KVIrc - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Choose a Filename - KVIrc
cs: Vyberte soubor - KVIrc

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Background:
cs: Pozadí:

en: Normal text:
cs: Normální text:

en: Brackets:
cs: Závorky:

en: Comments:
cs: Komentáře:

en: Functions:
cs: Funkce:

en: Keywords:
cs: Klíčová slova:

en: Variables:
cs: Proměnné:

en: Punctuation:
cs: Interpunkce:

en: Find:
cs: Hledat:

en: &Open...
cs: &Otevřít...

en: &Save As...
cs: &Uložit jako...

en: &Configure Editor...
cs: &Nastavit Editor...
