KVIrc - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Show/Hide input line
eo: Montri/Kaŝi enigan linion

en: Hide
eo: Kaŝi

en: 1 Minute
eo: 1 Minuto

en: 5 Minutes
eo: 5 Minutoj

en: 15 Minutes
eo: 15 Minutoj

en: 30 Minutes
eo: 30 Minutoj

en: 1 Hour
eo: 1 Horo

en: Until KVIrc is Restarted
eo: Ĝis KVIrc estas Restartita

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
eo: Daŭre (Ĝis Eksplike Ebligita)

en: Disable
eo: Malebligi

en: Write text or commands to window
eo: Skribi tekston aŭ komandojn al fenestro

en: The specified window does not exist
eo: La specifita fenestro ne ekzistas

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
eo: La specifita tempolimo ne estas valida, supozas 0

en: The -t switch expects a timeout in seconds
eo: La -t ŝaltilo atendas tempolimon en sekundoj
