KVIrc - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Choose Files to Send - KVIrc
tr: Gönderilecek Dosyaları Seçin - KVIrc

en: File %s exists, auto-renaming to %Q
tr: Dosya %s zaten var, otomatik olarak yeniden adlandırılıyor %Q

en: Connected to %Q:%Q
tr: Bağlantı kuruldu %Q:%Q

en: DCC %Q failed: %Q
tr: DCC %Q başarısız oldu: %Q

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: &Accept
tr: &Kabul Et

en: &Reject
tr: &Ret Et

en: &Rename
tr: &Yeniden Adlandır

en: Over&write
tr: Üstün&e Yaz

en: Cancel
tr: İptal Et

en: File Already Exists - KVIrc
tr: Dosya Zaten Var - KVIrc

en: Aborted
tr: İptal Edildi

en: Transfer failed:
tr: Transfer başarısız oldu:

en: Resend DCC
tr: Tekrar DCC Gönder

en: Resend TDCC
tr: Tekrar TDCC Gönder

en: Resend RevDCC
tr: Tekrar RevDCC Gönder

en: Abort
tr: İptal Et

en: Transfer Log
tr: Transfer Kaydı

en: Transfer completed
tr: Transfer Tamamlandı

en: Connected to %1:%2
tr: Bağlantı kuruldu %1:%2

en: Transferring data
tr: Veri Aktarılıyor

en: OK
tr: Tamam

en: DCC Failed: %Q
tr: DCC Başarısız Oldu: %Q

en: Volume: %1
tr: Ses: %1

en: (unknown)
tr: (bilinmeyen)
