KVIrc - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Created at
uk: Дата створення

en: Created with
uk: Створено в

en: Warning: The addon might be incompatible with this version of KVIrc
uk: Попереджаючи: Аддон напевне несумісний з цією версією KVIrc

en: Install Addon Pack - KVIrc
uk: Встановити Пакет Аддону - KVIrc

en: You're about to install the following addon package
uk: Ви збираєтесь встановити наступний пакет з аддоном

en: Do Not Install
uk: Не встановлювати

en: Yes, Proceed
uk: Так, Продовжити

en: Failed to unpack the selected file: %1
uk: Не вдалось розпакувати вибраний файл: %1

en: Failed to delete the directory '%1'
uk: Помилка видалення каталогу '%1'

en: The package file list is empty
uk: Список файлів пакунку порожній

en: Close
uk: Закрити

en: Install Addon - KVIrc
uk: Встановити Аддон - KVIrc

en: Create Addon Package - KVIrc
uk: Створити Пакунок Аддону - KVIrc

en: Welcome
uk: Вітаємо

en: You will be asked to provide some information like the package name, the version, a description and so on.
uk: Ви проситиметеся надати деяку інформацію подібно до імені пакету, версії, опис, і так далі.

en: Hit the "Next" button to begin.
uk: Натисніть кнопку "Далі" щоб почати.

en: File %1 already exists. Do you want to overwrite it?
uk: Файл %1 вже існує. Хочете переписати його?

en: Package Information
uk: Інформація про пакунок

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
uk: Тут вам треба надати інформацію про вас (пакувальника) і короткий опис пакету, який ви створюєте.

en: Package Files
uk: Файли пакунків

en: Select the source directory:
uk: Виберіть каталог з джерелом:

en: Save Package
uk: Зберегти пакунок

en: Select save path:
uk: Вкажіть шлях для збереження:

en: Final Information
uk: Фінальна інформація

en: This is what I will check for:
uk: Я провірю це:

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Finish
uk: Готово

en: Name: %Q
uk: Назва: %Q

en: Description: %Q
uk: Опис: %Q

en: Total: %d addons installed
uk: Всього: %d аддонів встановлено

en: Uninstalling existing addon version %Q
uk: Деінсталюю існуючий аддон версії %Q

en: The addon "%1" has no configure callback set
uk: Аддон "%1" не має заданого зворотнього виклику конфігурації

en: The addon "%1" has no help callback set
uk: Аддон "%1" не має заданого зворотнього виклику довідки

en: Internal error: call a head-shrinker
uk: Внутрішня помилка: виклик обрізаного заголовку

en: The specified version "%Q" is not a valid version string
uk: Вказана версія "%Q" не є вірним рядком версії

en: The specified KVIrc version "%Q" is not a valid version string
uk: Вказана версія "%Q" KVIrc не є вірним рядком версії

en: This KVIrc executable is too old to run this addon (minimum version required is %Q)
uk: Ця версія KVIrc занадто стара щоб виконати цей аддон (мінімальна необхідна версія - %Q)

en: Attempting to register addon "%Q" with version %Q
uk: Намагаюсь зареєструвати аддон "%Q" версії %Q

en: The addon "%Q" already exists with version %Q which is higher than %Q
uk: Аддон "%Q" вже існує і має версію %Q, що вище, ніж %Q

en: Addon registration failed
uk: Реєстрація аддона не вдалась

en: Addon successfully registered
uk: Аддон зареєстровано успішно

en: The target path can't be empty
uk: Цільовий шлях не може бути порожнім

en: The target path can't contain ..
uk: Цільовий шлях не може містити ..

en: Empty file list
uk: Список файлів порожній

en: The directory '%1' doesn't exist
uk: Каталог '%1' не існує

en: The file '%1' doesn't exist
uk: Файл '%1' не існує

en: The entry '%1' is not a file
uk: Об’єкт '%1' не є файлом

en: Skipping invalid entry '%1'
uk: Пропускаю невірний об'єкт '%1'

en: Installing file '%1' into '%2'
uk: Встановлюю файл '%1' в '%2'

en: Error installing addon package: %Q
uk: Помилка встановлення пакунка аддону: %Q
