KVIrc - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Author
hu: Készítő

en: Created at
hu: Készítés ideje

en: Created with
hu: Felhasznált szoftverek

en: Warning: The addon might be incompatible with this version of KVIrc
hu: Figyelmeztetés: A bővítmény lehet, hogy nem kompatibilis a KVIrc ezen verziójával

en: Install Addon Pack - KVIrc
hu: Bővítmény Csomag Telepítése - KVIrc

en: You're about to install the following addon package
hu: A következő bővítmény csomagot fogod teleíteni

en: Do Not Install
hu: Ne Telepítsd

en: Yes, Proceed
hu: Igen, Telepítsd

en: Failed to unpack the selected file: %1
hu: Kiválasztott fájl csomagolása sikertelen: %1

en: Failed to delete the directory '%1'
hu: '%1' Könyvtár törlése sikertelen

en: The package file list is empty
hu: A csomagfájl lista üres

en: Close
hu: Bezár

en: Install Addon - KVIrc
hu: Bővítmény Telepítése - KVIrc

en: Create Addon Package - KVIrc
hu: Bővítmény Csomag Készítése - KVIrc

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: You will be asked to provide some information like the package name, the version, a description and so on.
hu: Itt meg kell adnod némi információt a csomagról, mint a neve, a verziója, leírása, stb.

en: Hit the "Next" button to begin.
hu: Kattints a "Következő" gombra a kezdéshez.

en: File %1 already exists. Do you want to overwrite it?
hu: %1 már létezik. Szeretnéd felülírni?

en: Package Information
hu: Csomag Információi

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
hu: Itt meg kell adnod némi információt magadról (a csomag készítője) és egy rövid leírást a csomagról amit csinálsz.

en: Package Files
hu: Csomag Fájlok

en: Select the source directory:
hu: Forrás mappa kiválasztása:

en: Save Package
hu: Csomag Mentése

en: Select save path:
hu: Mentés útvonala:

en: Final Information
hu: Utolsó Információk:

en: This is what I will check for:
hu: Ezeket fogom leellenőrízni:

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Finish
hu: Befejezés

en: Name: %Q
hu: Név: %Q

en: Description: %Q
hu: Leírás: %Q

en: Total: %d addons installed
hu: Összesen: %d bővítmény telepítve

en: Uninstalling existing addon version %Q
hu: %Q verziójú bővítmény eltávolítása

en: The addon "%1" has no configure callback set
hu: A %1 bővítménynek nincsenek konfiguráló függvényei

en: The addon "%1" has no help callback set
hu: "%1" bővítménynek nincsen súgója

en: Internal error: call a head-shrinker
hu: Belső hiba: szólj egy agyturkásznak

en: The specified version "%Q" is not a valid version string
hu: A  megadott %Q verzió nem érvényes verziószám

en: The specified KVIrc version "%Q" is not a valid version string
hu: A megadott KVIrc verzió "%Q" nem érvényes verziószám

en: This KVIrc executable is too old to run this addon (minimum version required is %Q)
hu: Ez a KVIrc túl régi ennek a bővítménynek a futtatásához (szükséges minimum verzió: "%Q")

en: Attempting to register addon "%Q" with version %Q
hu: "%Q" bővítmény regisztrációja %Q verzióval

en: The addon "%Q" already exists with version %Q which is higher than %Q
hu: A "%Q" bővítmény már telepítve van %Q verzióval ami újabb, mint a %Q

en: Addon registration failed
hu: Bővítmény regisztráció sikertelen

en: Addon successfully registered
hu: Bővítmény sikeresen regisztrálva

en: The target path can't be empty
hu: A cél útvonala nem lehet üres

en: The target path can't contain ..
hu: A cél útvonal nem tartalmazhat ..

en: Empty file list
hu: Üres fájl lista

en: The directory '%1' doesn't exist
hu: A '%1' mappa nem létezik

en: The file '%1' doesn't exist
hu: '%1' fájl nem létezik

en: The entry '%1' is not a file
hu: '%1' elem nem fájl

en: Skipping invalid entry '%1'
hu: Helytelen elem kihagyása: '%1'

en: Installing file '%1' into '%2'
hu: '%1'Fájl telepítése: '%2'

en: Error installing addon package: %Q
hu: Hiba a bővítmény csomag telepítése közben: %Q
