KVIrc - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Hide
fi: Piilota

en: 1 Minute
fi: Minuutti

en: 5 Minutes
fi: Viisi minuuttia

en: 15 Minutes
fi: 15 minuuttia

en: 30 Minutes
fi: Puoli tuntia

en: 1 Hour
fi: Tunti

en: Until KVIrc is Restarted
fi: Kunnes KVIrc aloitetaan uudestaan

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
fi: Vakituisesti (ellei toisin säädetä)

en: Disable
fi: Ota pois päältä

en: Write text or commands to window
fi: Kirjoita tekstiä tai komentoja ikkunaan

en: The specified window does not exist
fi: Tämä ikkuna ei ole olemassa

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
fi: Asetettu aikakatkaisu ei ole oikein muotoiltu, oletetaan 0:ksi

en: The -t switch expects a timeout in seconds
fi: -t -kytkin olettaa aikakatkaisun sekunneissa
