KVIrc - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Image parameter missing
uk: Параметр зображення відсутній

en: Pixmap parameter is not an object!
uk: Параметр карти точок не є об'єктом!

en: Buttongroup supports only checkbox and radiobox object
uk: Група кнопок підтримує лише перемикач і радіоблок

en: The opacity parameter didn't evaluate to integer
uk: Параметр непрозорості не є цілим числом

en: Unknown szOptions '%Q'
uk: Невідоме szOptions '%Q'

en: No string parameter given - using empty string
uk: Не подано рядковий параметр - користуюсь порожнім рядком

en: Item index [%d] is too big - defaulting to $count() - 1 [%d]
uk: Індекс об'єкту [%d] надто великий - скидаю до $count() - 1 [%d]

en: Can't add a null object
uk: Не можу додати нульовий об'єкт

en: Object in invalid state
uk: Об'єкт в непрацездатному стані

en: Can't set a non-widget object to be the main widget of a dock window
uk: Не можу встановити об'єкт не-віджет щоб бути основним віджетом вікна доку

en: The added widget is not a child of this dock window
uk: Доданий віджет не є нащадком цього вікна доку

en: Invalid dock area specified
uk: Вказано некоректну площу стикування

en: File is not open!
uk: Файл не відкритий!

en: Empty filename string
uk: Порожній рядок імені файлу

en: No such open mode '%Q'
uk: Немає відкритого модуля '%Q'

en: Argument too long, using only first char
uk: Аргумент надто довгий, використовую лише перший символ

en: Argument too long, using only the first char
uk: Аргумент надто довгий, використовую лише перший символ

en: Buffer parameter is not an object
uk: Параметр буфера не є об'єктом

en: Buffer parameter is not a memorybuffer object
uk: Параметр буфера не є об'єктом memorybuffer

en: Unsupported datatype '%Q'
uk: Непідтримуваний тип даних '%Q'

en: The memoryBuffer object is empty: nothing will be saved
uk: Об'єкт memoryBuffer порожній: нічого не буде збережено

en: Block parameter must be a string or a memorybuffer object
uk: Параметр блоку повинен бути рядком або об'єктом memorybuffer

en: Length of hex string is not multiple of 2
uk: Довжина шістнадцяткового рядка не кратна 2

en: The hex string is not correct!
uk: Шістнадцятковий рядок невірний!

en: Unknown alignment '%Q'
uk: Невідоме вирівнювання '%Q'

en: Unknown orientation '%Q'
uk: Невідома орієнтація '%Q'

en: The widget must be a child of this hbox
uk: Віджет має бути нащадком цього hbox

en: '%Q' is not a valid file path
uk: '%Q' не є дійсним шляхом до файлу

en: Unknown style '%Q'
uk: Невідомий стиль '%Q'

en: The parent of a layout must be a widget!
uk: Предок схеми має бути віджетом!

en: Invalid resize mode defaulting to Auto
uk: Невірний режим зміни розміру, скидаю на Авто

en: The widget must be a child of this layout
uk: Віджет має бути нащадком цієї схеми

en: Unknown alignment: '%Q'
uk: Невідоме вирівнювання: '%Q'

en: Unknown mode '%Q'
uk: Невідомий режим '%Q'

en: Unknown segment style '%Q'
uk: Невідомий стиль сегменту '%Q'

en: Unknown echo mode '%Q'
uk: Невідомий режим ехо '%Q'

en: Unknown item flag '%Q'
uk: Невідомий прапор елементу '%Q'

en: Invalid selection mode '%Q' assuming single
uk: Невірний режим виділення '%Q' припускаю один

en: Can't insert the listwidget itself!
uk: Не можу вставити віджет-список в себе!

en: Can't insert a non-widget object
uk: Не можу вставити об'єкт не-віджет

en: Widget parameter is not an object
uk: Параметр віджету не є об'єктом

en: Widget parameter is not a valid object
uk: Параметр віджету не є дійсним об'єктом

en: Widget object required
uk: Потрібен об'єкт віджету

en: No such line '%d'
uk: Немає такого рядка '%d'

en: Unknown word wrap '%Q'
uk: Невідомий перенос слів '%Q'

en: The array passed as parameter must contain at least 3 elements
uk: Масив, переданий як параметр, повинен містити не менше 3-х елементів

en: One of the colors array parameters is empty
uk: Один з параметрів масиву кольорів порожній

en: One of the colors array parameters didn't evaluate to an integer
uk: Один з параметрів масиву кольорів не є цілим числом

en: A string of 6 hex digits is required
uk: Потрібен рядок з 6-ти шістнадцяткових цифр

en: Not an hex digit
uk: Не шістнадцяткова цифра

en: $setColor requires either an array as first parameter or three integers
uk: $setColor вимагає щоб перший параметр був масивом або три цілих числа

en: The first parameter didn't evaluate to an array nor an integer
uk: Перший параметр не є ні масивом ні цілим числом

en: Unknown text format '%Q'
uk: Невідомий текстовий формат '%Q'

en: I can't find the specified file '%Q'.
uk: Я не можу знайти вказаний файл '%Q'.

en: The array passed as parameter must contain at least 4 elements
uk: Масив, переданий як параметр, повинен містити не менше 4-х елементів

en: One of the geometry array parameters is empty
uk: Один з параметрів масиву геометрії порожній

en: One of the geometry array parameters didn't evaluate to an integer
uk: Один з параметрів масиву геометрії не є цілим числом

en:  requires either an array as first parameter or four integers
uk:  вимагає щоб перший параметр був масивом або чотири цілих числа

en: The array passed as parameter must contain at least 2 elements
uk: Масив, переданий як параметр, повинен містити не менше 2-х елементів

en: One of the array parameters is empty
uk: Один з параметрів масиву порожній

en: One of the array parameters didn't evaluate to an integer
uk: Один з параметрів масиву не є цілим числом

en:  requires either an array as first parameter or two integers
uk:  вимагає щоб перший параметр був масивом або два цілих числа

en: The opacity value didn't evaluate to an integer
uk: Значення непрозорості не є цілим числом

en:  requires either an array as first parameter or 3 integers
uk:  вимагає щоб перший параметр був масивом або 3 цілих числа

en: Unknown '%Q' background mode
uk: Невідомий '%Q' режим тла

en: Object Pixmap required!
uk: Необхідна об'єктна карта пікселів!

en: $fontMetricsWidth: the painter is not active!
uk: $fontMetricsWidth: вказівник неактивний!

en: $fontMetricsHeight: the painter is not active!
uk: $fontMetricsHeight: вказівник неактивний!

en: Missing filename
uk: Відсутня назва файлу

en: No valid paint device
uk: Немає доступних пристроїв фарбування

en: Pixmap or Widget parameter is not an object
uk: Параметр карти точок або віджету не є об'єктом

en: Pixmap parameter is not an object
uk: Параметр карти точок не є об'єктом

en: Pixmap object required
uk: Потрібен об'єкт карти точок

en: Unknown axis '%Q' switching to default ZAxis
uk: Невідомий осі '%Q' перемикаюсь на типові ZAxis

en: Unknown pen style '%Q'
uk: Невідомий стиль ручки '%Q'

en: Unknown brush style '%Q'
uk: Невідомий стиль кисті '%Q'

en: Unknown composition mode '%Q'
uk: Невідомий режим змішування '%Q'

en: AnimatedPixmap not supported
uk: AnimatedPixmap не підтримується

en: The pixmap is null
uk: Карта точок нульова

en: Unknown aspect ratio %Q - Switching to KeepAspectRatio ratio
uk: Невідоме співвідношення сторін %Q - Перемикаюсь на коефіцієнт KeepAspectRatio

en: Icon '%Q' doesn't exist
uk: Значок '%Q' не існує

en: Popup menu parameter is not an object
uk: Параметр спливаючого меню не є об'єктом

en: Popup menu parameter is not a valid object
uk: Параметр спливаючого меню не є дійсним об'єктом

en: Popupmenu object required
uk: Потрібен об'єкт спиваючого меню

en: Process could not be started.
uk: Процес не зміг бути запущений.

en: Unknown tickmark '%Q'
uk: Невідома відмітка '%Q'

en: Buffer parameter is not a memorybuffer or file object
uk: Параметр буфера не є об'єктом memorybuffer чи файлу

en: Only values in the range of 0-255 are allowed: integer %d is out of range
uk: Дозволені лише значення в діапазоні 0-255: цілочисельний %d поза діапазоном

en: Datatype not supported
uk: Тип даних не підтримується

en: Value %d for port is out of range (values allowed are from 0 to 65535)
uk: Значення %d для порту поза діапазоном (дозволені значення від 0 до 65535)

en: Value %d for port is out of range (values allowed are from 0 to 65535): switch to random value
uk: Значення %d для порту поза діапазоном (дозволені значення від 0 до 65535): перемикаюсь на випадкове

en: Missing Qt plugin for database %Q
uk: Відсутній Qt плагін для бази даних %Q

en: Only memorybuffer class object is supported
uk: Підтримується лише об'єкт класу memorybuffer

en: Type value %Q not supported
uk: Значення типу %Q не підтримується

en: Can't find the tab
uk: Не можу знайти вкладку

en: Can't find the tab
uk: Не можу знайти вкладку

en: Unknown position '%Q'
uk: Невідоме розташування '%Q'

en: $setForegroundColor requires either an array as first parameter, one hex string or color name, or three integers
uk: $setForegroundColor вимагає щоб перший параметр був масивом, шістнадцятковим рядком, назвою кольору або три цілих числа

en: Item out of the tablewidget size
uk: Елемент має більший розмір ніж віджет-таблиця

en: Pixmap object or image Id required
uk: Вимагається id точкового об'єкту або зображення

en: Can't add a non-popupmenu object
uk: Не можу додати об'єкт не-спливаюче-меню

en: Unknown text position '%Q'
uk: Невідома позиція тексту '%Q'

en: Invalid message Icon: switch to default NoIcon '%Q'
uk: Невірний значок повідомлення: перемикаю на типовий NoIcon '%Q'

en: Invalid selection mode '%Q'
uk: Невірний режим вибору '%Q'

en: Unknown '%Q' sort order: switching to ascending order
uk: Невідомий порядок сортування '%Q': перемикаю до зростання

en: The parent of the listviewitem must be either another listviewitem or a listview
uk: Предок списку має бути або іншим елементом списку, або списком

en: The widget must be a child of this vbox
uk: Віджет має бути нащадком цього vbox

en: Unknown delegation policy '%Q'- Switch do default dontDelegateLinks
uk: Невідома політика делегації '%Q'- Перемикаю до типової dontDelegateLinks

en: Unknown web setting '%Q'
uk: Невідомий параметр веб '%Q'

en: $setGeometry() requires either an array as first parameter or four integers
uk: $setGeometry() вимагає щоб перший параметр був масивом або чотири цілих числа

en: $setBackgroundColor requires either an array as first parameter, one hex string or color name, or three integers
uk: $setBackgroundColor вимагає щоб перший параметр був масивом, шістнадцятковим рядком, назвою кольору або три цілих числа

en: One of the move array parameters is empty
uk: Один з параметрів масиву переміщення порожній

en: One of the move array parameters didn't evaluate to an integer
uk: Один з параметрів масиву переміщення не є цілим числом

en: $move() requires either an array as first parameter or two integers
uk: $move() вимагає щоб перший параметр був масивом або два цілих числа

en: One of the resize array parameters is empty
uk: Один з параметрів масиву зміни розмірів порожній

en: One of the resize array parameters didn't evaluate to an integer
uk: Один з параметрів масиву зміни розміру не є цілим числом

en: $resize() requires either an array as first parameter or two integers
uk: $resize() вимагає щоб перший параметр був масивом або два цілих числа

en: Invalid parameters
uk: Некоректні параметри

en: Unknown widget flag '%Q'
uk: Невідомий прапор віджету '%Q'

en: No Layout associated to the widget
uk: Немає асоційованої з цим віджетом Схеми

en: Can't add a non-widget object
uk: Не можу додати об'єкт не-віджет

en: Parent must be a widget object
uk: Предок повинен бути об'єктом віджета

en: The pixmap is not valid
uk: Карта пікселів невірна

en: Null mask
uk: Нульова маска

en: Unknown widget attribute '%Q'
uk: Невідомий атрибут віджета '%Q'

en: Unknown Color Role '%Q'
uk: Невідома Роль Кольору '%Q'

en: Unknown Color Group '%Q'
uk: Невідома Група Кольорів '%Q'

en: The widget must be a subwindow of this workspace
uk: Віджет повинен бути підвікном цього робочого поля

en: Failed to find one of the wrap path widgets ('%Q::%Q')
uk: Неможливо знайти один з віджетів обгортки шляху ('%Q::%Q')

en: Failed to find the widget to wrap
uk: Не вдалось знайти віджет для обгортання

en: Error in KVS class implementation: processing aborted
uk: Помилка в реалізації класу KVS: обробка перервана

en: Processing aborted
uk: Процес перервано

en: Error near line %1, column %2
uk: Помилка біля рядка %1, стовпець %2

en: Warning near line %1, column %2
uk: Попередження біля рядка %1, стовпець %2

en: XML support not available in the Qt library
uk: Підтримка XML недоступна в бібліотеці Qt

en: Data parameter is not an object
uk: Параметр даних не є об'єктом

en: Data parameter is not a memorybuffer object
uk: Параметр даних не є об'єктом memorybuffer

en: Data is not a memorybuffer object or string
uk: Дані не є об'єктом memorybuffer чи рядком

en: Class '%Q' is not defined
uk: Клас '%Q' не визначений

en: Internal error: no valid pointer for this object
uk: Внутрішня помилка: немає дійсного вказівника для цього об'єкту
