KVIrc - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: Name:
uk: Назва:

en: Internal unique name for the action
uk: Внутрішня унікальна назва для дії

en: Label:
uk: Мітка:

en: Visible name for this action.<br>This string will be displayed to the user so it is a good idea to use $tr() here
uk: Видима назва для цієї дії.<br>Цей рядок відображатиметься користувачеві, тому хороша ідея використати тут $tr()

en: Action code
uk: Код дії

en: Code
uk: Код

en: Category:
uk: Категорія:

en: Choose the category that best fits for this action
uk: Виберіть категорію, що найкраще підходить для цієї дії

en: Description:
uk: Опис:

en: Visible short description for this action.<br>This string will be displayed to the user so it is a good idea to use $tr() here
uk: Видимий короткий опис для цієї дії.<br>Цей рядок відображатиметься користувачеві, тому хороша ідея використати тут $tr()

en: The small icon associated to this action.<br>It will appear at least in the popup menus when this action is inserted.<br>It has to be 16x16 pixels.
uk: Малий значок, асоційований з цією дією.<br>Він з'явиться принаймні в спливаючих меню коли ця дія буде вставлена.<br>Він повинен мати розмір 316х16 пікселів.

en: The big icon associated to this action.<br>It will appear at least in the toolbar buttons when this action is inserted.<br>It has to be 32x32 pixels.
uk: Великий значок, асоційований з цією дією.<br>Він з'явиться принаймні на кнопках панелі інструментів коли ця дія буде вставлена.<br>Він повинен мати розмір 32х32 пікселів.

en: Properties
uk: Властивості

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window has an active IRC connection
uk: Відзначте цю опцію, якщо ця дія повинна бути ввімкнена лише коли активне вікно має активне IRC з'єднання

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is of a specified type
uk: Відзначте цю опцію, якщо ця дія повинна бути ввімкнена лише коли активне вікно є вказаного типу

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is a console
uk: Відзначте цю опцію, якщо ця дія повинна бути ввімкнена лише коли активне вікно є консоллю

en: This will enable the action only if there are selected users in the active window
uk: Це дозволить дію лише при наявності вибраних користувачів в активному вікні

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is a channel
uk: Відзначте цю опцію, якщо ця дія повинна бути ввімкнена лише коли активне вікно є каналом

en: Check this option if this action should be enabled only when the active window is a query
uk: Відзначте цю опцію, якщо ця дія повинна бути ввімкнена лише коли активне вікно є приватом

en: Flags
uk: Відмітки

en: Action
uk: Дія

en: New Action
uk: Новая дія

en: Delete Actions
uk: Видалити дії

en: Export Actions...
uk: Експорт дій...

en: Choose a Filename - KVIrc
uk: Виберіть ім'я файлу - KVIrc

en: Unable to write to the actions file.
uk: Не вдалося записати в файл дій.

en: My Action
uk: Моя дія

en: Put here a short description of your action
uk: Введіть тут короткий опис вашої дії

en: Action Editor
uk: Редактор дій

en: OK
uk: Гаразд

en: Apply
uk: Застосувати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Alias
uk: Псевдонім

en: No item selected
uk: Елемент не вибрано

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Edit the alias or namespace name
uk: Змінити назву псевдоніму або простору імен

en: An external script has changed the alias you are currently editing. Do you want to accept the external changes?
uk: Зовнішній скрипт змінив псевдонім, який ви зараз редагуєте. Ви хочете прийняти зовнішні зміни?

en: Namespace
uk: Простір імен

en: This name is already in use. Please choose another one.
uk: Це ім'я вже використовується. Будь ласка виберіть інше.

en: Add Alias
uk: Додати псевдонім

en: Add Namespace
uk: Додати простір імен

en: Remove Selected
uk: Вилучити вибране

en: Export Selected...
uk: Експортувати вибране...

en: Export All...
uk: Експортувати всі...

en: Collapse All Namespaces
uk: Згорнути всі простори імен

en: Please enter the text to be searched for. The matching aliases will be highlighted.
uk: Будь ласка введіть текст для пошуку. Співпадаючі псевдоніми будуть виділені.

en: Choose a Directory - KVIrc
uk: Виберіть каталог - KVIrc

en: The file "%1" exists. Do you want to replace it?
uk: Файл "%1" існує. Хочете його замінити?

en: Yes
uk: Так

en: Yes to All
uk: Так для всіх

en: No
uk: Ні

en: Do you really want to remove the alias "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити псевдонім "%1"?

en: Do you really want to remove the namespace "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити простір імен "%1"?

en: Alias Editor
uk: Редактор псевдонімів

en: &OK
uk: &Гаразд

en: &Apply
uk: &Застосувати

en: Class
uk: Клас

en: Edit the class or namespace name
uk: Змінити назву функції або простору імен

en: Edit the function member name
uk: Знінити назву члена функції

en: inherits from class
uk: успадковує від класу

en: Member Function
uk: Функція-член

en: Reminder text.
uk: Текст нагадування.

en: Add Class
uk: Додати клас

en: Add Member Function
uk: Додати функцію-член

en: Collapse All Items
uk: Згорнути всі елементи

en: Find In Classes
uk: Знайти в класах

en: Please enter the text to be searched for. The matching function will be highlighted.
uk: Будь ласка введіть текст для пошуку. Співпадаюча функція буде виділена.

en: Do you really want to remove the class "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити клас "%1"?

en: Do you really want to remove the function "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити функцію "%1"?

en: Unable to compile class:
uk: Не вдалось скомпілювати клас:

en: These inherited classes will be not compiled too:
uk: Ці успадковані класи не будуть скомпільовані також:

en: Class Editor
uk: Редактор класів

en: &Build
uk: &Зібрати

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Close
uk: Закрити

en: Please enter the name for the class:
uk: Будь ласка, введіть назву для класу:

en: Class names can contain only letters, digits and underscores
uk: Назва класу має складатися лише з літер, цифр та символів підкреслювання

en: In rename mode class names can contain only letters, digits and underscores and namespaces :: separator
uk: В режимі перейменування імена класів можуть містити тільки букви, цифри, символи підкреслення і роздільник просторів імен ::

en: &Rename Class
uk: &Перейменувати клас

en: &Create Class
uk: &Створити клас

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Please enter the name for the member function:
uk: Будь ласка, введіть назву для функції-члена:

en: Function names can contain only letters, digits and underscores
uk: Назви функцій мають складатися лише з літер, цифр та символів підкреслювання

en: Please enter the optional reminder string for the member function:
uk: Будь ласка, введіть додатковий рядок нагадування функції-члена:

en: Set as <b>Internal</b> Function:
uk: Встановити як <b>Внутрішня</b> функція:

en: &Add
uk: &Додати

en: &Rename
uk: &Перейменувати

en: &Execute
uk: &Виконати

en: Params:
uk: Параметри:

en: Here you can specify a semicolon-separated list of parameters that will be available in the code as $0, $1, $2, ..
uk: Тут ви можете задати список розділений крапкою з комою параметрів, які будуть доступні в коді як $0, $1, $2, ..

en: Script Tester
uk: Тестер сценаріїв

en: &Replace
uk: &Замінити

en: Find & Replace
uk: Знайти і замінити

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Colors
uk: Кольори

en: Background:
uk: Тло:

en: Normal text:
uk: Звичайний текст:

en: Brackets:
uk: Дужки:

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Functions:
uk: Функції:

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Variables:
uk: Змінні:

en: Punctuation:
uk: Розділові знаки:

en: Find:
uk: Пошук:

en: Options
uk: Опції

en: &Open...
uk: &Відкрити...

en: &Save As...
uk: Зберегти &як...

en: &Configure Editor...
uk: &Налаштувати редактор...

en: &Replace in all editor's items
uk: &Замінити в усіх об'єктах редактора

en: Edit the event handler name.
uk: Змінити назву обробника подій.

en: Event
uk: Подія

en: &Enable Handler
uk: &Увімкнути обробник

en: &Disable Handler
uk: &Вимкнути обробник

en: Re&move Handler
uk: Ви&далити обробник

en: &New Handler
uk: &Новий обробник

en: unnamed
uk: без назви

en: default
uk: типовий

en: 
    
    Event:
    %1
    
    Parameters:
    %2
uk: 
    
    Подія:
    %1
    
    Параметри:
    %2

en: Unable to write to the events file.
uk: Не вдалося записати в файл подій.

en: Event Editor
uk: Монітор подій

en: Item
uk: Елемент

en: Submenu
uk: Підменю

en: External Menu
uk: Зовнішнє меню

en: Separator
uk: Роздільник

en: Label
uk: Мітка

en: ### Epilogue ###
uk: ### Епілог ###

en: Epilogue
uk: Епілог

en: ### Prologue ###
uk: ### Пролог ###

en: Prologue
uk: Пролог

en: Popup name
uk: Назва спливаючого вікна

en: Test
uk: Тест

en: Type
uk: Тип

en: Text:
uk: Текст:

en: Condition:
uk: Умова:

en: Icon:
uk: Значок:

en: External menu:
uk: Зовнішнє меню:

en: New Separator Below
uk: Новий роздільник нижче

en: New Separator Above
uk: Новий роздільник вище

en: New Separator Inside
uk: Новий роздільник всередині

en: New Label Below
uk: Нова мітка нижче

en: New Label Above
uk: Нова мітка вище

en: New Label Inside
uk: Нова мітка всередині

en: New Item Below
uk: Новий ел-т нижче

en: New Item Above
uk: Новий ел-т вище

en: New Item Inside
uk: Новий ел-т всередині

en: New Menu Below
uk: Нове меню нижче

en: New Menu Above
uk: Нове меню вище

en: New Menu Inside
uk: Нове меню всередині

en: New External Menu Below
uk: Нове зовнішнє меню нижче

en: New External Menu Above
uk: Нове зовнішнє меню вище

en: New External Menu Inside
uk: Нове зовнішнє меню всередині

en: Cu&t
uk: Ви&різати

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Paste Below
uk: &Вставити нижче

en: Paste Above
uk: Вставити вище

en: Paste Inside
uk: Вставити всередину

en: New Menu Prologue
uk: Новий пролог меню

en: New Menu Epilogue
uk: Новий епілог меню

en: Popup
uk: Вигульк

en: An external script has changed the popup you are currently editing. Do you want to accept the external changes?
uk: Зовнішній скрипт змінив спливаюче вікно, яке ви зараз редагуєте. Ви хочете прийняти зовнішні зміни?

en: &New Popup
uk: &Новий вигульк

en: Re&move Popup
uk: Ви&далити вигульк

en: Popup Editor
uk: Редактор спливаючих вікон

en: Enter the numeric code of the message (0-999)
uk: Введіть числовий код повідомлення (0-999)

en: Drop here the icons from the toolbars to remove them
uk: Киньте тут значки з інструментальних панелей щоб їх видалити

en: Icon
uk: Значок

en: Advanced...
uk: Розширені...

en: Manually
uk: Вручну

en: Automatically
uk: Автоматично

en: Hide Advanced
uk: Сховати розширені

en: Unable to write to the toolbar file.
uk: Не вдалося записати в файл панелі інструментів.

en: Please specify the properties for the toolbar "%1"
uk: Будь ласка, вкажіть властивості панелі інструментів "%1"

en: Please specify the properties for the new toolbar
uk: Будь ласка, вкажіть властивості нової панелі інструментів
