KVIrc - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Close
tr: Kapat

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
tr: <b>KVIrc Geliştirme Takımı</b> tarafından hazırlandı.

en: About
tr: Hakkında

en: Runtime Info
tr: Sistem Bilgileri

en: Architecture
tr: Mimarı

en: Build Info
tr: Yapı Bilgileri

en: Executable Information
tr: İşletim Bilgileri

en: Honor && Glory
tr: Onur && Şeref

en: License
tr: Lisans
