KVIrc - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Channel
fi: Kanava

en: Query
fi: Kysely

en: DCC Chat
fi: DCC -keskustelu

en: Console
fi: Konsoli

en: Other
fi: Muut

en: Log File
fi: Lokitiedosto

en: Filter
fi: Suodatin

en: Show channel logs
fi: Näytä kanavalokit

en: Show query logs
fi: Näytä yksityisviestilokit

en: Show console logs
fi: Näytä konsolilokit

en: Show DCC chat logs
fi: Näytä DCC -keskustelulokit

en: Show other logs
fi: Näytä muut lokit

en: Log name mask:
fi: Lokinimimaski:

en: Log contents mask:
fi: Lokin sisältömaski:

en: Log Viewer
fi: Lokikatselin
