KVIrc - en to sr translation catalogue (52 entries)

en: Cancel
sr: Poništi

en: Enable word highlighting
sr: Omogući naglašavanje reči

en: Request missing avatars
sr: Zahtevaj avatare koji nedostaju

en: User input exits away mode
sr: Korisnikov unos izlaska iz moda odsutnosti

en: Show channel sync time
sr: Pokaži vreme sinhronizovanja kanala

en: Channel
sr: Kanal

en: Rejoin channels after reconnect
sr: Ponovo uđi na kanale po ponovnom kačenju

en: Reopen queries after reconnect
sr: Ponovo otvori upite po ponovnom kačenju

en: Connection
sr: Konekcija

en: Socket
sr: Priključak

en: Force half-duplex mode on sound device
sr: Forsiraj half-duplex mod na muzičkom uređaju

en: Abort
sr: Prekini

en: Nickname:
sr: Nickname (nadimak):

en: Username:
sr: Korisnik:

en: Choose...
sr: Izaberi...

en: Name
sr: Naziv

en: Network
sr: Mreža

en: Nickname
sr: Nadimak

en: Username
sr: Korisničko ime

en: Warp cursor at the end of line when browsing history
sr: Postavi kursor na kraj linije kad se pregleda istorija

en: Show server pings
sr: Prikazi pingove servera

en: Show compact mode changes
sr: Pokaži skraceno promene moda

en: Enable URL highlighting
sr: Omogući URL isticanje

en: Description
sr: Opis

en: Description:
sr: Opis:

en: &New
sr: &Novi

en: Show message icons
sr: Pokaži ikone poruka

en: Show user and host
sr: Pokaži korisnika i host

en: User-defined prefix and postfix
sr: Korisnički-definisan prefiks i postfiks

en: [PREFIX]nickname[!user@host][POSTFIX] message
sr: [PREFIKS]nadimak[!korisnik@host][POSTFIKS] poruka

en: Show timestamp
sr: Pokaži datum i vreme

en: Transparent
sr: Transparentno

en: Timestamp
sr: Datum i vreme

en: Check USERHOST for online users
sr: Proveri USERHOST za korisnike na vezi

en: Password:
sr: Lozinka:

en: Protocol:
sr: Protokol:

en: Properties
sr: Podešavanja

en: Cache IP address
sr: Keširaj IP adresu

en: Network:
sr: Mreža

en: No selection
sr: Bez izbora

en: UnknownNet
sr: NepoznataMreža

en: New Network
sr: Nova Mreža

en: irc.unknown.net
sr: irc.nepoznat.net

en: connection
sr: konekcija

en: Add
sr: Dodaj

en: Delete
sr: Obriši

en: unnamed
sr: bezimena

en: Use global application font
sr: Koristi globalni font aplikacije

en: Disable broken event handlers
sr: Isključi prekinute upravljače događajima

en: Kill broken timers
sr: Ubij prekinute tajmere

en: Send unknown commands as /RAW
sr: Posalji nepoznatu komandu kao /RAW

en: Window List
sr: Lista prozora
