KVIrc - en to pl translation catalogue (98 entries)

en: The selected file doesn't seem to be a valid KVIrc addon package
pl: Wybrany plik nie jest prawidłowym pakietem dodatku KVIrc

en: The selected file doesn't seem to be a valid KVIrc package: %1
pl: Wybrany plik nie jest prawidłowym pakietem KVIrc: %1

en: Author
pl: Autor

en: Created at
pl: Utworzony przez

en: Created with
pl: Utworzony w

en: Warning: The addon might be incompatible with this version of KVIrc
pl: Ostrzeżenie: Dodatek może być niekompatybilny z tą wersją KVIrc

en: Install Addon Pack - KVIrc
pl: Instalacja pakietu dodatku - KVIrc

en: You're about to install the following addon package
pl: Zamierzasz zainstalować następujący pakiet dodatku

en: Do you want to proceed with the installation?
pl: Kontynuować instalację?

en: Do Not Install
pl: Nie instaluj

en: Yes, Proceed
pl: Tak, kontynuuj

en: Failed to unpack the selected file: %1
pl: Nie udało się rozpakować wybranego pliku: %1

en: Warning While Unpacking Addon - KVIrc
pl: Ostrzeżenie podczas wypakowywania dodatku - KVIrc

en: Failed to delete the directory '%1'
pl: Nie udało się usunąć katalogu '%1'

en: The selected directory doesn't exist.
pl: Wybrany katalog nie istnieje.

en: The initialization script (install.kvs) doesn't exist.
pl: Skrypt inicjalizacyjny (install.kvs) nie istnieje.

en: Failed to load the image at %1
pl: Nie udało się załadować ikony %1

en: The package file list is empty
pl: Lista plików pakietu jest pusta

en: Save path is empty
pl: Ścieżka zapisu jest pusta

en: Manage Addons - KVIrc
pl: Zarządzanie dodatkami - KVIrc

en: Configure addon...
pl: Konfiguracja dodatku...

en: Show help
pl: Pokaż pomoc

en: Delete selected addon
pl: Usuń wybrany dodatek

en: Create an addon as a distributable package
pl: Utwórz dodatek jako pakiet dystrybucyjny

en: Install addon package from disk
pl: Zainstaluj pakiet dodatku z dysku

en: Get more addons...
pl: Uzyskaj więcej dodatków...

en: Close
pl: Zamknij

en: Do you really want to uninstall the addon "%1"?
pl: Czy na pewno chcesz odinstalować dodatek "%1"?

en: Confirm Addon Uninstallation - KVIrc
pl: Potwierdź deinstalację dodatku - KVIrc

en: Select a Installation File - KVIrc
pl: Wybierz plik instalacyjny - KVIrc

en: Install Addon - KVIrc
pl: Zainstaluj dodatek - KVIrc

en: Create Addon Package - KVIrc
pl: Utwórz pakiet dodatku - KVIrc

en: Welcome
pl: Witaj

en: This procedure allows you to export the selected addon to a single package.<br>It is useful when you want to distribute your addon to the public.
pl: Ta procedura pozwala wyeksportować wybrany dodatek do pojedynczego pakietu. Jest to użyteczne, gdy chcesz dystrybuować swój dodatek.

en: You will be asked to provide some information like the package name, the version, a description and so on.
pl: Będziesz pytany o podanie informacji - nazwa pakietu, wersja, opis i tak dalej.

en: Hit the "Next" button to begin.
pl: Naciśnij przycisk "Dalej", by rozpocząć.

en: Exporting Addon Confirmation - KVIrc
pl: Potwierdzenie eksportu dodatku - KVIrc

en: File %1 already exists. Do you want to overwrite it?
pl: Plik %1 już istnieje. Czy chcesz go nadpisać?

en: Addon Packaging - KVIrc
pl: Pakowanie dodatku - KVIrc

en: Exporting Addon Completed - KVIrc
pl: Eksport dodatku ukończony - KVIrc

en: The package was saved successfully in %1
pl: Pakiet został pomyślnie zapisany w %1

en: Package Information
pl: Informacje o pakiecie

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
pl: Musisz tutaj wpisać informacje o sobie (pakującym) i krótki opis pakietu.

en: Package &author:
pl: Autor p&akietu:

en: Package &name:
pl: &Nazwa pakietu:

en: No spaces allowed
pl: Spacje nie są dozwolone

en: Package &version:
pl: Wersja p&akietu:

en: Package &description:
pl: Opis pakietu:

en: Minimum &KVIrc version:
pl: Minimalna wersja &KVIrc:

en: Package Files
pl: Pliki pakietu

en: Here you need to select the directory where the addon files to be packed are located.
pl: Musisz wybrać katalog, w którym znajdują się pliki dodatku.

en: Select the source directory:
pl: Wybierz katalog źródłowy:

en: Select the image file:
pl: Wybierz plik ikony:

en: Save Package
pl: Zapisz pakiet

en: Here you need to provide the path where to save the created addon package
pl: Musisz podać ścieżkę, pod którą chcesz zapisać utworzony pakiet

en: Select save path:
pl: Wybierz ścieżkę zapisu:

en: Final Information
pl: Informacja finałowa

en: Here are the details you provided. If this information is correct, hit the "Finish" button to complete the packaging operations.
pl: Tutaj znajdują się podane przez Ciebie informacje. Jeśli są poprawne, naciśnij przycisk "Zakończ", by sfinalizować operację pakowania.

en: This is what I will check for:
pl: To będzie sprawdzane:

en: Package author
pl: Autor pakietu

en: Package name
pl: Nazwa pakietu

en: Package version
pl: Wersja pakietu

en: Package description
pl: Opis pakietu

en: Minimum KVIrc version
pl: Minimalna wersja KVIrc

en: Image file
pl: Plik ikony

en: Source directory
pl: Katalog źródłowy

en: Save path
pl: Ścieżka zapisu

en: File Summary Review - KVIrc
pl: Przegląd podsumowania pliku - KVIrc

en: Here are the files found in the directories you provided.
    If the files listed below are correct, hit the "Finish" button to complete the packaging operation.
pl: To pliki znalezione w podanych przez Ciebie katalogach.
    Jeśli podana lista jest poprawna, kliknij "Zakończ", by sfinalizować operację pakowania.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Finish
pl: Zakończ

en: Download Addons - KVIrc
pl: Pobierz dodatki - KVIrc

en: %cAddon ID %Q, version %Q%c
pl: %cID dodatku %Q, wersja %Q%c

en: Name: %Q
pl: Nazwa: %Q

en: Description: %Q
pl: Opis: %Q

en: Total: %d addons installed
pl: Podsumowanie: zainstalowano %d dodatków

en: Uninstalling existing addon version %Q
pl: Deinstalacja istniejącego dodatku w wersji %Q

en: The addon "%1" doesn't exist
pl: Dodatek "%1" nie istnieje

en: The addon "%1" has no configure callback set
pl: Dodatek "%1" nie ma wywołania zwrotnego konfiguracji

en: The addon "%1" has no help callback set
pl: Dodatek "%1" nie ma wywołania zwrotnego pomocy

en: Internal error: call a head-shrinker
pl: Błąd wewnętrzny: zadzwoń do psychiatry

en: The specified version "%Q" is not a valid version string
pl: Określona wersja "%Q" jest nieprawidłowym łańcuchem wersji

en: The specified KVIrc version "%Q" is not a valid version string
pl: Określona wersja KVIrc "%Q" jest nieprawidłowym łańcuchem wersji

en: This KVIrc executable is too old to run this addon (minimum version required is %Q)
pl: Plik wykonywalny KVIrc jest za stary do uruchomienia tego dodatku (wymaganą wersją jest %Q)

en: Attempting to register addon "%Q" with version %Q
pl: Próba rejestracji dodatku "%Q" w wersji %Q

en: The addon "%Q" already exists with version %Q which is higher than %Q
pl: Dodatek "%Q" już istnieje w wersji %Q, która jest wyższa od %Q

en: Addon registration failed
pl: Rejestracja dodatku nie powiodła się

en: Addon successfully registered
pl: Dodatek pomyślnie zarejestrowany

en: The target path can't be empty
pl: Ścieżka docelowa nie może być pusta

en: The target path can't contain ..
pl: Ścieżka docelowa nie może zawierać ..

en: Empty file list
pl: Pusta lista plików

en: The directory '%1' doesn't exist
pl: Katalog "%1" nie istnieje

en: Skipping non-existent entry '%1'
pl: Pomijanie nieistniejącego wpisu '%1'

en: The file '%1' doesn't exist
pl: Plik "%1" nie istnieje

en: The entry '%1' is not a file
pl: Wpis '%1' nie jest plikiem

en: Skipping invalid entry '%1'
pl: Pomijanie nieprawidłowego wpisu '%1'

en: Installing file '%1' into '%2'
pl: Instalacja pliku '%1' w '%2'

en: Error installing addon package: %Q
pl: Błąd podczas instalacji pakietu dodatku: %Q
