KVIrc - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Function not implemented
fi: Funktiota ei ole kehitetty

en: Choosing media player interface "%Q"
fi: Valitaan mediasoitin käyttöliittymä "%Q"

en: Seems that there is no usable media player on this machine
fi: Näyttää siltä ettei tässä koneessa ole käytettävää mediasoitinta

en: No mediaplayer interface selected. Try /mediaplayer.detect
fi: Ei mediasoitin-käyttöliittymää valittu. Yritä /mediaplayer.detect

en: The selected media player interface failed to execute the requested function
fi: Valittu mediasoitin ei voinut ajaa pyydettyä tehtävää

en: Last interface error:
fi: Viimeisin käyttöliittymävirhe:
