KVIrc - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Close
hu: Bezárás

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
hu: Edzette a <b>KVIrc Fejlesztő Csapata</b>

en: About
hu: Névjegy

en: Runtime Info
hu: Futásidejű Információk

en: Architecture
hu: Architektúra

en: Build Info
hu: Fordítás információi

en: Executable Information
hu: A Futtatható Információi

en: Honor && Glory
hu: Dicsőségcsarnok

en: License
hu: Liszensz
