KVIrc - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Function not implemented
uk: Функція не реалізована

en: Can't load the player library (%1)
uk: Не можу завантажити бібліотеку плеєра (%1)

en: Can't find symbol %1 in %2
uk: Не можу знайти символ %1 в %2

en: Trying media player interface "%1": score %2
uk: Пробую інтерфейс медіаплеєра "%1": спроба %2

en: Choosing media player interface "%Q"
uk: Обраний інтерфейс медіаплеєра "%Q"

en: Seems that there is no usable media player on this machine
uk: Здається на цій машині немає придатних медіаплеєрів

en: No mediaplayer interface selected. Try /mediaplayer.detect
uk: Інтерфейс медіаплеєра не обраний. Спробуйте /mediaplayer.detect

en: The selected media player interface failed to execute the requested function
uk: Обраний інтерфейс медіаплеєра не зміг виконати необхідну функцію

en: Last interface error:
uk: Остання помилка інтерфейсу:
