl: Proxy antwoord: verbinding niet toegestaan

en: Proxy response: network unreachable
nl: Proxy antwoord: netwerk onbereikbaar

en: Proxy response: host unreachable
nl: Proxy antwoord: host onbereikbaar

en: Proxy response: connection refused
nl: Proxy antwoord: verbinding geweigerd

en: Proxy response: TTL expired
nl: Proxy antwoord: TTL vervallen

en: Proxy response: command not supported
nl: Proxy antwoord: commando niet ondersteund

en: Proxy response: address type not supported
nl: Proxy antwoord: adres type niet ondersteund

en: Proxy response: invalid address
nl: Proxy antwoord: ongeldig adres

en: Invalid port number
nl: Ongeldig poort nummer

en: Socket not connected
nl: Socket niet verbonden

en: Insufficient resources to complete the operation
nl: Onvoldoende bronnen om de operatie af te werken

en: Can't setup a listening socket : bind failed
nl: Kan geen luisterende socket instellen : bind faalde

en: Can't resolve the localhost name
nl: Kan de localhost naam niet omzetten

en: Unsupported image format
nl: Ongeldig afbeelding formaat

en: Can't open file for appending
nl: Kan het bestand niet openen om zaken toe te voegen

en: Can't open file for writing
nl: Kan het bestand niet openen om naar te schrijven

en: File I/O error
nl: Bestand I/O fout

en: Acknowledge error
nl: Bevestig fout

en: Can't open file for reading
nl: Kan het bestand niet openen om te lezen

en: Can't send a zero-size file
nl: Kan geen 0 byte groot bestand sturen

en: Missing popup name
nl: Ontbrekende popup naam

en: 'item', 'popup', 'label' or 'separator' keyword expected
nl: 'item' 'popup', 'label' of 'separator' kernwoord verwacht

en: Self modification not allowed
nl: Zichzelf wijzigen is niet toegestaan

en: Feature not available
nl: Functie niet beschikbaar

en: Unexpected characters in array index
nl: Onverwacht karakter in array index

en: Unexpected end in expression
nl: Onverwacht einde in uitdrukking

en: Unexpected end in array index
nl: Onverwacht einde in array index

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Address already in use
nl: Adres reeds in gebruik

en: Can't assign the requested address
nl: Kan het aangevraagde adres niet toewijzen

en: Connection reset by peer
nl: Verbinding verbroken door peer

en: Host unreachable (no route to host)
nl: Host onbereikbaar (geen route naar host)

en: Variable expected
nl: Variabele verwacht

en: Invalid array index: positive integer expected
nl: Ongeldige reeks index: positief geheel getal verwacht

en: listen() call failed
nl: luister() oproep gefaald

en: This executable has been compiled without SSL support
nl: Dit uitvoerbare bestand is gecompileerd zonder SSL ondersteuning

en: Secure Socket Layer error
nl: Beveiligde Socket laag fout

en: Slash (/) character expected
nl: Slash (/) karakter verwacht

en: Unknown string manipulation operation
nl: Onbekende reeks bewerking

en: Operation aborted
nl: Verbinding geannuleerd

en: Unexpected token
nl: Onverwacht teken

en: Scope object already defined (unexpected @)
nl: Bereik voorwerp reeds gedefinieerd (onverwacht @)

en: There is no $this pointer in this scope (unexpected @)
nl: Er is geen $ deze aanduiding in dit bereik (onverwacht @)

en: Block device
nl: Opslag apparaat

en: Char device
nl: Karakter apparaat

en: Octet stream (unknown)
nl: Octet stream (onbekend)

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Operation cancelled
nl: Bewerking geannuleerd

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File write error
nl: Bestand schrijffout

en: File read error
nl: Bestand afleesfout

en: The file specified is not a valid KVIrc package
nl: Het gespecificeerd bestand is geen geldig KVIrc pakket

en: The package has an invalid version number, it might have been created by a newer KVIrc
nl: Het pakket heeft een ongeldige versie nummer, het kan gecreëerd zijn door een nieuwere KVIrc versie

en: Invalid info field: the package is probably corrupt
nl: Ongeldig info veld: het pakket is waarschijnlijk beschadigd

en: The package contains compressed data but this executable does not support compression
nl: Het pakket bevat gecomprimeerde gegevens doch dit wordt niet ondersteund.

en: Failed to create the target directory
nl: Mislukt om doelmap aan te maken

en: Failed to open a source file for reading
nl: Kan het bestand niet openen om te lezen

en: Compression library initialization error
nl: Initialisatie fout van gecomprimeerde bibliotheek

en: Compression library error
nl: Compressie bibliotheek fout

en: Compression library internal error
nl: Interne fout van gecomprimeerde bibliotheek

en: Error in compressed file stream
nl: Fout in gecomprimeerde bestandsstroom

en: Reading package...
nl: Pakket lezen...

en: Reading package header
nl: Lees onderwerp pakket

en: Reading package data
nl: Lees pakket gegevens

en: Invalid data field: the package is probably corrupt
nl: Ongeldig gegevensveld: het pakket is waarschijnlijk beschadigd

en: Error while compressing a file stream
nl: Fout bij comprimeren van bestandstroom

en: Creating package...
nl: Aanmaken pakket

en: Writing package header
nl: Schrijf pakket hoofding

en: Writing informational fields
nl: Informatie velden aan het schrijven

en: Writing package data
nl: Schrijf pakket gegevens

en: The specified network has no server entries
nl: Het gespecificeerde netwerk geeft geen server ingangen

en: Standalone Servers
nl: Alleenstaande servers

en: Aborted
nl: Beëindigd

en: No request
nl: Geen verzoek

en: No filename specified for the "StoreToFile" processing type
nl: Geen bestandsnaam gespecificeerd voor de "StoreToFile" verwerking

en: Unsupported protocol %1
nl: Niet ondersteund protocol %1

en: Failed to rename the existing file, please rename manually and retry
nl: Mislukt om bestaand bestand te hernoemen,  hernoem manueel en probeer opnieuw

en: Header too long: exceeded 4096 bytes
nl: Hoofding te lang: overschreed 4096 bytes

en: Protocol error: invalid chunk size
nl: Protocol fout: ongeldige chunk grootte

en: Chunk header too long: exceeded 4096 bytes
nl: Chunk hoofding te lang: overschreed 4096 bytes

en: Unable to start the DNS lookup
nl: Onmogelijk om het DNS opzoeking te beginnen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Back
nl: Terug

en: Next
nl: Volgende

en: Finish
nl: Einde

en: Generic
nl: Algemeen

en: Generic actions
nl: Algemene acties

en: Settings
nl: Instellingen

en: Actions related to settings
nl: Acties gerelateerd aan instellingen

en: Scripting related actions
nl: Scripting gerelateerde acties

en: Actions related to the Graphic User Interface
nl: Acties met betrekking op de grafische gebruikersinterface

en: Channel
nl: Kanaal

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Actions that will appear in the "Tools" menu
nl: Acties die zullen verschijnen in het "Hulpmiddelen" menu

en: No and Don't Ask Me Again
nl: Neen en vraag het me niet opnieuw

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Remote command received (%s ...)
nl: Commando van de andere kant ontvangen (%s ...)

en: File download failed
nl: Bestand ophalen gefaald

en: File download from %1 failed
nl: Bestand ophalen van %1 gefaald

en: File download successfully complete
nl: Bestand ophalen geslaagd

en: File download from %1 successfully complete
nl: Bestand ophalen van %1 geslaagd

en: Open with KVIrc
nl: Openen met KVIrc

en: Run KVS Script
nl: Start KVS script

en: KVIrc Configuration File
nl: KVIrc configuratie bestand

en: KVIrc Theme Package
nl: KVIrc Thema pakket

en: Install Theme Package
nl: Installeer thema pakket

en: KVIrc Addon Package
nl: KVIrc toevoegingen pakket

en: Install Package
nl: Installeer pakket

en: Configure Servers...
nl: Configureer servers...

en: Allows you to configure the servers and eventually to connect to them
nl: Laat U toe de servers te configureren en eventueel ermee te verbinden

en: Manage Addons...
nl: Beheer toevoegingen...

en: Allows you to manage the script-based addons
nl: Laat u de script-gebaseerde toevoegingen beheren

en: Configure Registered Users...
nl: Configureer geregistreerde gebruikers...

en: Shows a dialog that allows editing the registered user entries
nl: Start een dialoog die bewerkingen toestaat van geregistreerde gebruikers

en: Configure Identity...
nl: Configureer identiteit...

en: Allows you to configure nickname, username, avatar etc...
nl: Configuratie van bijnaam, gebruikersnaam, avatar enz...

en: Shows a window that allows monitoring the socket traffic
nl: Toont een venster dat toezicht op socket verkeer toestaat

en: Get Network Links
nl: Verkrijg netwerk koppelingen

en: Shows a window that allows viewing the network links
nl: Toont een venster dat toestaat de netwerk koppelingen te zien

en: Get Channel List
nl: Verkrijg kanalen lijst

en: Shows a window that allows listing the network channels
nl: Toont een venster dat afluisteren van netwerk kanalen toestaat

en: Configure KVIrc...
nl: Configureer KVIrc ...

en: Shows the general options dialog
nl: Toont de algemene opties dialoog

en: Configure Theme...
nl: Configureer thema...

en: Shows the theme options dialog
nl: Toont het thema optie dialoog

en: Manage Themes...
nl: Beheer Thema's

en: Allows you to manage the themes
nl: Laat u toe om de thema's te beheren

en: Customize Toolbars...
nl: Pas werkbalken aan...

en: Shows a window that allows editing script toolbars
nl: Toont een venster dat bewerken van script werkbalken toestaat

en: Join Channels...
nl: Neem deel aan kanalen...

en: Shows a dialog that allows you join channels
nl: Toont een dialoog dat deelnemen aan de kanalen toestaat

en: Edit Actions...
nl: Bewerk acties...

en: Shows a window that allows editing actions
nl: Toon venster dat het bewerken van de acties toestaat

en: Edit Aliases...
nl: Bewerk bijnamen...

en: Shows a window that allows editing aliases
nl: Toon een venster dat bewerking van bijnamen toestaat

en: Edit Events...
nl: Bewerk gebeurtenissen...

en: Shows a window that allows editing script events
nl: Toont een venster dat het bewerken van script gebeurtenissen toestaat

en: Edit Popups...
nl: Bewerk popups...

en: Shows a window that allows editing popup menus
nl: Toon een venster dat bewerken popup menus toestaat

en: Script Tester
nl: Script tester

en: Creates an embedded editor for long scripts
nl: Creëert een ingebouwde editor voor lange scripts

en: Execute Script...
nl: Voer script uit...

en: Allows executing a KVS script from file
nl: Een KVS script uitvoeren vanaf een bestand

en: Help Index
nl: Help Inhoud

en: Shows the documentation index
nl: Toon de documentatie inhoud

en: Opens the KVIrc homepage
nl: Open de KVIrc homepagina

en: Acquire Screenshot
nl: Neem foto van het scherm

en: Manage File &Transfers
nl: Beheer bestand &overdrachten

en: New IRC Context
nl: Nieuwe IRC Inhoud

en: Creates a new IRC context console
nl: Maak een nieuw IRC inhoud console

en: Quits KVIrc closing all the current connections
nl: Het afsluiten van KVIrc sluit alle verbindingen

en: IRC Context Display
nl: Toon IRC inhoud

en: Shows a small display with IRC context information
nl: Toont een kleine weergave met IRC context informaties

en: Separator
nl: Scheider

en: Acts as a separator for other items: performs no action
nl: Handelt als een separator voor andere onderdelen: verricht geen actie

en: Connect/Disconnect
nl: Verbinden/Verbreken

en: Allows you to connect to a server or to terminate the current connection
nl: Laat u toe te verbinden met een server of de huidige verbinding te beëindigen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Abort Connection
nl: Verbreek verbinding

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Join Channel
nl: Neem deel aan kanaal

en: Shows a popup menu that allows quickly selecting a channel to join
nl: Toon een popup menu dat toestaat vlug aan een kanaal deel te nemen

en: Other...
nl: Ander...

en: Clear Recent Channels List
nl: Ledig de recente kanalen lijst

en: Change Nickname
nl: Verander bijnaam

en: Shows a popup menu that allows quickly changing the nickname
nl: Toont een popup menu dat toelaat de bijnaam vlug te veranderen

en: Clear Recent Nicks List
nl: Ledig de recente bijnamen lijst

en: Shows a popup menu that allows quickly connecting to a server
nl: Toon een popup menu dat toestaat vlug verbinding met server te maken

en: Clear Recent Servers List
nl: Ledig de recente server lijst

en: User Mode
nl: Gebruiker mode

en: Shows a popup menu that allows quickly changing user modes
nl: Toon een popup menu dat toestaat vlug gebruiker modes te veranderen

en: i: Invisible
nl: i: onzichtbaar

en: Away/Back
nl: Afwezig/Terug

en: Allows entering and leaving away state
nl: Activering en de-activering van de afwezigheidsstatus

en: Enter Away Mode
nl: Activeer afwezigheid Mode

en: Leave Away Mode
nl: Verlaat de afwezigheid modus

en: Toolbars
nl: Werkbalken

en: Advanced...
nl: Geavanceerd...

en: Failed to set the encoding to %Q: mapping not available.
nl: Kan de versleuteling niet instellen naar %Q : map niet beschikbaar

en: Changed text encoding to %Q
nl: Veranderde tekst codering naar %Q

en: Impossible to send STARTTLS command to the IRC server. Your connection will NOT be encrypted
nl: Onmogelijk om het STARTTLS commando te zenden naar de irc-server. Uw verbinding zal niet versleuteld worden

en: The server does not support STARTTLS command. Your connection will NOT be encrypted
nl: De server ondersteund het STARTTLS commando niet. De verbinding zal niet worden versleuteld.

en: Connection to server lost
nl: Verbinding naar server verbroken

en: Connection to server established
nl: Verbinding naar server bevestigd

en: [LINK WARNING]: Socket message truncated to 512 bytes.
nl: [LINK WAARSCHUWING] : Socket bericht verkort tot 512 bytes.

en: The server seems to support the WATCH notify list method, will try to use it
nl: De server schijnt de WATCH notitie lijst methode te ondersteunen, ik zal het proberen te gebruiken

en: Can't resolve local host address, using user supplied one (%Q)
nl: Kan lokaal host adres niet oplossen, gebruik een door gebruiker (%Q) geleverd

en: Can't resolve local host address, using default 127.0.0.1
nl: Kan lokaal host adres niet oplossen, gebruik standaard 127.0.0.1

en: Local host address is %Q
nl: Eigen host adres is %Q

en: Here goes your "broken bouncer hack": The server has changed the hostname but I'll ignore the IP address change
nl: Hier gaat je "broken bouncer hack": De server heeft de hostnaam veranderd, maar ik zal de IP adres verandering negeren

en: The local IP address as seen by the IRC server is %Q
nl: Het lokaal IP adres gezien door de IRC server is %Q

en: Can't start the DNS slave thread
nl: Kan de DNS slaaf lijn niet starten

en: Unable to resolve the local hostname as seen by the IRC server: %Q
nl: Kan de lokale hostnaam gezien door de IRC server niet herstellen: %Q

en: Looking up the local hostname as seen by the IRC server (%Q)
nl: Opzoeken van de locale hostnaam gezien door de IRC server (%Q)

en: Unable to resolve the local hostname as seen by the IRC server: %Q, using previously resolved %Q
nl: Kan de lokale hostnaam gezien door de IRC server niet herleiden: %Q, gebruik vorige %Q

en: Local hostname as seen by the IRC server resolved to %Q
nl: Eigen hostnaam gezien door de IRC server herleidt naar %Q

en: Using server specific username (%Q)
nl: Gebruik server specifieke gebruikersnaam (%Q)

en: Using network specific username (%Q)
nl: Gebruik netwerk specifieke gebruikersnaam (%Q)

en: Using server specific real name (%Q)
nl: Gebruik server specifieke echte naam (%Q)

en: Using network specific real name (%Q)
nl: Gebruik netwerk specifieke echte naam (%Q)

en: Logging in as %Q!%Q :%Q
nl: Aanmelden als %Q!%Q :%Q

en: Executing scheduled network specific "on connect" commands
nl: Voer de geplande netwerk specifieke "bij verbinden" bevelen uit

en: Executing scheduled server specific "on connect" commands
nl: Voer de geplande server specifieke "bij verbinden" bevelen uit

en: Executing scheduled identity specific "on connect" commands
nl: Voer de geplande identiteit specifieke "bij verbinden" bevelen uit

en: The server refused the suggested nickname (%s) and named you %s instead
nl: De server weigerde de voorgestelde bijnaam (%s) en noemde u %s

en: Login operations complete, happy ircing!
nl: Aanmeld operaties volledig, veel plezier met het chatten!

en: Executing scheduled network specific "on login" commands
nl: Voer de geplande netwerk specifieke "bij verbinden" bevelen uit

en: Executing scheduled server specific "on login" commands
nl: Voer de geplande server specifieke "bij verbinden" bevelen uit

en: Executing scheduled identity specific "on login" commands
nl: Voer de geplande identiteit specifieke "bij verbinden" bevelen uit

en: Setting configured user mode
nl: Geconfigureerd gebruiker mode instellen

en: Auto-joining network specific channels
nl: Auto-deelnemen netwerk specifieke kanalen

en: Auto-joining server specific channels
nl: Auto-deelnemen server specifieke kanalen

en: Updating away state for channel %Q
nl: Vernieuwen afwezigheid status voor kanaal %Q

en: c: Recipient for cconn messages
nl: c: Ontvanger voor cconn berichten

en: f: Recipient for full server notices
nl: f: Ontvanger voor volledige server notities

en: n: Recipient for nick changes
nl: n: Ontvanger voor bijnaam veranderingen

en: r: User with restricted connection (or recipient for messages about rejected bots)
nl: r: Gebruiker met beperkte aansluiting (of ontvanger voor berichten over afgekeurde bots)

en: s: Recipient for server notices
nl: s: Ontvanger voor server notities

en: w: Recipient for WALLOPS messages
nl: w: Ontvanger voor WALLOPS berichten

en: Invite only
nl: Inviteer alleen

en: Key
nl: Sleutel

en: Limited number of users
nl: Beperkt aantal gebruikers

en: Moderated
nl: Beheerd

en: No external messages
nl: Geen externe berichten

en: Channel operators
nl: Kanaal operatoren

en: Private
nl: Privaat

en: Secret
nl: Geheim

en: Topic change restricted
nl: Onderwerp veranderingen voorbehouden

en: Voiced users
nl: Stemhebbend gebruikers

en: Forbid channel CTCPs
nl: Verboden kanaal CTCP's

en: IRC-Op only channel
nl: IRC-Op alleen kanaal

en: Only registered nicks can join
nl: Alleen geregistreerde bijnamen kunnen deelnemen

en: Half-operators
nl: Half-operatoren

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Forbid /KNOCK
nl: Verbied /KLOP

en: Strip colors
nl: Strook kleuren

en: Hostname resolution aborted
nl: Hostnaam oplossen afgebroken

en: Attempting %Q to %Q (%Q) on port %u
nl: Probeer %Q naar %Q (%Q) op poort %u

en: secure connection
nl: beveiligde verbinding

en: connection
nl: verbinding

en: Attempting to 'bounce' on proxy %s on port %u (protocol %s)
nl: Proberen te 'bounce' op proxy %s op poort %u (protocol %s)

en: Using cached proxy IP address (%s)
nl: Gebruik opgeslagen proxy IP adres (%s)

en: Unable to look up the IRC proxy hostname: Can't start the DNS slave
nl: Onbekwaam om de IRC proxy hostnaam op te zoeken: Kan de DNS slaaf niet starten

en: Resuming direct server connection
nl: Hervat rechtstreekse server verbinding

en: Looking up the proxy hostname (%s)...
nl: Opzoeken van de proxy hostnaam (%s)...

en: Can't find the proxy IP address: %Q
nl: Kan proxy IP adres niet vinden: %Q

en: Proxy hostname resolved to %Q
nl: Proxy hostnaam herleidt naar %Q

en: Using cached server IP address (%s)
nl: Gebruik opgeslagen server IP adres (%s)

en: Unable to look up the server hostname: Can't start the DNS slave
nl: Onmogelijk opzoeken van de server hostnaam: Kan de DNS slaaf niet starten

en: Looking up the server hostname (%s)...
nl: Opzoeken van de server hostnaam (%s)...

en: Can't find the server IP address: %Q
nl: Kan de server met IP adres niet vinden: %Q

en: If this server is an IPv6 one, try /server -i %Q
nl: Als deze server een IPv6 is, probeer /server -i %Q

en: Server has %d IP addresses, picking a random one
nl: De server heeft %d adressen, ik neem willekeurig een

en: Server has %d IP addresses, using the first one
nl: De server heeft %d adressen, ik neem het eerste

en: Server hostname resolved to %Q
nl: Server hostnaam herleidt naar %Q

en: Real hostname for %Q is %Q
nl: Werkelijke hostnaam voor %Q is %Q

en: The specified bind address (%Q) is not valid
nl: Het gespecificeerd bind adres (%Q) is niet geldig

en: The specified bind address (%Q) is not valid (the interface it refers to might be down)
nl: Het gespecificeerd bind adres (%Q) is niet geldig (De interface waar het naar verwijst ligt misschien uit)

en: The system-wide IPv6 bind address (%s) is not valid
nl: Het systeem-wijd IPv6 bind adres (%s) is niet geldig

en: The system-wide IPv6 bind address (%s) is not valid (the interface it refers to might be down)
nl: Het systeem-wijd IPv6 bind adres (%s) is niet geldig (de interface waar het naar verwijst is mogelijk uit)

en: The system-wide IPv4 bind address (%s) is not valid
nl: Het systeem-wijd IPv4 bind adres (%s) is niet geldig

en: The system-wide IPv4 bind address (%s) is not valid (the interface it refers to might be down)
nl: Het systeem-wijd IPv4 bind adres (%s) is niet geldig (de interface waar het naar verwijst is mogelijk uit)

en: This is the first connection in this IRC context: using the global server setting
nl: Dit is de eerste verbinding in deze IRC context: gebruik de globale server instelling

en: No servers available. Check the options dialog or use the /SERVER command
nl: Geen server beschikbaar: gebruik het optie venster of gebruik het /SERVER commando

en: No proxy hosts available, resuming direct connection
nl: Geen proxy hosts beschikbaar: verder zetten van directe verbinding

en: Connection attempt failed [%s]
nl: Verbinding voortijdig verbroken [%s]

en: Maximum number of reconnect attempts reached (%d): giving up
nl: Maximaal aantal van aansluit pogingen bereikt (%d): geef het op

en: The connection attempt failed while using a cached IP address for the current server
nl: De verbinding mislukt met een opgeslagen IP adres voor de huidige server

en: The problem *might* be caused by an updated DNS entry
nl: Het probleem is *mogelijk* veroorzaakt door een geactualiseerde DNS ingang

en: Try reconnecting with caching disabled
nl: Probeer verbinding opnieuw met caching uitgeschakeld

en: %Q established [%s (%s:%u)]
nl: %Q bevestigd [%s (%s:%u)]

en: Secure connection
nl: Beveiligde verbinding

en: Connection
nl: Verbinding

en: Connection terminated [%s (%s:%u)]
nl: Verbinding beëindigd [%s (%s:%u)]

en: The connection terminated unexpectedly. Trying to reconnect...
nl: De aansluiting beëindigde onverwacht. Probeer opnieuw te verbinden...

en: Sent QUIT, waiting for the server to close the connection...
nl: Zend AFSLUITEN, wachten op de server om de verbinding te sluiten...

en: Reconnect attempt aborted
nl: Terug verbinden voortijdig afgebroken

en: Failed to set up the link filter "%Q", will try with plain IRC
nl: Mislukt om de link filter voor te bereiden "%Q", zal met eenvoudige IRC proberen

en: Failed to start the connection: %Q
nl: Mislukt om de verbinding te starten: %Q

en: Contacting %Q %s (%s) on port %u
nl: Contacteer %Q %s (%s) op poort %u

en: Low-level transport connection established [%s (%s:%u)]
nl: Laag-niveau transport verbinding gevestigd [%s(%s:%u)]

en: Starting Secure Socket Layer handshake
nl: Start beveiligde Socket Layer handdruk

en: Secure proxy connection
nl: Beveiligde proxy verbinding

en: Proxy connection
nl: Proxy verbinding

en: Negotiating relay information
nl: Onderhandelen van retour informatie

en: Sent connection request, waiting for acknowledgement
nl: Zend verbinding verzoek, wachten voor bevestiging

en: Sent target host data, waiting for acknowledgement
nl: Zend doel hostgegevens, wacht voor bevestiging

en: Sent auth method request, waiting for acknowledgement
nl: Zend auth method verzoek, wachten op bevestiging

en: Sent username and password, waiting for acknowledgement
nl: Zend gebruikersnaam en paswoord, wachten op bevestiging

en: Sent connection request, waiting for "HTTP 200" acknowledgement
nl: Zend verbinding verzoek, wachten voor "HTTP 200" bevestiging

en: [SSL ERROR]: %Q
nl: [SSL FOUT]: %Q

en: Using HTTP protocol.
nl: Gebruik HTTP Protocol

en: Using SOCKSv4 protocol.
nl: Gebruik SOCKSV4 protocol.

en: Using SOCKSv5 protocol.
nl: Gebruik SOCKSv5 protocol.

en: We can accept auth method 0 (no auth)
nl: Wij kunnen auth methode 0 (geen auth) aannemen

en: We can accept auth method 0 (no auth) or 2 (user/pass)
nl: Wij kunnen auth methode 0 (geen auth) of 2 (gebruiker/paswoord) aannemen

en: Proxy response: auth OK: access granted
nl: Proxy antwoord: auth OK: toegang toegestaan

en: Proxy response: target data OK: request granted
nl: Proxy antwoord: doel gegevens OK: verzoek aanvaard

en: Proxy response:
nl: Proxy antwoord:

en: Proxy said something about:
nl: Proxy zei iets over:

en: Server X509 certificate
nl: Server X509 certificaat

en: The server didn't provide a certificate
nl: De server heeft geen certificaat bezorgd

en: Current transmission cipher
nl: Huidig transmissie algoritme

en: Unable to determine the current cipher
nl: Kan het huidige vertaal algoritme niet vast te stellen

en: Partial socket write: packet broken into smaller pieces.
nl: Gedeeltelijke socket geschreven: pakje brak in kleinere stukken.

en: Sending out PING based lag probe
nl: Stuurt PING gebaseerde vertraging sonde uit

en: Sending out CTCP based lag probe
nl: Stuurt CTCP gebaseerde vertraging sonde uit

en: Registered lag check with reliability %u (%s)
nl: Ingeschreven vertraging controle met betrouwbaarheid %u (%s)

en: Lag check completed (%s)
nl: Vertraging controle afgerond (%s)

en: Lag check aborted (%s)
nl: Vertraging controle afgebroken (%s)

en: Notify list: No users to check for, quitting
nl: Notificatie lijst: Geen gebruikers om naar uit te kijken, gestopt

en: Notify list: Timeout (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (15 sec)
nl: Notificatie lijst: Wachttijd (%d sec) is te kort, en herstel naar iets redelijker (15 sec)

en: Notify list: Notify list empty, quitting
nl: Notificatie lijst: Notificatie lijst is leeg, gestopt

en: Notify list: ISON delay (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (5 sec)
nl: Notificatie lijst: ISON vertraging (%d sec) is te kort, en herstel naar iets redelijker (5 sec)

en: Notify list: Checking for: %Q
nl: Notificatie lijst: Controleer voor: %Q

en: Notify list: Hey! You've used ISON behind my back? (I might be confused now...)
nl: Notificatie lijst: Hey! Je gebruikt ISON achter mijn rug? (Ik ben nu wat verward...)

en: registration mask changed, or nickname is being used by someone else
nl: registratie masker veranderd, of bijnaam is in gebruik door iemand anders

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     appears to be online, but the mask [%Q@
    !h
    %Q
    ] does not match (registration mask does not match, or nickname is being used by someone else)
nl: Notificatie lijst: 
    !n
    %Q
     schijnt online te zijn, maar het masker [%Q@
    !h
    %Q
    ] past niet (inschrijvingsmasker past niet, of bijnaam wordt gebruikt door iemand anders)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, registered user DB modified? (restarting)
nl: Notificatie lijst: Onverwachte inconsistentie, ingeschreven gebruiker DB gewijzigd? (opnieuw starten)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, expected 
    !n
    %Q
     in the registered user DB
nl: Notificatie lijst: Onverwachte inconsistentie, verwachte 
    !n
    %Q
     in de ingeschreven gebruiker DB

en: Notify list: USERHOST delay (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (5 sec)
nl: Notificatie lijst: USERHOST vertraging (%d sec) is te kort, en herstel naar iets redelijker (5 sec)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, userhost list is empty!
nl: Notificatie lijst: Onverwachte inconsistentie, userhost lijst is leeg!

en: Notify list: Checking userhost for: %Q
nl: Notificatie lijst: Controleer userhost voor: %Q

en: Notify list: Hey! You've used USERHOST behind my back? (I might be confused now...)
nl: Notificatie lijst: Hey! U hebt USERHOST achter mijn rug gebruikt? (Ik zou kunnen worden verward zijn ...)

en: Notify list: Broken USERHOST reply from the server? (%s)
nl: Notificatie lijst: Onderbroken USERHOST antwoord van de server? (%s)

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     appears to have gone offline before USERHOST reply was received, will recheck in the next loop
nl: Notificatie lijst: 
    !n
    %Q
     blijkt offline gegaan te zijn voor het USERHOST antwoord werd ontvangen, zal opnieuw  controleren in de volgende lus

en: Starting notify list
nl: Start informatie lijst

en: No users in the notify list
nl: Geen gebruikers in de notificatie lijst

en: Notify list: Timeout (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (5 sec)
nl: Notificatie lijst: Wachttijd (%d sec) is te kort, en herstel naar iets redelijker (5 sec)

en: Notify list: Adding watch entries for %Q
nl: Notificatie lijst: Voeg watch ingangen toe voor %Q

en: watch entry listing requested by user
nl: watch ingang lijst gevraagd door gebruiker

en: possible watch list desync
nl: Mogelijke watch lijst desync

en: registration mask changed or desync with the watch service
nl: registratie masker veranderde of desync met de watch service

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     appears to be online, but the mask [%Q@
    !h
    %Q
    ] does not match (watch: registration mask does not match, or nickname is being used by someone else)
nl: Notificatie lijst: 
    !n
    %Q
     blijkt online te zijn, maar het masker [%Q@
    !h
    %Q
    ] past niet (watch: registratie masker past niet, of bijnaam wordt gebruikt door iemand anders)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, registered user DB modified? (watch: restarting)
nl: Notificatie lijst: Onverwachte inconsistentie, geregistreerde gebruiker DB bevestigd? (watch: opnieuw starten)

en: watch entry added by user
nl: watch ingang toegevoegd door gebruiker

en: removed from watch list
nl: Verwijdert van watch lijst

en: Notify list: Stopped watching for 
    !n
    %Q
nl: Notificatie lijst: Watch gestopt voor 
    !n
    %Q

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     is offline (watch)
nl: Notificatie lijst: 
    !n
    %Q
     is offline (watch)

en: unmatched watch list entry
nl: Ongelijke watch lijst ingang

en: Normal text
nl: Normale tekst

en: Selection
nl: Selectie

en: Highlighted text
nl: Geselecteerde tekst

en: URL foreground
nl: URL voorgrond

en: Parser error
nl: Ontleding fout

en: Parser warning
nl: Ontleding waarschuwing

en: Host lookup result
nl: Host opzoek resultaat

en: Socket message
nl: Socket bericht

en: Socket warning
nl: Socket waarschuwing

en: Socket error
nl: Socket fout

en: System error
nl: Systeemfout

en: Connection status
nl: Status van de verbinding

en: System warning
nl: Systeem waarschuwing

en: System message
nl: Systeem bericht

en: Unhandled server reply
nl: Onbehandeld server antwoord

en: Server information
nl: Server informatie

en: Join message
nl: Bericht bij deelname

en: Part message
nl: Bericht bij verlaten

en: Unrecognized/broken message
nl: Onherkenbaar/beschadigd bericht

en: Topic message
nl: Onderwerp bericht

en: Own private message
nl: Eigen privaat bericht

en: Channel private message
nl: Kanaal privaat bericht

en: Query private message
nl: Verzoek privaat bericht

en: CTCP reply
nl: CTCP antwoord

en: CTCP request replied
nl: CTCP vraag beantwoord

en: CTCP request ignored
nl: CTCP vraag genegeerd

en: CTCP request flood warning
nl: CTCP verzoek vloed waarschuwing

en: CTCP request unknown
nl: CTCP vraag onbekend

en: User action
nl: Gebruiker actie

en: Avatar change
nl: Avatar verandering

en: Quit message
nl: Sluit bericht

en: Split message
nl: Splits bericht

en: Quit on netsplit message
nl: Sluit bij netsplit bericht

en: Nick changes
nl: Bijnaam veranderingen

en: +o mode change
nl: +o mode verandering

en: -o mode change
nl: -o mode verandering

en: +v mode change
nl: +v mode verandering

en: -v mode change
nl: -v mode verandering

en: Multiple user mode change
nl: Meervoudige gebruiker mode verandering

en: Channel key change
nl: Kanaal sleutel verandering

en: Channel limit change
nl: Kanaal limiet veranderen

en: +b mode change
nl: +b mode verandering

en: -b mode change
nl: -b mode verandering

en: +e mode change
nl: +e mode verandering

en: -e mode change
nl: -e mode verandering

en: +I mode change
nl: +I mode verandering

en: -I mode change
nl: -I mode verandering

en: Multiple channel mode change
nl: Meervoudige kanaal mode veranderen

en: Who reply
nl: Who antwoord

en: DCC request
nl: DCC aanvraag

en: DCC message
nl: DCC bericht

en: DCC error
nl: DCC fout

en: Nickname problem
nl: Bijnaam probleem

en: Channel creation time reply
nl: Kanaal creatie tijd antwoord

en: Notify list joins
nl: Notificatie lijst deelnemers

en: Notify list leaves
nl: Notificatie lijst verlaters

en: Own encrypted private message
nl: Eigen versleuteld privaat bericht

en: Channel encrypted private message
nl: Kanaal versleuteld privaat bericht

en: Query encrypted private message
nl: Verzoek versleuteld privaat bericht

en: DCC chat message
nl: DCC chat bericht

en: Encrypted DCC chat message
nl: Versleuteld DCC chat bericht

en: Login operations completed
nl: Aanmeld operaties volledig

en: Kick action
nl: Schop actie

en: Links reply
nl: Koppelingen antwoorden

en: Spam report
nl: Spam rapport

en: ICQ message
nl: ICQ bericht

en: ICQ user-message
nl: ICQ gebruiker-bericht

en: Outgoing ICQ user-message
nl: Uitgaand ICQ gebruiker-bericht

en: Channel notice
nl: Kanaal notitie

en: Encrypted channel notice
nl: Versleuteld kanaal notitie

en: Query notice
nl: Verzoek notitie

en: Encrypted query notice
nl: Versleuteld notitie verzoek

en: Server notice
nl: Server notitie

en: Halfop mode change
nl: Halfop mode veranderen

en: Unknown CTCP reply
nl: Onbekend CTCP antwoord

en: NickServ message
nl: NickServ bericht

en: ChanServ message
nl: ChanServ bericht

en: Away message
nl: Afwezig bericht

en: Ident message
nl: Ident bericht

en: Channel list message
nl: Kanaal lijst berichten

en: Half-deop mode change
nl: Half-deop mode veranderen

en: Invite message
nl: Uitnodiging bericht

en: Multimedia message
nl: Multimedia bericht

en: Query trace message
nl: verzoek opsporen bericht

en: Wallops message
nl: Wallops berichten

en: Join error message
nl: Fout bericht bij deelname

en: Broadcast private message
nl: Zend privaat bericht uit

en: Broadcast notice
nl: Zend bericht uit

en: Am kicked
nl: Ik ben er uit getrapt

en: Am op'd
nl: Ik ben de op'd

en: Am voiced
nl: Ik ben stemhebbend

en: Am deop'd
nl: Ik ben de deop'd

en: Am devoiced
nl: Ben niet stemhebbend

en: Am halfop'd
nl: Ik ben de halfop'd

en: Am de-halfop'd
nl: Ik ben de-halfop'd

en: Ban matching my mask
nl: Verban die bij mijn masker passen

en: Unban matching my mask
nl: Ban die past bij mijn masker ongedaan maken

en: Ban exception matching my mask
nl: Ban uitzondering passend bij mijn masker

en: Ban unexception matching my mask
nl: Ban uitzonderingen passend bij mijn masker

en: Invite exception matching my mask
nl: Nodig uitzondering passend bij mijn masker uit

en: Invite unexception matching my mask
nl: Nodig niet gelijkenissen met mijn masker uit

en: Ignored user message
nl: Genegeerd gebruiker bericht

en: Server statistics
nl: Server statistiek

en: SSL message
nl: SSL bericht

en: Search
nl: Zoek

en: Generic success
nl: Algemeen succes

en: Generic status
nl: Algemene status

en: Generic verbose message
nl: Algemeen weergegeven bericht

en: Generic warning
nl: Algemene waarschuwing

en: Generic error
nl: Algemene fout

en: Generic critical error
nl: Algemene kritieke fout

en: Chan admin status set
nl: Kanaal admin status instellen

en: Chan admin status unset
nl: Kanaal admin status uitzetten

en: Own chan admin status set
nl: Eigen kanaal admin status instellen

en: Own chan admin status unset
nl: Eigen kanaal admin status uitzetten

en: Userop mode change
nl: Gebruiker-op mode veranderen

en: User-deop mode change
nl: Gebruiker-deop mode veranderen

en: Am userop'd
nl: Ik ben de userop'd

en: Am de-userop'd
nl: Ik ben de-userop'd

en: Verbose/Debug
nl: Tonen/Debug

en: Chan owner status set
nl: Kanaal eigenaar status instellen

en: Chan owner status unset
nl: Kanaal eigenaar status uitzetten

en: Own chan owner status set
nl: Eigen kanaal eigenaar status instellen

en: Own chan owner status unset
nl: Eigen kanaal eigenaar status uitzetten

en: Server error
nl: Server fout

en: BitTorrent message
nl: BitTorrent bericht

en: IRC Op status set
nl: Kanaal Op status instellen

en: IRC Op status unset
nl: Kanaal Op status uitzetten

en: Own IRC Op status set
nl: Eigen kanaal administrator status ingesteld

en: Own IRC Op status unset
nl: Eigen kanaal administreer status uitgezet

en: Missing absolute directory for the theme information
nl: Absolute map voor de thema informatie ontbreekt

en: Failed to create the theme directory
nl: Mislukt om de thema map aan te maken

en: Failed to save one of the theme images
nl: Mislukt een van de thema afbeeldingen te bewaren

en: Failed to create the theme subdirectory
nl: Mislukt om de thema submap aan te maken

en: Boolean options (1/0)
nl: Boolean opties (1/0)

en: Rectangle options (x,y,width,height)
nl: Rechthoek opties (x,y,breedte,hoogte)

en: String options (string value)
nl: Reeks opties (reeks waarde)

en: Color options (#RRGGBB)
nl: Kleur opties (#RRGGBB)

en: Mirccolor options (#RRGGBB)
nl: Mirckleuren opties (#RRGGBB)

en: Pixmap options (image path)
nl: Pixmap opties (afbeelding pad)

en: Unsigned integer options (unsigned integer constant)
nl: Niet getekende geheel getal opties (niet getekende geheel getal constante)

en: Font options (family,pointsize,style,charset,weight,flags (biusf))
nl: Lettertype opties (familie,puntgrootte,stijl,charset,gewicht,vlaggen (biusf))

en: Message color options (image_id,foreground,background,logFlag (0/1))
nl: Bericht kleur opties (image_id,foreground,background,logFlag (0/1))

en: String list options (comma separated list of strings)
nl: Reeks lijst opties (komma gescheiden lijst van reeksen)

en: [SSL]:  Cipher: %c%s
nl: [SSL]:  Versleuteling algoritme: %c%s

en: [SSL]:  Version: %c%s
nl: [SSL]:  Versie: %c%s

en: [SSL]:  Bits: %c%d (%d used)
nl: [SSL]:  Bits: %c%d (%d gebruikt)

en: [SSL]:  Version: %c%d
nl: [SSL]:  Versie: %c%d

en: [SSL]:  Subject:
nl: [SSL]:  Onderwerp:

en: [SSL]:     Common name: %c%s
nl: [SSL]:     Gedeelde naam: %c%s

en: [SSL]:     Organization: %c%s
nl: [SSL]:     Organisatie: %c%s

en: [SSL]:     Organizational unit: %c%s
nl: [SSL]:     Organisatie afdeling: %c%s

en: [SSL]:     Country: %c%s
nl: [SSL]:     Land: %c%s

en: [SSL]:     State or province: %c%s
nl: [SSL]:      Provincie: %c%s

en: [SSL]:     Locality: %c%s
nl: [SSL]:     Gemeente: %c%s

en: [SSL]:   Issuer:
nl: [SSL]: Uitgever:

en: [SSL]:   Public key: %c%s (%d bits)
nl: [SSL]:   Publieke sleutel: %c%s (%d bits)

en: [SSL]:   Signature type: %c%s
nl: [SSL]:  Handtekening type: %c%s

en: [SSL]:   Signature contents: %c%s
nl: [SSL]:   Inhoud handtekening: %c%s

en: Peer X509 certificate
nl: Peer X509 certificaat

en: [SSL]: The peer didn't provide a certificate
nl: [SSL] : De peer heeft geen certificaat bezorgd

en: [SSL]: Can't find out the current cipher info
nl: [SSL]: Kan de huidige versleuteling-algoritme info niet vinden

en: [%s]: [SSL]: Using certificate file %s
nl: [%s]: [SSL]: Gebruik certificaat bestand %s

en: [%s]: [SSL ERROR]: File I/O error while trying to use the certificate file %s
nl: [%s]: [SSL FOUT] : Bestand I/O fout terwijl geprobeerd wordt om het certificaat bestand  %s te gebruiken

en: [%s]: [SSL]: Using private key file %s
nl: [%s]: [SSL]: Gebruik privaat sleutel bestand %s

en: [%s]: [SSL ERROR]: File I/O error while trying to use the private key file %s
nl: [%s]: [SSL ERROR]: Bestand I/O fout tijdens poging tot gebruik van het privaat sleutel bestand %s

en: The theme information file does not exist
nl: Het thema informatie bestand bestaat niet

en: Theme information file is not valid
nl: Thema informatie bestand is niet geldig

en: Failed to load the specified screenshot image
nl: Mislukt om het gespecificeerde schermafdruk te laden

en: Invalid option
nl: ongeldige optie

en: Failed to save the screenshot image
nl: Mislukt om de schermafdruk op te slaan

en: commandline::userfriendly
nl: bevel lijn::gebruik vriendelijk

en: commandline::kvs
nl: bevel lijn::kvs

en: You're not connected to a server
nl: U bent niet met een server verbonden

en: This module has no version information: refusing to load it
nl: Deze module heeft geen versie informatie: geweigerd om te laden

en: This module was compiled for a different KVIrc version and can't be loaded
nl: Deze module was gecompileerd voor een andere KVIrc versie en kan niet geladen worden

en: Failed to execute the init routine
nl: Mislukt om de init routine uit te voeren

en: Loaded module '%s' (%s)
nl: Geladen module '%s' (%s)

en: Unloaded module '%s'
nl: Niet geladen module '%s'

en: Ignoring DCC from 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]
nl: Negeer DCC van 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]

en: Ignoring CTCP from 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]
nl: Negeer CTCP van 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]

en: The following CTCP reply has unrecognized target %Q
nl: Het volgende CTCP antwoord heeft onbekend doel %Q

en: Channel CTCP
nl: Kanaal CTCP

en: %Q %Q reply from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: %Q %Q antwoord van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: The following CTCP request has unrecognized target %Q
nl: De volgende CTCP vraag heeft onbekend doel %Q

en: %Q %Q%c request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), ignored (flood limit exceeded)
nl: %Q %Q%c vraag van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), genegeerd (vloed limit overschreden)

en: ignored (unrecognized)
nl: genegeerd (niet herkend)

en: ignored
nl: genegeerd

en: replied
nl: geantwoord

en: %Q %Q%c request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), %Q
nl: %Q %Q%c vraag van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), %Q

en: The following CTCP PING reply has unrecognized target "%Q"
nl: Het volgende CTCP PING antwoord heeft onbekend doel "%Q"

en: The following CTCP PING reply has a broken time identifier "%S", don't trust the displayed time
nl: Het volgende CTCP PING antwoord heeft een gebroken tijd identificatie "%S", vertrouw de weergegeven tijd niet

en: %Q PING reply from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %u sec %u msec
nl: %Q PING antwoord van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %u sec %u msec

en: The following CTCP ACTION has unrecognized target %Q
nl: De volgende CTCP ACTION heeft onbekend doel %Q

en: CTCP ACTION from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: CTCP ACTION van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Unable to add file offer for file %Q (File not readable?)
nl: Onmogelijk om bestand toe te voegen aan bestand %Q (Bestand niet leesbaar?)

en: private
nl: privaat

en: channel notification:
nl: kanaal notificatie:

en: notification
nl: notificatie

en: : No valid local copy of avatar available, requesting one (HTTP GET %s)
nl: : Geen geldige plaatselijke kopie van avatar verkrijgbaar, verzoek om een (HTTP GET %s)

en: : No valid local copy of avatar available; failed to start an HTTP transfer, ignoring
nl: : Geen geldige plaatselijke kopie van avatar verkrijgbaar; faalde een HTTP transfer te starten, negeren

en: : No valid local copy of avatar available, requesting one (DCC GET %s)
nl: : Geen geldige plaatselijke kopie van avatar verkrijgbaar, verzoek om een (DCC GET %s)

en: : No valid local copy of avatar available; flood limit exceeded, ignoring
nl: : Geen geldige plaatselijke kopie van avatar verkrijgbaar; vloed limiet overschreden, negeren

en: : No valid local copy of avatar available, ignoring
nl: : Geen geldige plaatselijke kopie van avatar verkrijgbaar, negeren

en: : No such nickname in the user database, ignoring the change
nl: : Er is zo geen bijnaam in de gegevensbank, negeer de verandering

en: Ignoring DCC %S request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q %S)
nl: Negeer DCC %S vraag van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q %S)

en: Processing DCC %Q request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%s %s)
nl: Verwerken van DCC %Q vraag van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%s %s)

en: Received ping from 
    !s
    %Q
     (PING %Q), replied pong
nl: Ontving ping van 
    !s
    %Q
     (PING %Q), antwoord pong

en: Received pong from 
    !s
    %s
     (PONG %s)
nl: Ontving pong van 
    !s
    %s
     (PONG %s)

en: Server ERROR: %Q
nl: Server FOUT: %Q

en: Missing channel parameter in join message
nl: Ontbrekende kanaal parameter in deelname bericht

en: Received a join message for an unknown channel, possible desync
nl: Ontvangst van deelname bericht voor een onbekend kanaal, mogelijk desync

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has joined 
    !c
    %Q
     [implicit +%c umode change]
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] neemt deel 
    !c
    %Q
     [implicit +%c umode change]

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has joined 
    !c
    %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] neemt deel aan 
    !c
    %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just joined 
    !c
    %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] neemt juist deel aan 
    !c
    %Q

en: Received a part message for an unknown channel, possible desync
nl: Ontvangst van deel bericht voor een onbekend kanaal, mogelijk desync

en: You have left channel 
    !c
    %Q
nl: U verlaat kanaal 
    !c
    %Q

en: You have left channel 
    !c
    %Q
    : %Q
nl: U verlaat kanaal 
    !c
    %Q
    : %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has left 
    !c
    %Q
    : %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] heeft 
    !c
    %Q
     verlaten : %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has left 
    !c
    %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] heeft 
    !c
    %Q
     verlaten

en: 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just left 
    !c
    %Q
    : %Q
nl: 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] heeft juist 
    !c
    %Q
    : %Q verlaten

en: 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just left 
    !c
    %Q
nl: 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] heeft juist 
    !c
    %Q
     verlaten

en: Netsplit detected: %s
nl: Netsplit bespeurd: %s

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has quit IRC: %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] heeft IRC verlaten: %Q

en: Received a kick message for an unknown channel, possible desync
nl: Ontvangst van schop bericht voor een onbekend kanaal, mogelijk desync

en: You have been kicked from 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: Je bent er uitgeschopt door 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Attempting to rejoin 
    !c
    %Q
    ...
nl: Probeer opnieuw deel te nemen aan 
    !c
    %Q
    ...

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has been kicked from 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] is eraf geschopt van 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just been kicked from 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] is er juist afgeschopt van 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Ignoring query-PRIVMSG from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: Negeer verzoek-PRIVMSG van 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Ignoring channel-PRIVMSG from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: Negeer kanaal-PRIVMSG van 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: NickServ requests authentication, executing scheduled command
nl: Nickserv verzoekt om authentificatie, het geplande bevel wordt uitgevoerd

en: The scheduled NickServ identification command appears to be broken, please change the setting
nl: Het geplande Nickserv identificatie bevel blijkt gebroken te zijn, verander de instelling

en: Spam notice from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q (matching spamword "%Q")
nl: Spam notitie van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q (passend bij spamwoord "%Q")

en: Received a topic message for an unknown channel, possible desync
nl: Onderwerp bericht ontvangen voor aan onbekend kanaal, mogelijk desync

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has changed topic to "%Q%c"
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] heeft onderwerp veranderd naar "%Q%c"

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] is now known as 
    !n
    %Q
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] is gekend als 
    !n
    %Q

en: You have changed your nickname to %Q
nl: U heeft uw bijnaam veranderd naar %Q

en: The recent nickname change from 
    !n
    %Q
     to 
    !n
    %Q
     caused a query collision: merging output
nl: De recente verandering van bijnaam van 
    !n
    %Q
     naar 
    !n
    %Q
     veroorzaakte  een vraag botsing: samengevoegde output

en: End of merged output
nl: Einde van samengevoegde output

en: Ignoring invite from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]
nl: Negeer invitatie van 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]

en: double-click the channel name to join
nl: dubbelklik om aan een kanaal te nemen

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] invites you to channel 
    !c
    %Q
     (%Q)
nl: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] nodigt u uit naar kanaal 
    !c
    %Q
     (%Q)

en: Received an invite message directed to another nick, possible desync
nl: Ontving een uitnodiging gelinkt naar een andere schuilnaam, mogelijke desync

en: WALLOPS from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: WALLOPS van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: You have set user mode %s
nl: U hebt gebruiker mode %s ingesteld

en: Received a mode change for an unknown channel, possible desync
nl: Ontvangst van een verandering van mode voor een onbekend kanaal, mogelijk desync

en: %Q [%Q@%Q] has unset the channel key
nl: %Q [%Q@%Q] heeft de kanaal sleutel uitgezet

en: %Q [%Q@%Q] has set channel 
    !m-l
    limit to %Q
nl: %Q [%Q@%Q] heeft kanaal ingesteld 
    !m-l
    limiet to %Q

en: %Q [%Q@%Q] has unset the channel limit
nl: %Q [%Q@%Q] heeft kanaal limiet uitgesteld

en: %Q [%Q@%Q] has set mode %c%c 
    !n
    %Q
nl: %Q [%Q@%Q] heeft mode ingesteld %c%c 
    !n
    %Q

en: %Q [%Q@%Q] has set channel 
    !m%c%c
    mode %c%c
nl: %Q [%Q@%Q] heeft kanaal ingesteld 
    !m%c%c
    mode %c%c

en: %Q [%Q@%Q] has set mode %s %Q
nl: %Q [%Q@%Q] heeft mode ingesteld %s %Q

en: %Q [%Q@%Q] has set channel mode %s
nl: %Q [%Q@%Q] heeft kanaal mode ingesteld %s

en: One or more standard mode flags are missing in the server available modes.
    This is caused either by a non RFC1459-compliant IRC daemon or a broken server reply.
    Server umodes seem to be '%s' and channel modes seem to be '%s'.
    Ignoring this reply and assuming that the basic set of modes is available.
    If you have strange problems, try changing the server.
nl: Een of meer standaard mode vlaggen ontbreken in de servers verkrijgbare modes.
    Dit wordt veroorzaakt ofwel door een NIET-RFC1459-gestandaardiseerd irc programma ofwel een afgebroken server antwoord.
    De server umodes schijnen '%s' te zijn en kanaal modes schijnen '%s' te zijn.
    Ik negeer dit antwoord en veronderstel dat de basis set van modes verkrijgbaar is.
    Indien u vreemde problemen hebt, probeer te veranderen van server.

en: Available user modes:
nl: Beschikbare gebruiker modes:

en: : Unknown user mode
nl: : Onbekende gebruikers mode

en: Available channel modes:
nl: Beschikbare kanaal modes:

en: Server %Q version %S supporting user modes '%S' and channel modes '%S'
nl: Server %Q versie %S ondersteund gebruiker modes '%S' en kanaal modes '%S'

en: This server supports the WATCH notify list method, it will be used
nl: Deze server ondersteund de WATCH informatie lijst methode, het wordt gebruikt

en: The current network is %Q
nl: Het huidig netwerk is %Q

en: This server supports the CODEPAGE command, it will be used
nl: Deze server ondersteund het CODEPAGE bevel, het wordt gebruikt

en: This server supports: %s
nl: Deze server ondersteund: %s

en: End of NAMES for 
    !c
    %Q
nl: Einde van NAMEN voor 
    !c
    %Q

en: The following message appears to be encrypted, but the crypto engine failed to decode it: %Q
nl: Het volgende bericht blijkt gecodeerd te zijn, maar de versleuteling verzuimde het te decoderen: %Q

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Channel topic is: %Q
nl: Kanaal topic is: %Q

en: Topic for 
    !c
    %Q
     is: %Q
nl: Onderwerp voor 
    !c
    %Q
     is: %Q

en: No channel topic is set
nl: Er is geen kanaal onderwerp ingesteld

en: No topic is set for channel 
    !c
    %Q
nl: Geen onderwerp ingesteld voor kanaal 
    !c
    %Q

en: Topic was set by %Q on %Q
nl: Onderwerp is ingesteld door %Q op %Q

en: Topic was set by %Q
nl: Onderwerp is ingesteld door %Q

en: Topic for 
    !c
    %Q
     was set by %Q on %Q
nl: Onderwerp voor 
    !c
    %Q
     is ingesteld door %Q on %Q

en: Topic for 
    !c
    %Q
     was set by %Q
nl: Onderwerp voor 
    !c
    %Q
     is ingesteld door %Q

en: Channel mode for 
    !c
    %Q
     is %s
nl: Kanaal mode voor 
    !c
    %Q
     is %s

en: User mode for 
    !n
    %Q
     is %s
nl: Gebruiker mode voor 
    !n
    %Q
     is %s

en: (Unknown)
nl: (Onbekend)

en: %Q for 
    !c
    %Q
    : 
    !m-%c
    %Q
     (set by %Q on %Q)
nl: %Q voor 
    !c
    %Q
    : 
    !m-%c
    %Q
     (ingesteld door %Q op %Q)

en: Ban listing
nl: Ban lijsten

en: End of channel %Q for 
    !c
    %Q
nl: Einde van kanaal %Q voor 
    !c
    %Q

en: ban list
nl: Ban lijst

en: invite list
nl: invitatie lijst

en: ban exception list
nl: Ban uitzondering lijst

en: Invite listing
nl: Invitatie lijsten

en: Ban exception listing
nl: Ban uitzondering lijst

en: WHO entry for %c
    !n
    %Q
    %c [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %cChannel%c: 
    !c
    %Q
    , %cServer%c: 
    !s
    %Q
    , %cHops%c: %d, %cFlags%c: %Q, %cAway%c: %Q, %cReal name%c: %Q
nl: WHO ingang voor %c
    !n
    %Q
    %c [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %cKanaal%c: 
    !c
    %Q
    , %cServer%c: 
    !s
    %Q
    , %cSprong%c: %d, %cVlaggen%c: %Q, %cAfwezig%c: %Q, %cWerkelijke naam%c: %Q

en: End of WHO list for %Q
nl: Einde van WHO lijst voor %Q

en: The server is refusing all the login nicknames: giving up, you must send the nickname manually
nl: De server weigert alle login bijnamen: ik geeft het op, u moet de bijnaam handmatig zenden

en: Command syntax %Q: %Q
nl: Schrijfwijze %Q: %Q

en: End of help about %Q
nl: Einde van help over %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c is away: %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c is afwezig: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's real name: %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c's echte naam: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's real name was: %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c's echte naam was: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's channels: %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c's kanalen: %Q

en: Received a broken RPL_WHOISIDLE, can't evaluate the idle time
nl: Ontving een onderbroken RPL_WHOISIDLE, kan de stille tijd niet evalueren

en: %c
    !n
    %Q
    %c's idle time: %ud %uh %um %us
nl: %c
    !n
    %Q
    %c's stille tijd: %ud %uh %um %us

en: %c
    !n
    %Q
    %c's signon time: %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c's inteken tijd: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c is authenticated as %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c is geauthentificeerd als %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c WHOIS info from 
    !s
    %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c WHOIS info van 
    !s
    %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c WHOWAS info from 
    !s
    %Q
nl: %c
    !n
    %Q
    %c WHOWAS info van 
    !s
    %Q

en: Can't evaluate creation time
nl: Kan creatie tijd niet evalueren

en: Channel was created at %Q
nl: Kanaal gecreëerd op %Q

en: Channel 
    !c
    %Q
     was created at %Q
nl: Kanaal 
    !c
    %Q
     is gecreëerd op %Q

en: Channel list begin: channel, users, topic
nl: Begin kanaal lijst: Kanaal, gebruikers, onderwerp

en: List: %Q
nl: Lijst: %Q

en: Link: %Q
nl: Koppeling: %Q

en: [Leaving away status after %ud %uh %um %us]: %Q
nl: [Stop aanwezigheid status na %ud %uh %um %us]: %Q

en: [Leaving away status]: %Q
nl: [Stop aanwezigheid status]: %Q

en: Restoring pre-away nickname (%Q)
nl: Herstel pre-afwezigheid bijnaam (%Q)

en: [Entering away status]: %Q
nl: [Start afwezigheid status]: %Q

en: Setting away nickname (%Q)
nl: Stel afwezigheid bijnaam in (%Q)

en: %c
    !s
    %s
    %c's contact address is %s
nl: %c
    !s
    %s
    %c's contact adres is %s

en: 
    !n
    %Q
     invited %Q into channel %Q
nl: 
    !n
    %Q
     nodigt %Q uit in kanaal %Q

en: %c
    !s
    %s
    %c's information:
nl: %c
    !s
    %s
    %c's informatie:

en: End of %c
    !s
    %s
    %c's information
nl: Einde van %c
    !s
    %s
    %c's informatie

en: %c
    !s
    %s
    %c's time is %Q
nl: %c
    !s
    %s
    %c's tijd is %Q

en: %Q: no such server
nl: %Q: er is  zo geen server

en: %Q: no such channel
nl: %Q: er is zo geen kanaal

en: Your encoding is now %Q
nl: Uw codering is nu %Q

en: Your user mode is %s
nl: Uw gebruikers mode is %s

en: said something recently
nl: zei daarnet iets

en: is talking
nl: is aan het spreken

en: and
nl: en

en: were talking recently
nl: spraken daarnet

en: are talking
nl: zijn aan het praten

en: Dead channel
nl: Dood Kanaal

en: operators
nl: operatoren

en: active user
nl: actieve gebruiker

en: active users
nl: actieve gebruikers

en: hot user
nl: zeer actieve gebruiker

en: hot users
nl: zeer actieve gebruikers

en: channel owner
nl: Kanaal eigenaar

en: channel owners
nl: Kanaal eigenaars

en: channel administrator
nl: kanaal administrator

en: channel administrators
nl: kanaal administrators

en: half-operator
nl: semi-beheerder

en: half-operators
nl: semi-beheerders

en: voiced user
nl: stem gebruiker

en: voiced users
nl: stem gebruikers

en: user-operator
nl: gebruiker-operator

en: user-operators
nl: gebruiker-operatoren

en: user total
nl: totaal aantal gebruikers

en: users total
nl: totaal aantal gebruikers

en: No activity
nl: Geen activiteit

en: Minimal activity
nl: Minimale activiteit

en: Very low activity
nl: Zeer lage activiteit

en: Might be low activity
nl: Mogelijk lage activiteit

en: Low activity
nl: Lage activiteit

en: Might be medium activity
nl: Mogelijk gemiddelde activiteit

en: Medium activity
nl: Gemiddelde activiteit

en: Might be high activity
nl: Mogelijk hoge activiteit

en: High activity
nl: Hoge activiteit

en: Might be very high activity
nl: Mogelijk zeer hoge activiteit

en: Very high activity
nl: Zeer hoge activiteit

en: Might be flooded with messages
nl: Zou met berichten kunnen overspoeld zijn

en: Flooded with messages
nl: Overspoeld met berichten

en: human
nl: menselijk

en: [Dead channel]
nl: [Dood kanaal]

en:  on
nl:  op

en: Sent part request, waiting for reply...
nl: Zend deel verzoek, wacht op antwoord...

en: Double-click to edit...
nl: Dubbel-klik voor bewerkingen

en: Channel synchronized in %d.%d seconds
nl: Kanaal gesynchroniseerd in %d.%d seconden

en: Address:
nl: Adres:

en: Current IRC URI
nl: Huidig IRC URI

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Registered as
nl: Geregistreerd als

en: You have just attempted to close a console window with an active connection inside.
    Are you sure you wish to terminate the connection?
nl: U wil een venster sluiten met een actieve verbinding.
    De verbinding sluiten ?

en: &Yes
nl: &Ja

en: &Always
nl: &Altijd

en: &No
nl: &Nee

en: You have just attempted to close the last console window.
    Are you sure you wish to quit KVIrc?
nl: U wil het hoofd venster sluiten.
    Wilt u KVIrc afsluiten?

en: Failed to load avatar with name "%Q" and local path "%Q"
nl: Laden avatar mislukt met naam "%Q" en lokaal pad "%Q"

en: No connection
nl: Geen verbinding

en: Connection in progress...
nl: Bezig met verbinden...

en: Login in progress...
nl: Inloggen...

en: away
nl: afwezig

en: channel
nl: kanaal

en: channels
nl: kanalen

en: query
nl: verzoek

en: queries
nl: verzoeken

en: Connected since
nl: Verbonden sedert

en: Online for
nl: Online voor

en: Server idle for
nl: Server stil voor

en: Cryptography/text transformation
nl: Versleuteling/tekst transformatie

en: Enable encryption
nl: Activeer versleuteling

en: Encrypt key:
nl: Codeer sleutel:

en: Enable decryption
nl: Activeer decodering

en: Decrypt key:
nl: Decodeer sleutel:

en: CTCP Page - KVIrc
nl: CTCP Pagina - KVIrc

en: Close
nl: Sluiten

en: You have been paged by
nl: U bent verwisseld door

en: Debug Messages
nl: Debug berichten

en: Builtin images
nl: Ingebouwde afbeeldingen

en: Small icons
nl: Kleine pictogrammen

en: Full path
nl: Volledig pad

en: directory
nl: Map

en: Clipboard
nl: Klembord

en: line break
nl: regeleinde

en: line breaks
nl: regeleinden

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Redo
nl: &Opnieuw

en: Cu&t
nl: Knippen

en: &Copy
nl: &Kopiëren...

en: &Paste
nl: &Plakken

en: Paste &File
nl: Bestand plakken

en: Stop Paste
nl: Stop plakken

en: Clear
nl: Ledig

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Insert Icon
nl: Voeg icoon in

en: %d matches: %Q
nl: %d gelijkenissen: %Q

en: No matches
nl: Geen gelijkenissen

en: Not connected
nl: Geen verbinding

en: No IRC context
nl: Geen IRC inhoud

en: Lag: ?.??
nl: Vertraging: ?.??

en: Zoom Out
nl: Zoom Uit

en: Choose Temporary Font...
nl: Kies tijdelijk lettertype

en: Choose Temporary Background...
nl: Kies tijdelijke achtergrond ...

en: Clear Buffer
nl: Ledig buffer

en: Choose the background image...
nl: Kies een achtergrondbeeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Looking up host %Q...
nl: Opzoeken host %Q...

en: Scroll up to read from the last read line
nl: Scrollen om de laatste lijn te lezen

en: Click to open this link
nl: Klik om deze koppeling te openen

en: Double-click to open this link
nl: Dubbel klik om deze koppeling te openen

en: Hostname
nl: Host naam

en: No topic message has been received from the server yet
nl: Nog geen onderwerp ontvangen van de server

en: ### Existing data buffer:
nl: ### Bestaande gegevens buffer:

en: ### End of existing data buffer.
nl: ### Einde van bestaande gegevens buffer.

en: Set &All
nl: Alles instellen

en: Set &None
nl: Niets instellen

en: &Save As...
nl: Op&slaan als

en: Can't open the filter file %s for reading.
nl: Kan filter bestand %s niet openen voor lezen

en: Can't open the filter file %Q for writing
nl: Kan filter bestand  %Q niet openen voor schrijven

en: Show %1
nl: Toon %1

en: Customize...
nl: Aanpassen...

en: Mask
nl: Masker

en: Set by
nl: Ingesteld door

en: Set at
nl: Ingesteld op

en: Re&move
nl: &Verwijderen

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Window
nl: &Venster

en: &Tip of the Day
nl: &Tip van de dag

en: About &KVIrc
nl: Over &KVIrc

en: KVIrc Home&page
nl: KVIrc Home&pagina

en: Report a Bug / Propose Improvements
nl: Rapporteer een fout of verbeteringen

en: &Other...
nl: &Ander

en: Show &Icon Table
nl: Toon &pictogram tabel

en: Open &Terminal
nl: Open &terminal

en: &Apply
nl: &Toevoegen

en: This option is also available as
nl: Deze optie is ook beschikbaar als

en: , probably away
nl: , waarschijnlijk afwezig

en: Common channels: %2
nl: Gemeenschappelijke kanalen: %2

en: [Dead query]
nl: [Dood verzoek]

en: The target of this query has changed from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] to 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]
nl: Het doel van deze vraag is veranderd van 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] naar 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]

en: Common channels for 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
nl: Gemeenschappelijke kanalen voor 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: No common channels for 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]
nl: Geen gemeenschappelijke kanalen voor 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]

en: This query has no active targets, no message sent
nl: Dit verzoek heeft geen actieve doelen, geen bericht gezonden

en: &Browse...
nl: &Bladeren...

en: Choose a File - KVIrc
nl: Kies een bestand - KVIrc

en: Choose a Directory - KVIrc
nl: Kies een map - KVIrc

en: A&dd
nl: Toe&voegen

en: Sample Text
nl: Voorbeeld tekst

en: Foreground
nl: Voorgrond

en: Transparent
nl: Transparant

en: Background
nl: Achtergrond

en: Play
nl: Speel

en: Name
nl: Naam:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Add Applet
nl: Voegt een toevoeging toe

en: Drag the applet while holding the Shift or Ctrl key to move it to the desired position
nl: Sleep de plug-in met de Shift of Ctrl toets ingedrukt naar de gewenste positie

en: Network
nl: Netwerk

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Local IP
nl: Eigen IP

en: Away
nl: Afwezig

en: Away Indicator
nl: Afwezig indicatie

en: Away since
nl: Afwezig sedert

en: Not away
nl: Aanwezig

en: Lag measure not available yet
nl: Vertraging meting nog niet verkrijgbaar

en: Lag meter engine disabled
nl: Vertraging meter gestopt

en: Lag Indicator
nl: Vertraging indicatie

en: Format
nl: Formaat

en: Simple Clock
nl: Eenvoudige klok

en: Show total connection time
nl: Toon totale verbindingstijd

en: Connection Timer
nl: Verbindingstijd registratie

en: Check on startup
nl: Controleer bij opstarten

en: Update Indicator
nl: Bijwerking indicatie

en: Update missing
nl: Bijwerking ontbreekt

en: Update failed
nl: Bijwerking mislukt

en: The remote server replied with
nl: De server op afstand antwoordde met

en: No updates found
nl: Geen updates gevonden

en: New updates found
nl: Nieuwe updates gevonden

en: Icon Size
nl: Icoon grootte

en: History
nl: Historiek

en: Set on
nl: Stel in

en: No topic is set
nl: Nog geen onderwerp ingesteld

en: Double-click to set...
nl: Dubbel-klik om in te stellen

en: Sort
nl: Sorteer

en: Reverse Sort
nl: Omgekeerd sorteren

en: List of window types available in this release of KVIrc:
nl: Lijst van venster types die beschikbaar zijn in deze uitgave van KVIrc:

en: Use Default Encoding
nl: Gebruik standaard codering

en: Standard
nl: Standaard

en: Smart (Send Local)
nl: Doelmatig ( Zend Lokaal)

en: Smart (Send UTF-8)
nl: Doelmatig (Zend UTF-8)

en: Starting last log
nl: Start laatste log

en: End of log
nl: Einde van het log

en: Window List
nl: Venster lijst

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: %cCore action: %Q
nl: %cVoornaamste actie: %Q

en: %cUser action: %Q
nl: %cGebruiker actie: %Q

en: Category: %Q
nl: Categorie: %Q

en: Description: %Q
nl: Beschrijving: %Q

en: The action "%1" is disabled
nl: De actie "%1" is onmogelijk

en: Internal error: call a head-shrinker
nl: Interne fout: bel een zielenknijper

en: The switch -l requires -c
nl: De schakel -l vereist -c

en: The switch -s requires -w with a combination of flags 'c','x' and 'q'
nl: De schakel -s vereist -w met een combinatie van vlaggen 'c','x' en 'q'

en: Can't set the current avatar to '%Q': failed to start the http transfer
nl: Kan de huidige avatar niet zetten naar '%Q': verzuimde de http overdracht te beginnen

en: Can't set the current avatar to '%Q': can't load the image
nl: Kan de huidige avatar niet zetten naar '%Q': kan afbeelding niet laden

en: Invalid timeout specified, using default
nl: Ongeldige onderbreking gespecificeerd, gebruik standaard

en: Notifying avatar '%Q' to %Q
nl: Notificeren van avatar '%Q' naar %Q

en: The current window is not a channel
nl: Het huidige venster is geen kanaal

en: The specified window (%Q) is not a channel
nl: Het gespecificeerde venster (%Q) is geen kanaal

en: &Join
nl: &Neem deel

en: &Register
nl: &Registreer

en: Show this window after connecting
nl: Toon dit venster na verbinding

en: Registered Channels
nl: Geregistreerde kanalen

en: Recent Channels
nl: Recente kanalen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: The config file '%Q' has been changed but is opened as read-only: changes will be lost
nl: Het config bestand '%Q' is veranderd, maar is geopend als alleen-lezen: veranderingen kunnen niet opgeslagen worden.

en: Destination file exists: no copy made
nl: Bestand bestaat reeds: geen kopie gemaakt

en: Either the source doesn't exist or the destination can not be created
nl: Ofwel bestaat de bron niet of de bestemming kan niet worden gecreëerd

en: Destination file exists: file not renamed
nl: Bestand bestaat reeds: bestand niet hernoemd

en: Untitled
nl: Geen titel

en: Refresh index
nl: Vernieuw index

en: Using a wildcard within phrases is not allowed.
nl: Gebruik van een jokerteken binnen zinnen is niet toegestaan.

en: The closing quotation mark is missing.
nl: Het sluit aanhalingsteken ontbreekt.

en: %s (%s)
nl: %s [%s]

en: Service startup (IPv4)
nl: Service opstarten (IPv4)

en: Empty request (EOT ?)
nl: Leeg verzoek (EOT ?)

en: Dropping connection (request too long)
nl: Beëindig verbinding (verzoek te lang)

en: Timed out while waiting for the request : dropping connection
nl: Tijdslimiet overschreden met wachten op verzoek : verbinding verbroken

en: I/O Traffic Graph
nl: Grafiek van de I/O traffiek

en: Outgoing traffic
nl: Uitgaand verkeer

en: Incoming traffic
nl: Inkomend verkeer

en: A really lame text transformation engine :D
nl: Een echt kreupele tekst transformator :D

en: A really lame text transformation engine: Light Version.
nl: Een echt kreupele tekst transformator : Lichte Versie.

en: (None)
nl: (Geen)

en: Sent links request, waiting for reply...
nl: Zend koppeling aanvraag, wacht op antwoord...

en: Received end of links.
nl: Einde van koppelingen ontvangen

en: %c%cLinks for %Q
nl: %c%cKoppeling voor %Q

en: Total hosts listed
nl: Totaal hosts getoond

en: Total hosts in the network
nl: Totaal hosts in het netwerk

en: Wildcard servers (hubs?): %d
nl: Jokertekens servers (hubs?): %d

en: Direct links: %d (~%d.%d %)
nl: Directe koppelingen: %d (~%d.%d %)

en: Close links (1 <= hops <= 3): %d (~%d.%d %)
nl: Sluit koppelingen (1 <= sprong <= 3): %d (~%d.%d %)

en: Mid-range links (4 <= hops <= 6): %d (~%d.%d %)
nl: Mid-bereik koppelingen (4 <= hops  <= 6): %d (~%d.%d %)

en: Distant links (7 <= hops): %d (~%d.%d %)
nl: Afstand koppelingen (7 <= hops): %d (~%d.%d %)

en: Broken (unknown) links: %d
nl: Gebroken (onbekende) koppeling: %d

en: Maximum links per host: %d [%s]
nl: Maximum koppelingen per host: %d [%s]

en: Total links: %d
nl: Totaal koppelingen: %d

en: Average hops: ~%d.%d
nl: Gemiddelde sprongen: ~%d.%d

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Processing link: %s
nl: Verwerken koppeling: %s

en: Broken message syntax, can't extract hops number, assuming 0
nl: Bericht schrijffout, kan sprong nummer niet zetten, neem aan 0

en: Link
nl: Koppeling

en: Hops
nl: Sprong

en: Description
nl: Beschrijving

en: Stop list download
nl: Stop lijst ophalen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Stopping the list download...
nl: Beëindigen van de lijst ophalen...

en: Channel list
nl: Kanaal lijst

en: Configuration files (*.kvc)
nl: Configuratie bestanden (*.kvc)

en: Channels list download finished
nl: Kanalen lijst ophalen beëindigd

en: Processing list: %Q
nl: Verwerken lijst: %Q

en: List window already open for this IRC context
nl: Venster lijst reeds open voor deze IRC inhoud

en: URL Selection
nl: URL selectie

en: Please wait while the list is being downloaded
nl: De lijst wordt opgehaald

en: List Download
nl: Lijst ophalen

en: Failed to start the server list transfer :(
nl: Faalde de server lijst transfer te starten :(

en: %1 servers imported successfully
nl: %1 servers succesvol geïmporteerd

en: No servers imported
nl: Geen servers geïmporteerd

en: Import from servers.ini
nl: Importeer van servers.ini

en: Import from http://www.mirc.co.uk/servers.ini
nl: Importeer van http://www.mirc.co.uk/servers.ini

en: Global idle timer must be started before using $my.globalIdle function
nl: Globale lege timer moet gestart worden voor gebruik $my.globalIdle functie

en: Text
nl: Tekst

en: Unsupported direction
nl: Niet ondersteunde richting

en: Unsupported key length
nl: Niet ondersteunde sleutel lengte

en: Bad key data
nl: Slechte sleutel gegevens

en: Engine not initialized
nl: Motor niet geïnitialiseerd

en: Invalid direction for this engine
nl: Ongeldige richting voor deze verrichtingen

en: Data buffer too long
nl: Gegevens buffer te lang

en: The message is not a hexadecimal string: this is not my stuff
nl: Het bericht is geen hexadecimale reeks: dit is niet mijn ding

en: The message is not a base64 string: this is not my stuff
nl: Het bericht is geen base64 reeks: dit is niet mijn ding

en: The message doesn't seem to be encoded with CBC Mircryption
nl: Het bericht blijkt niet gecodeerd met CBC Mirc versleuteling

en: hexadecimal
nl: hexadecimaal

en: The simple Caesar-cypher encryption that replaces each letter with the one 13 places forward or back along the alphabet; it is used to enclose the text in a sealed wrapper that the reader must choose to open - e.g. for posting things that might offend some readers, or spoilers.
nl: De eenvoudige Caesar-algoritme versleuteling vervangt elke letter door de letter 13 plaatsen verder of terug, naargelang het alfabet? Het wordt gebruikt om een tekst in een gesloten enveloppe in te sluiten en die de lezer moet openen, - bv. een mededeling die iemand kan beledigen of kwetsen.

en: < &Back
nl: < &Terug

en: &Next >
nl: &Volgende >

en: <p><h2>Welcome :)</h2>This is your first time running this version of KVIrc.<br>This wizard will guide you through the few steps required to complete the setup.<br><br>If you had a previous version of KVIrc installed, no worries. You will have a chance to preserve the old configuration.</p><p>Click "<b>Next</b>" to proceed.</p>
nl: <p><h2>Welkom :)</h2>Dit is de eerste keer dat u deze versie van KVIrc gebruikt.<br>Deze wizard gaat u door een paar stappen leiden nodig om installatie volledig te maken.<br><br>Als u een vorige versie van KVIrc hebt geïnstalleerd, krijgt u de kans om de oude configuratie te behouden.</p><p>Klik "<b>Volgende</b>" om verder te gaan.</p>

en: Welcome to KVIrc
nl: Welkom bij KVIrc

en: <p>All of the files in this distribution are covered by the GPL. In human terms this can be read as follows:<br><ul><li><b>KVIrc is free</b>, use it, have fun! <b>:)</b></li><li>If you use <b>any</b> part of KVIrc in your own project, you <b>must</b> release that project under the same license.</li></ul></p><p>The "legalese" version of the license is shown in the box below.</p>
nl: <p>Alle bestanden in deze distributie worden door de GPL licentie beschermt. In menselijke termen kan dit als volgt worden gelezen:<br><ul><li><b>KVIrc is vrij</b>, Gebruik het, heb plezier! <b>:)</b></li><li>Indien u <b>enig</b>deel van KVIrc gebruikt in uw eigen project, <b>moet</b> u dat project onder dezelfde licentie vrij geven.</li></ul></p><p>De  "wettelijke" versie van de vergunning wordt in het venster beneden getoond.</p>

en: Dreaded License Agreement
nl: Gevreesde licentie overeenkomst

en: Store configuration in folder
nl: Sla configuratie op in map

en: Use settings folder from previous installation
nl: Gebruik map instellingen van vorige installatie

en: Use new settings folder
nl: Gebruik nieuwe map instellingen

en: Settings folder:
nl: Instellingen map:

en: Download files to folder:
nl: Importeer bestanden naar map:

en: All settings in shared program folder (portable)
nl: Alle instellingen in gedeelde programma map (verplaatsbaar)

en: Application Folders
nl: Applicatie mappen

en: Nickname:
nl: Bijnaam:

en: This field is optional and will appear as part of the CTCP USERINFO reply.
nl: Dit veld is facultatief en zal verschijnen als deel van het CTCP USERINFO antwoord.

en: Profile
nl: Profiel

en: Real name:
nl: Werkelijke naam:

en: Age:
nl: Leeftijd:

en: Unspecified
nl: Niet gespecificeerd

en: Gender:
nl: Geslacht:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Languages:
nl: Talen:

en: Identity
nl: Identiteit

en: Desktop Integration
nl: Bureaublad Integratie

en: Create desktop shortcut
nl: Maak een snelkoppeling op het bureaublad

en: Import server list from mIRC
nl: Importeer server lijst van mIRC

en: Choose a Configuration Folder - KVIrc Setup
nl: Kies een Configuratie map - KVIrc Setup

en: Choose a Download Folder - KVIrc Setup
nl: Kies een Import map - KVIrc Setup

en: Sound file '%Q' not found
nl: Geluidsbestand '%Q' niet gevonden

en: Unable to play sound '%Q'
nl: Onmogelijk om geluid '%Q' af te spelen

en: Sorry, I can't find a sound system to use on this machine
nl: Sorry, ik kan geen geluidssysteem vinden

en: Sound system detected to: %s
nl: Geluidssysteem gedetecteerd bij: %s

en: Socket closed
nl: Socket gesloten

en: Window with ID '%Q' not found
nl: Venster met ID '%Q' niet gevonden

en: The specified window (%Q) is not a channel/query/DCC chat
nl: Het gespecificeerde venster (%Q) is geen kanaal/verzoek/DCC chat

en: File not found or empty
nl: Bestand niet gevonden of leeg

en: I can't open that file
nl: Ik kan dit bestand niet openen

en: Could not paste file
nl: Kan bestand niet plakken

en: Slow-paste ID:%d Window:%Q
nl: Vertraagt-plakken ID:%d Venster:%Q

en: Invalid argument for ?d escape sequence, 0 assumed
nl: Ongeldig argument voor ?d uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Missing argument for ?d escape sequence, 0 assumed
nl: Ontbrekend argument voor ?d uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Invalid argument for ?u escape sequence, 0 assumed
nl: Ongeldig argument voor ?u uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Missing argument for ?u escape sequence, 0 assumed
nl: Ontbrekend argument voor ?u uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Invalid argument for ?x escape sequence, 0 assumed
nl: Ongeldig argument voor ?x uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Missing argument for ?x escape sequence, 0 assumed
nl: Ontbrekend argument voor ?x uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Invalid argument for ?X escape sequence, 0 assumed
nl: Ongeldig argument voor ?X uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Missing argument for ?X escape sequence, 0 assumed
nl: Ontbrekend argument voor ?X uitgang opvolging, 0 aangenomen

en: Invalid argument for a floating point escape sequence, 0.0 assumed
nl: Ongeldig argument voor een drijvend punt escape sequence, 0.0 aangenomen

en: Plugin not found. Please check the plugin-name and path.
nl: Plugin niet gevonden.Controleer de naam en het pad.

en: Error while loading plugin.
nl: Fout bij laden van plugin.

en: The specified parameter is not an integer
nl: De gespecificeerde parameter is geen geheel getal

en: Can't create the terminal emulation part
nl: Kan het terminal emulatie deel niet maken

en: Show at startup
nl: Toon bij opstarten

en: <b>Can't find any tip... :(</b>
nl: <b>Kan geen tips vinden... :(</b>

en: Current window is not a channel
nl: Huidig venster is geen kanaal

en: The specified toolbar doesn't exist
nl: De gespecificeerde werkbalk bestaat niet

en: No action name/index specified
nl: Geen actie naam/index gespecificeerd

en: The action parameter didn't evaluate to an index
nl: De actie parameter is niet geëvalueerd naar een index

en: The action "%Q" doesn't exist
nl: De actie "%Q" bestaat niet

en: Context
nl: Inhoud

en: &Configure KVIrc...
nl: &Configureer KVIrc...

en: &About KVIrc
nl: &Info over KVIrc

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: Nothing is happening...
nl: Er gebeurd niets...

en: Just idling...
nl: Inactief...

en: Silence speaking
nl: De stilte spreekt

en: Are ya here?
nl: Bent u hier?

en: The world has stopped?
nl: Het lijkt alsof de wereld gestopt is met draaien?

en: Everything is all right
nl: Alles is in orde

en: idle()
nl: stilte()

en: It's so cold here...
nl: Het is zo koud hier...

en: Just vegetating
nl: Luieren

en: Seems like the world has stopped spinning
nl: Het lijkt alsof de wereld gestopt is met draaien

en: This silence is freaking me out!
nl: Deze stilte maakt me nerveus!

en: idle idle idle idle!
nl: stilte stilte stilte stilte!

en: Hide Window
nl: Verberg venster

en: Show Window
nl: Toon venster

en: Back on %1
nl: Terug op %1

en: Away on %1
nl: Afwezig op %1

en: Window
nl: Venster

en: Count
nl: Tel

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: &Say to Window
nl: &Zeg naar Venster

en: Configure
nl: Configureer

en: Window not found.
nl: Venster niet gevonden

en: Save URL list on module unload
nl: Bewaar URL lijst bij het sluiten van de module

en: Save columns width on URL list close
nl: Bewaar kolom breedte bij het sluiten van de URL lijst

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: Enable URL ban list
nl: Activeer URL ban lijst

en: &Add Ban
nl: Toevoegen aan ban

en: &Remove Selected
nl: &Verwijder geselecteerde

en: Window type or 'all' expected as first parameter
nl: Venster type of 'all' verwacht als eerste parameter

en: The specified IRC context is not valid: creating a context free window
nl: De gespecificeerde IRC context is niet geldig: creëer een context vrij venster

en: Window doesn't have input widget
nl: Venster heeft geen inbreng onderdeel

en: Both -n and -m switches specified, -n takes precedence
nl: Zowel -n als -m schakelaars gespecificeerd, -n neemt voorrang

en: Unknown engine error
nl: Onbekende systeem fout

en: This executable has been compiled without crypt support
nl: Dit uitvoerbare bestand is gecompileerd zonder versleuteling ondersteuning
