KVIrc - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Information
fi: Tietoa

en: Progress
fi: Edistyminen

en: &Open
fi: &Avaa

en: &Other...
fi: &Muuta...

en: Open &With
fi: Avaa &ohjelmalla...

en: Open &Location
fi: Avaa &sijainti

en: Terminal at Location
fi: Komentotulkki kohteeseen

en: MS-DOS Prompt at Location
fi: MS-DOS -komentotulkki kohteeseen

en: &Copy Path to Clipboard
fi: &Kopioi polku leikepöydälle

en: Local &File
fi: Paikallis&tiedosto

en: &Clear Terminated
fi: Tyhjää p&äättyneet

en: Clear &All
fi: Tyhjää &kaikki

en: Failed to remove the file
fi: Ei voitu poistaa tiedostoa

en: Clear all transfers, including any in progress?
fi: Tyhjää kaikki siirrot, mukaanlukien ne, jotka eivät ole vielä valmiita?

en: File Transfers
fi: Tiedostosiirrot
