KVIrc - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Channel
tr: Kanal

en: Query
tr: Özel

en: DCC Chat
tr: DCC Sohbet

en: Console
tr: Konsol

en: Other
tr: Diğer

en: Log File
tr: Kayıt Dosyası

en: Cancel
tr: İptal Et

en: Index
tr: Dizin

en: Filter
tr: Filtre

en: Show channel logs
tr: Kanal kayıtlarını göster

en: Show query logs
tr: Özel kayıtları göster

en: Show console logs
tr: Konsol kayıtlarını göster

en: Show DCC chat logs
tr: DCC sohbet kayıtlarını göster

en: Show other logs
tr: Diğer kayıtları göster

en: Log name mask:
tr: Kayıt adı arama:

en: Log contents mask:
tr: Kayıt içeriği arama:

en: Log Viewer
tr: Kayıt Gösterici

en: %1 on %2
tr: %1 üstünde %2

en: Do you really wish to delete this log?
tr: Bu kaydı silmek istiyor musunuz ?

en: Do you really wish to delete all these logs?
tr: Bu bölümdeki kayıtlarını hepsini silmek istiyor musunuz ?
