KVIrc - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Close
ja: 閉じる

en: Runtime Info
ja: ランタイム情報

en: Architecture
ja: アーキテクチャ

en: Build Info
ja: ビルド情報

en: Executable Information
ja: 実行情報

en: License
ja: ライセンス
