KVIrc - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Function not implemented
tr: Fonksiyon uygulanamadı

en: Can't find symbol %1 in %2
tr: Sembol %1, %2 içinde bulunamıyor

en: Choosing media player interface "%Q"
tr: Medya oynatıcı arabirim "%Q" seçiliyor

en: Seems that there is no usable media player on this machine
tr: Bu makine üzerinde kullanılabilir medya oynatıcı olmadığı görünüyor

en: No mediaplayer interface selected. Try /mediaplayer.detect
tr: Medya oynatıcı arabirimi seçilmedi. Kontrol için /mediaplayer.detect

en: Last interface error:
tr: Son arabirimi hatası:
