KVIrc - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Close
fi: Sulje

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
fi: <b>KVIrc Development Team</b>in työstämä

en: About
fi: Tietoja

en: Honor && Glory
fi: Tekijät

en: License
fi: Lisenssi
