KVIrc - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Choose a Filename - KVIrc
fi: Valitse tiedostonimi - KVIrc

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Font:
fi: Fontti:

en: Background:
fi: Tausta:

en: Normal text:
fi: Normaali teksti:

en: Brackets:
fi: Hakasulkeet:

en: Comments:
fi: Kommentit:

en: Functions:
fi: Funktiot:

en: Keywords:
fi: Avainsanat:

en: Variables:
fi: Muuttujat:

en: Punctuation:
fi: Välimerkit:

en: Find:
fi: Etsi:

en: &Open...
fi: &Avaa...

en: &Save As...
fi: &Tallenna nimellä...

en: &Configure Editor...
fi: &Konfiguroi editori...
