KVIrc - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Window '%1' not found
pl: Nie znaleziono okna '%1'

en: Missing window ID after the 'w' switch
pl: Brakujące ID okna po przełączniku 'w'

en: Can't log to file '%1'
pl: Nie można zapisać do pliku '%1'

en: This window has no logging capabilities
pl: To okno nie ma możliwości logowania

en: Window with ID '%1' not found, returning empty string
pl: Nie znaleziono okna z ID '%1', zwracam pusty ciąg znaków

en: Failed to load logview module, aborting
pl: Nie udało się załadować modułu widoku dziennika, przerywanie

en: Failed to export the log '%1'
pl: Nie udało się wyeksportować dziennika '%1'

en: Channel %1 on %2
pl: Kanał %1 na %2

en: Console on %1
pl: Konsola na %1

en: Query with: %1 on %2
pl: Zapytanie z: %1 na %2

en: DCC Chat with: %1
pl: Czat DCC z: %1

en: Something on: %1
pl: Coś na: %1

en: Channel
pl: Kanał

en: Query
pl: Rozmowa

en: DCC Chat
pl: Czat DCC

en: Console
pl: Konsola

en: Other
pl: Inne

en: Log File
pl: Plik dziennika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Index
pl: Indeks

en: Filter
pl: Filtr

en: Show channel logs
pl: Pokaż dzienniki kanałów

en: Show query logs
pl: Pokaż dzienniki rozmowy

en: Show console logs
pl: Pokaż dzienniki konsoli

en: Show DCC chat logs
pl: Pokaż dzienniki czatu DCC

en: Show other logs
pl: Pokaż dzienniki innych zdarzeń

en: Contents Filter
pl: Filtr zawartości

en: Log name mask:
pl: Maska nazwy dziennika:

en: Log contents mask:
pl: Maska zawartości dziennika:

en: Only older than:
pl: Tylko starsze niż:

en: Only newer than:
pl: Tylko nowsze niż:

en: Apply Filter
pl: Zastosuj filtr

en: Plain Text File
pl: Zwykły tekst

en: HTML Archive
pl: Archiwum HTML

en: Log Viewer
pl: Przeglądarka dziennika

en: %1 on %2
pl: %1 na %2

en: Export All Log Files to
pl: Eksportuj wszystkie pliki dziennika do

en: Remove All Log Files Within This Folder
pl: Usuń wszystkie pliki dziennika w tym folderze

en: Export Log File to
pl: Wyeksportuj plik dziennika do

en: Remove Log File
pl: Usuń plik dziennika

en: Confirm Current User Log Deletion
pl: Zatwierdź usunięcie dziennika bieżącego użytkownika

en: Do you really wish to delete this log?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten dziennik?

en: Confirm Current User Logs Deletion
pl: Zatwierdź usunięcie dziennika bieżącego użytkownika

en: Do you really wish to delete all these logs?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie te dzienniki?

en: Export Log - KVIrc
pl: Eksportuj dziennik - KVIrc
