KVIrc - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Show/Hide input line
hu: Beviteli mezőt Elrejt/Megjelenít

en: Hide
hu: Elrejt

en: 1 Minute
hu: 1 Perc

en: 5 Minutes
hu: 5 Perc

en: 15 Minutes
hu: 15 Perc

en: 30 Minutes
hu: 30 Perc

en: 1 Hour
hu: 1 Óra

en: Until KVIrc is Restarted
hu: Amíg a KVIrcet újra nem indítod

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
hu: Végleg (amíg újra engedélyezve nem lesz)

en: Disable
hu: Letiltás

en: Write text or commands to window
hu: Szöveg vagy parancs írása az ablakba

en: The specified window does not exist
hu: A megadott ablak nem létezik

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
hu: A megadott időtúllépés érvénytelen, beállítás nullára

en: The -t switch expects a timeout in seconds
hu: A -t kapcsoló időtúllépést vár másodpercekben
