KVIrc - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Close
uk: Закрити

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
uk: Викувано <b>Командою розробників KVIrc</b>

en: About
uk: Про програму

en: Runtime Info
uk: Інфо часу виконання

en: Architecture
uk: Архітектура

en: Build Info
uk: Інфо про збірку

en: Executable Information
uk: Інфо про виконуваний файл

en: Honor && Glory
uk: Слава й пошана

en: License
uk: Ліцензія
