KVIrc - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Window '%1' not found
fr: Fenêtre '%1' non trouvée

en: Channel
fr: Salon

en: Query
fr: Conversation privée

en: Other
fr: Autre

en: Log File
fr: Journal

en: Cancel
fr: Annuler

en: Filter
fr: Filtre

en: Show channel logs
fr: Afficher les journaux des salons

en: Show query logs
fr: Afficher les journaux des conversations privés

en: Show console logs
fr: Afficher les journaux de console

en: Show DCC chat logs
fr: Afficher les journaux de DCC chat

en: Show other logs
fr: Afficher les autres journaux

en: Log name mask:
fr: Masque de nom :

en: Log contents mask:
fr: Masque de contenu :

en: Log Viewer
fr: Visualiseur de journaux
