KVIrc - en to hu translation catalogue (170 entries)

en: Name:
hu: Név:

en: Internal unique name for the action
hu: Belső egyedi név az aciónak

en: Label:
hu: Címke:

en: Visible name for this action.<br>This string will be displayed to the user so it is a good idea to use $tr() here
hu: Látható név az akcióhoz.<br> Ez a karaktersor fog a felhasználónak megjelenni. Itt érdemes a $tr() függvényt használni.

en: Action code
hu: Akció kód

en: Code
hu: Kód

en: Category:
hu: Kategória:

en: Choose the category that best fits for this action
hu: Válassz kategóriát, ami a legjobban illik az akcióhoz

en: Description:
hu: Leírás:

en: Visible short description for this action.<br>This string will be displayed to the user so it is a good idea to use $tr() here
hu: Látható rövid leírás az akcióhoz.<br> Ez a karaktersor fog a felhasználónak megjelenni. Itt érdemes a $tr() függvényt használni.

en: The small icon associated to this action.<br>It will appear at least in the popup menus when this action is inserted.<br>It has to be 16x16 pixels.
hu: Az akcióhoz hozzárendelt kis ikon.<br>Ez fog megjelenni az eszköztárban ha ezt az akciót beszúrod.<br>16x16 pixel méretűnek kell lennie.

en: The big icon associated to this action.<br>It will appear at least in the toolbar buttons when this action is inserted.<br>It has to be 32x32 pixels.
hu: Az akcióhoz hozzárendelt nagy ikon.<br>Ez fog megjelenni az eszköztárban ha ezt az akciót beszúrod.<br>32x32 pixel méretűnek kell lennie.

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window has an active IRC connection
hu: Jelöld be ezt az opciót, ha az akciót csak akkor akarod engedélyezni ha az egy aktív IRC kapcsolathoz tartozik

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is of a specified type
hu: Jelöld be ezt az opciót, ha az akciót csak akkor akarod engedélyezni ha az aktív ablak a megadott típusú

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is a console
hu: Jelöld be ezt az opciót, ha az akciót csak akkor akarod engedélyezni ha az aktív ablak egy konzol

en: This will enable the action only if there are selected users in the active window
hu: Csak akkor lesz engedélyezve, ha vannak kijelölt felhasználók az aktív ablakban

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is a channel
hu: Jelöld be ezt az opciót, ha az akciót csak akkor akarod engedélyezni ha az aktív ablak egy csatorna

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is a query
hu: Jelöld be ezt az opciót, ha az akciót csak akkor akarod engedélyezni ha az aktív ablak egy privát

en: Flags
hu: Flagek

en: Action
hu: Akció

en: New Action
hu: Új Akció

en: Delete Actions
hu: Akciók Törlése

en: Export Actions...
hu: Akciók Exportálása...

en: Choose a Filename - KVIrc
hu: Válassz Fájlnevet - KVIrc

en: Unable to write to the actions file.
hu: Az akciók fájl írása sikertelen.

en: My Action
hu: SajatAkcio

en: Put here a short description of your action
hu: Adj meg itt egy rövid leírást az akciódról

en: Action Editor
hu: Akició Szerkesztő

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Cancel
hu: Mégsem

en: No item selected
hu: Nincs kiválasztott elem

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Edit the alias or namespace name
hu: Alias vagy Névtér név szerkesztése

en: An external script has changed the alias you are currently editing. Do you want to accept the external changes?
hu: Egy külső szkript megváltoztatta az aliast, amit épp szerkesztesz. Szeretnéd a külső változtatásokat elfogadni?

en: Namespace
hu: Névtér

en: This name is already in use. Please choose another one.
hu: Ez a név már foglalt. Kérlek adj meg egy másik nevet.

en: Add Alias
hu: Alias Hozzáadása

en: Add Namespace
hu: Névtér Hozzáadása

en: Remove Selected
hu: Kijelölt Eltávolítása

en: Export Selected...
hu: Kijelölt Exportálása...

en: Export All...
hu: Mindent Exportál...

en: Collapse All Namespaces
hu: Minden Névtér Összecsukása

en: Please enter the text to be searched for. The matching aliases will be highlighted.
hu: Add meg a keresendő szöveget. Az egyező aliasok ki lesznek emelve.

en: Choose a Directory - KVIrc
hu: Válassz Mappát - KVIrc

en: The file "%1" exists. Do you want to replace it?
hu: A "%1" fájl már létezik. Szeretnéd cserélni?

en: Yes
hu: Igen

en: Yes to All
hu: Igen mindet

en: No
hu: Nem

en: Do you really want to remove the alias "%1"?
hu: Tényleg szeretnéd az alábbi aliast eltávolítani: "%1" ?

en: Do you really want to remove the namespace "%1"?
hu: Tényleg eltávolítod a "%1" névteret?

en: Alias Editor
hu: Alias Szerkesztő

en: &Apply
hu: &Alkalmaz

en: Class
hu: Osztály

en: Edit the class or namespace name
hu: Osztály vagy Névtér név szerkesztése

en: Edit the function member name
hu: Tagfüggvény nevének szerkesztése.

en: inherits from class
hu: öröklött az osztályból

en: Member Function
hu: Tagfüggvény

en: Reminder text.
hu: Emlékeztető szöveg.

en: Add Class
hu: Osztály Hozzáadása

en: Add Member Function
hu: Tag Függvény Hozzáadása

en: Collapse All Items
hu: Minden Elem Összecsukása

en: Find In Classes
hu: Keres az Osztályokban

en: Please enter the text to be searched for. The matching function will be highlighted.
hu: Add meg a keresendő szöveget. Az egyező függvények ki lesznek emelve.

en: Do you really want to remove the class "%1"?
hu: Tényleg szeretnéd az alábbi osztályt eltávolítani: "%1" ?

en: Do you really want to remove the function "%1"?
hu: Tényleg szeretnéd az alábbi függvényt eltávolítani: "%1" ?

en: Unable to compile class:
hu: Osztály fordítása sikertelen:

en: These inherited classes will be not compiled too:
hu: Ezek az öröklött osztályok nem lesznek lefordítva:

en: Class Editor
hu: Osztály Szerkesztő

en: &Build
hu: Építés

en: &Save
hu: Menté&s

en: Close
hu: Bezár

en: Please enter the name for the class:
hu: Kérlek adj meg egy nevet az osztálynak:

en: Class names can contain only letters, digits and underscores
hu: Osztálynév csak betűt, számot és aláhúzást tartalmazhat

en: In rename mode class names can contain only letters, digits and underscores and namespaces :: separator
hu: Átnevezéskor az osztály neve csak betűket, számokat, aláhúzást és '::' névtér elválasztókat tartalmazhat

en: &Rename Class
hu: Osztály Átnevezése

en: &Create Class
hu: Osztály létrehozása

en: &Cancel
hu: Mégsem

en: Please enter the name for the member function:
hu: Kérlek adj meg egy nevet a tagfüggvénynek:

en: Function names can contain only letters, digits and underscores
hu: Függvény neve csak betűt, számot és aláhúzást tartalmazhat

en: Please enter the optional reminder string for the member function:
hu: Kérlek adj meg egy emlékeztetőt a tagfüggvényről:

en: Set as <b>Internal</b> Function:
hu: Beállítás <b>Belső</b> Függvényként:

en: &Add
hu: Hozzá&ad

en: &Rename
hu: Átnevezés

en: &Execute
hu: Végrehajtás

en: Params:
hu: Paraméterek:

en: Here you can specify a semicolon-separated list of parameters that will be available in the code as $0, $1, $2, ..
hu: Itt adhatod meg a vesszővel elválasztott paraméterlistát, ami elérhető lesz a kódban, mint $0, $1, $2, ...

en: Script Tester
hu: Szkript Teszter

en: &Replace
hu: Cser&él

en: Find & Replace
hu: Keresés és Csere

en: Font:
hu: Betűtípus:

en: Colors
hu: Színek

en: Background:
hu: Háttér:

en: Normal text:
hu: Normál szöveg:

en: Brackets:
hu: Zárójelek:

en: Comments:
hu: Kommentek:

en: Functions:
hu: Függvények:

en: Keywords:
hu: Kulcsszavak:

en: Variables:
hu: Változók:

en: Punctuation:
hu: Központozás:

en: Find:
hu: Keres:

en: Options
hu: Opciók

en: &Open...
hu: Megnyitás

en: &Save As...
hu: Mentés másként

en: &Configure Editor...
hu: Szerkesztő beállításai...

en: &Replace in all editor's items
hu: Minden szerkesztő elemben cse&rél

en: Edit the event handler name.
hu: Esemény kezelő nevének szerkesztése.

en: Event
hu: Esemény

en: &Enable Handler
hu: Kezelő &Engedélyezése

en: &Disable Handler
hu: Kezelő letiltása

en: Re&move Handler
hu: K&ezelő Eltávolítása

en: &New Handler
hu: Új Kezelő

en: unnamed
hu: névtelen

en: default
hu: alapértelmezett

en: 
    
    Event:
    %1
    
    Parameters:
    %2
hu: 
    
    Esemény:
    %1
    
    Paraméterek:
    %2

en: Unable to write to the events file.
hu: Az esemény fájl írása sikertelen.

en: Event Editor
hu: Esemény Szerkesztő

en: Item
hu: Elem

en: Submenu
hu: Almenü

en: External Menu
hu: Külső Menü

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Label
hu: Címke

en: ### Epilogue ###
hu: ### Epilógus ###

en: Epilogue
hu: Epilógus

en: ### Prologue ###
hu: ### Prológus ###

en: Prologue
hu: Prológus

en: Popup name
hu: Felbukkanó név

en: Test
hu: Teszt

en: Type
hu: Típus

en: Text:
hu: Szöveg:

en: Condition:
hu: Feltétel:

en: Icon:
hu: Ikon:

en: External menu:
hu: Külső menü:

en: New Separator Below
hu: Új Elválasztó Lent

en: New Separator Above
hu: Új Elválasztó Fent

en: New Separator Inside
hu: Új Elválasztó Bent

en: New Label Below
hu: Új Címke Lent

en: New Label Above
hu: Új Címke Fent

en: New Label Inside
hu: Új Címke Bent

en: New Item Below
hu: Új Elem Lent

en: New Item Above
hu: Új Elem Fent

en: New Item Inside
hu: Új Elem Bent

en: New Menu Below
hu: Új Menü Lent

en: New Menu Above
hu: Új Menü Fent

en: New Menu Inside
hu: Új Menü Bent

en: New External Menu Below
hu: Új Külső Menü Lent

en: New External Menu Above
hu: Új Külső Menü Fent

en: New External Menu Inside
hu: Új Külső Menü Bent

en: Cu&t
hu: Kivág

en: &Copy
hu: Másol

en: &Paste Below
hu: Beillesztés Alá

en: Paste Above
hu: Beilleszt Fent

en: Paste Inside
hu: Beilleszt Bent

en: New Menu Prologue
hu: Új Menü Prológus

en: New Menu Epilogue
hu: Új Menó Epilógus

en: Popup
hu: Felbukkanó

en: An external script has changed the popup you are currently editing. Do you want to accept the external changes?
hu: Egy külső szkript megváltoztatta a felbukkanót, amit épp szerkesztesz. Szeretnéd a külső változtatásokat elfogadni?

en: &New Popup
hu: Új Popup

en: Re&move Popup
hu: Felbukkanó &Eltávolítása

en: Popup Editor
hu: Felbukkanó Szerkesztő

en: Enter the numeric code of the message (0-999)
hu: Add meg az üzenet számkódját (0-999)

en: Drop here the icons from the toolbars to remove them
hu: Húzd ide az ikonokat az eszköztárról hogy eltávolítsd őket

en: Icon
hu: Ikon

en: Advanced...
hu: Haladó...

en: Manually
hu: Manuálisan

en: Automatically
hu: Automatikus

en: Hide Advanced
hu: Haladó Elrejtése

en: Unable to write to the toolbar file.
hu: Az eszköztár fájl írása sikertelen.

en: Please specify the properties for the toolbar "%1"
hu: Kérlek add meg az eszköztár tulajdonságait: "%1"

en: Please specify the properties for the new toolbar
hu: Add meg az új eszköztár tulajdonságait.
