KVIrc - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Function not implemented
hr: Funkcija nije implementirana

en: Choosing media player interface "%Q"
hr: Odabirem media player "%Q"

en: Seems that there is no usable media player on this machine
hr: Čini se da nema korisnih media playera na ovom računalu

en: No mediaplayer interface selected. Try /mediaplayer.detect
hr: Nema odabranog media playera. Pokušajte /mediaplayer.detect

en: The selected media player interface failed to execute the requested function
hr: Odabrani media player nije uspio izvršiti traženu funkciju

en: Last interface error:
hr: Posljednja greška sucelja:
