KVIrc - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Information
hu: Információ

en: Progress
hu: Folyamat

en: Size: %1
hu: Méret: %1

en: &Open
hu: Megnyitás

en: &Other...
hu: Egyéb

en: Open &With
hu: Megnyitás ezzel...

en: Open &Location
hu: Hely megnyitása

en: Terminal at Location
hu: Terminál az adott helyen

en: MS-DOS Prompt at Location
hu: MS-DOS Promt az adott helyen

en: &Copy Path to Clipboard
hu: Útvonal másolása vágólapra

en: Local &File
hu: Helyi Fájl

en: &Clear Terminated
hu: Megszakított eltávolítása

en: Clear &All
hu: Minden eltávolítása

en: Do you really want to delete the file %1?
hu: Tényleg törölni szeretnéd a fájlt: %1?

en: Failed to remove the file
hu: A fájl eltávolítása sikertelen

en: Clear all transfers, including any in progress?
hu: Minden adatátvitel eltávolítása, beleértve a még folyamatban lévőket is?

en: File Transfers
hu: Fájl Átvitelek
