KVIrc - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: About KVIrc
pl: O KVIrc

en: Close
pl: Zamknij

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
pl: Wykuto przez <b>KVIrc Development Team</b>

en: About
pl: O

en: Runtime Info
pl: Informacje o środowisku wykonawczym

en: System name
pl: Nazwa systemu

en: System version
pl: Wersja systemu

en: Architecture
pl: Architektura

en: Qt version
pl: Wersja Qt

en: Qt theme
pl: Motyw Qt

en: Build Info
pl: Informacje o budowli

en: Build date
pl: Data zbudowania

en: Sources date
pl: Data źródeł

en: Revision number
pl: Numer rewizji

en: CPU name
pl: Nazwa CPU

en: Build command
pl: Polecenie budowy

en: Build flags
pl: Użyte flagi budowania

en: Compiler name
pl: Nazwa kompilatora

en: Compiler flags
pl: Flagi kompilatora

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: OpenSSL version
pl: Wersja OpenSSL

en: OpenSSL compiler flags
pl: Flagi kompilatora OpenSSL

en: Executable Information
pl: Informacje pliku wykonywalnego

en: Honor && Glory
pl: Honor && Chwała

en: Oops! Can't find the license file.
    It MUST be included in the distribution...
    Please report to <pragma at kvirc dot net>
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pliku licencji.
    MUSI być ona zawarta w dystrybucji...
    Proszę zgłosić to do <pragma at kvirc dot net>

en: License
pl: Licencja
