KVIrc - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Hide
hr: Sakrij

en: 1 Minute
hr: 1 Minuta

en: 5 Minutes
hr: 5 Minuta

en: 15 Minutes
hr: 15 Minuta

en: 30 Minutes
hr: 30 Minuta

en: 1 Hour
hr: 1 Sat

en: Until KVIrc is Restarted
hr: Do Restarta KVIrc-a

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
hr: Trajno (Do Izričitog Omogućavanja)

en: Disable
hr: Onemogući

en: Write text or commands to window
hr: Piši tekst ili naredbu u prozor

en: The specified window does not exist
hr: Navedeni prozor ne postoji

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
hr: Navedeno vremensko ograničenje nije ispravno, postavljanje 0

en: The -t switch expects a timeout in seconds
hr: -t shitch očekuje timeout u sekundama
