KVIrc - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Image parameter missing
pl: Brakujący parametr obrazu

en: Pixmap parameter is not an object!
pl: Parametr pixmapy nie jest obiektem!

en: Object pixmap required!
pl: Pixmapa jest wymagana!

en: Buttongroup supports only checkbox and radiobox object
pl: Grupa przycisków wspiera tylko obiekty typu checkbox i radiobox

en: The opacity parameter didn't evaluate to integer
pl: Parametr przezroczystości nie jest wartością całkowitą

en: Color name or triplet RGB/HSV value required
pl: Nazwa tripletu RGB/HSV jest wymagana

en: One of the triplet parameters didn't evaluate to an integer
pl: Jeden z parametrów nie jest wartością całkowitą

en: Unknown szOptions '%Q'
pl: Nieznana szOptions '%Q'

en: The file '%Q' doesn't exist
pl: Plik '%Q' nie istnieje

en: No such line '%d'
pl: Nie ma takiej linii '%d'

en: I can't read the file '%Q'.
pl: Nie mogę przeczytać tego pliku '%Q'.

en: Invalid parameters
pl: Niepoprawne parametry

en: Processing aborted
pl: Przerwano przetwarzanie

en: Class '%Q' is not defined
pl: Klasa '%Q' nie jest zdefiniowana

en: The class '%Q' doesn't exist
pl: Klasa '%Q' nie istnieje

en: Object doesn't exist
pl: Obiekt nie istnieje
