KVIrc - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Channel
hr: Sobe

en: Query
hr: Razgovori

en: DCC Chat
hr: DCC Razgovori

en: Console
hr: Konzole

en: Other
hr: Ostalo

en: Log File
hr: Log Datoteka

en: Show channel logs
hr: Prikaži logove soba

en: Show query logs
hr: Prikaži logove razgovora

en: Show console logs
hr: Prikaži logove konzola

en: Show DCC chat logs
hr: Prikaži logove DCC razgovora

en: Show other logs
hr: Prikaži ostale logove

en: Log name mask:
hr: Maska log imena:

en: Log contents mask:
hr: Maska log sadržaja:

en: Log Viewer
hr: Log Preglednik
