KVIrc - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Show/Hide input line
tr: Göster / Gizle giriş hattı

en: Hide
tr: Gizle

en: 1 Minute
tr: 1 Dakika

en: 5 Minutes
tr: 5 Dakika

en: 15 Minutes
tr: 15 Dakika

en: 30 Minutes
tr: 30 Dakika

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: Until KVIrc is Restarted
tr: KVIrc Yeniden başlatılana kadar

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
tr: Kalıcı (Açıkça Etkin Olana Kadar)

en: Disable
tr: Devre dışı

en: Write text or commands to window
tr: Pencereye metin veya komut yazınız

en: The specified window does not exist
tr: Belirtilen pencere yok

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
tr: Belirtilen zaman geçerli değil, 0 varsayıyorum

en: The -t switch expects a timeout in seconds
tr: -t anahtarı bir kaç saniyede bir zaman aşımı bekliyor
