KVIrc - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Close
nl: Sluiten

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
nl: Vergeten door het <b>KVirc Ontwikkel team<</b>

en: About
nl: Over

en: Runtime Info
nl: Runtime informatie

en: Architecture
nl: Achitectuur

en: Build Info
nl: Versie nummer

en: Executable Information
nl: Uitvoerbare infomatie

en: Honor && Glory
nl: Verdiensten

en: License
nl: Licentie
