KVIrc - en to uk translation catalogue (558 entries)

en: General Preferences
uk: Загальні параметри

en: Theme Preferences
uk: Параметри теми

en: KVIrc Preferences
uk: Параметри KVIrc

en: This dialog contains a set of KVIrc settings.<br> Use the icons on the left to navigate through the option pages. The text box in the bottom left corner is a small search engine. It will highlight the pages that contain options related to the search term you have entered.
uk: Цей діалог містить набір параметрів KVIrc.<br> Використайте значки ліворуч для навігації на сторінках опцій. Поле введення в лівій нижній частині - невеликий пошуковий механізм. Він підсвічує всі сторінки опцій, які містять введений текст.

en: Many settings have tooltips that can be shown by holding the cursor over their label for a few seconds.
uk: Багато параметрів мають спливаючі підказки, які з'являються, коли ви затримуєте курсор миші на заголовку.

en: When you have finished, click "<b>OK</b>" to accept your changes or "<b>Cancel</b>" to discard them. Clicking "<b>Apply</b>" will commit your changes without closing the window.
uk: Коли ви завершите, натисніть "<b>Гаразд</b>" для збереження налаштувань або "<b>Скасувати</b>" для їхнього скасування. Натискання "<b>Застосувати</b>" збереже налаштування без закриття вікна.

en: &OK
uk: &Гаразд

en: Close this dialog, accepting all changes.
uk: Закрити цей діалог, застосувавши всі зміни.

en: &Apply
uk: &Застосувати

en: Commit all changes immediately.
uk: Застосувати всі зміни негайно.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Close this dialog, discarding all changes.
uk: Закрити цей діалог, забувши про всі зміни.

en: Enable word highlighting
uk: Ввімкнути підсвічування слів

en: Highlight messages containing my nickname
uk: Підсвічувати повідомлення, що містять мій нік

en: Highlighting Method
uk: Метод підсвічування

en: Highlight only whole words splitting on space and on:
uk: Підсвітити лише цілі слова, розбиті пробілами та:

en: Alert Options
uk: Опції попереджень

en: Flash the system taskbar entry on highlighted messages
uk: Підсвічувати системну панель завдань при підсвіченні повідомлень

en: Popup the notifier window on highlighted messages
uk: Спливаюче вікно сповіщувача для підсвічених повідомлень

en: Alert Restrictions
uk: Обмеження попереджень

en: Restrict alert
uk: Обмежити попередження

en: Alert for highlighted words
uk: Попереджати з появою підсвічених слів

en: Alert for query messages
uk: Попереджати при одержанні особистих повідомлень

en: Use custom alert level
uk: Використати заданий рівень попереджень

en: Minimum alert level:
uk: Мінімальний рівень попереджень:

en: Alert/Highlight
uk: Попередження/Підсвічування

en: Highlight
uk: Підсвічування

en: Window List Alert
uk: Попередження списку вікон

en: Private messages
uk: Приватних повідомлень

en: Private notices
uk: Приватних сповіщень

en: Silent anti-spam (no warnings)
uk: Мовчазний антиспам (без попереджень)

en: Words considered spam:
uk: Слова, які вважаються спамом:

en: Anti-spam
uk: Антиспам

en: Scale avatar images in userlist (recommended)
uk: Масштабувати аватари в списку (рекомендується)

en: Do not scale avatar if it is less than required size
uk: Не масштабувати аватар якщо він менший заданого розміру

en: Image width:
uk: Ширина картинки:

en:  pixels
uk:  пікселів

en: Image height:
uk: Висота картинки:

en: Scale avatar images on image load
uk: Масштабувати аватари при завантаженні

en: Request CTCP
uk: Запит CTCP

en: Request missing avatars
uk: Запитувати відсутні аватари

en: Maximum requested file size:
uk: Максимальний запитуваний розмір файлу:

en:  bytes
uk:  байт

en: Automatically accept incoming avatars
uk: Автоматично приймати вхідні аватари

en: Remember avatars for registered users
uk: Запам'ятовувати аватари зареєстрованих користувачів

en: Avatar offer timeout:
uk: Таймаут пропозиції аватара:

en:  sec
uk:  сек

en: Ignore requests if no avatar is set
uk: Ігнорувати запити, якщо аватар відсутній

en: This option will cause KVIrc to ignore channel CTCP AVATAR requests when you have no avatar set. This is usually a good practice since it helps in reducing traffic by not sending a reply that would be empty.
uk: Ця опція змусить KVIrc ігнорувати запити CTCP AVATAR якщо у вас не заданий аватар. З його допомогою можна зменшити трафік за рахунок порожніх відповідей.

en: Avatars
uk: Аватари

en: Enable default away message
uk: Ввімкнути типове повідомлення в режимі Відійшов

en: Default away message:
uk: Типове повідомлення в режимі Відійшов:

en: User input exits away mode
uk: Введення повідомлення вимикає режим Відійшов

en: Away Nickname
uk: Нік у режимі "Відійшов"

en: Change nickname on away
uk: Змінювати нік якщо відійшов

en: Use automatic nickname ([5 letters]AWAY)
uk: Використати автоматичний нік ([5 букв]AWAY)

en: Away
uk: Відійшов

en: On Channel Kick
uk: При викиданні з каналу

en: Rejoin channel
uk: Перезайти на канал

en: Keep channel open
uk: Зберігати канал відкритим

en: On Channel Part
uk: При покиданні каналу

en: Automatically join channel on invite
uk: Автоматично входити на канал за запрошенням

en: Log joined channels history
uk: Запам'ятовувати канали, на які ви заходите

en: Default ban mask:
uk: Типова маска бана:

en: On Channel Join
uk: При вході на канал

en: Minimum delay between two channel requests:
uk: Мінімальна затримка між запитами каналів:

en: Do not send /WHO request
uk: Не посилати запити /WHO

en: Do not request ban list
uk: Не запитувати бан-список

en: Do not request ban exception list
uk: Не запитувати список виключень із банів

en: Do not request invite list
uk: Не запитувати список запрошень

en: Do not request quiet ban list
uk: Не запитувати тихий бан-список

en: Echo channel topic
uk: Показувати тему каналу

en: Show channel sync time
uk: Показувати час синхронізації каналу

en: Paste last channel log
uk: Вставляти останній журнал каналу

en: Paste up to:
uk: Вставляти аж до:

en:  lines
uk:  рядків

en: Interval:
uk: Інтервал:

en:  days
uk:  днів

en: Channel
uk: Канал

en: General
uk: Загальні

en: Advanced
uk: Додатково

en: On Disconnect
uk: При від'єднанні

en: Keep channels open
uk: Зберігати канали відкритими

en: Keep queries open
uk: Зберігати привати відкритими

en: On Unexpected Disconnect
uk: При несподіваному роз'єднанні

en: Rejoin channels after reconnect
uk: Входити на канали після перепід'єднання

en: Reopen queries after reconnect
uk: Відкрити вікна приватів після повторного з'єднання

en: Automatically reconnect
uk: Автоматично підключатися знову

en: Delay between attempts:
uk: Затримка між спробами:

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Use SSL certificate (PEM format only)
uk: Використати SSL-сертифікат (лише формат PEM)

en: Certificate location:
uk: Розташування сертифікату:

en: Certificate password:
uk: Пароль сертифікату:

en: Private Key
uk: Приватний ключ

en: Use SSL private key
uk: Використати приватний ключ SSL

en: Private key location:
uk: Розташування приватного ключа:

en: Private key password:
uk: Пароль приватного ключа:

en: This executable has no SSL support.
uk: Ця програма не підтримує SSL.

en: Timeout Values
uk: Значення таймауту

en: Connect timeout:
uk: Таймаут з'єднання:

en: Outgoing data queue flush timeout:
uk: Таймаут скидання вихідних даних:

en:  msec
uk:  мсек

en: Limit to 1 message every:
uk: Обмежити одним повідомленням кожні:

en:  usec
uk:  мксек

en: Network Interfaces
uk: Мережні інтерфейси

en: Bind IPv4 connections to:
uk: Прив'язати IPv4 з'єднання до:

en: Bind IPv6 connections to:
uk: Прив'язати IPv6 з'єднання до:

en: Active window
uk: Активного вікна

en: Console
uk: Консолі

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Ident username:
uk: Ідентифікаційне ім'я:

en: Service port:
uk: Порт сервісу:

en: IPv6 Settings
uk: Властивості IPv6

en: Enable service for IPv6
uk: Включити службу для IPv6

en: IP stack treats IPv4 as part of IPv6 namespace
uk: Обробляти IPv4 як частину простору імен IPv6

en: Connection
uk: З'єднання

en: Socket
uk: Сокет

en: Ident Service
uk: Сервіс ідентифікації

en: CTCP Replies
uk: CTCP відповіді

en: Append to VERSION reply:
uk: Додати до відповіді VERSION:

en: Append to SOURCE reply:
uk: Додати до відповіді SOURCE:

en: PAGE reply:
uk: Відповідь PAGE:

en: Show the CTCP replies in the active window
uk: Показувати відповіді CTCP в активному вікні

en: Show dialog for CTCP page requests
uk: Показати діалог CTCP пейджера

en: Use flood protection for CTCP requests (recommended)
uk: Використати захист від флуду для запитів CTCP (рекомендується)

en: Allow up to:
uk: Допускати до:

en:  requests
uk:  запитів

en: within:
uk: протягом:

en: Flood Protection
uk: Захист від флуду

en: Use workaround for firewall
uk: Використати обхід для фаєрвола

en: Network Properties
uk: Властивості мережі

en: Use user-defined address or network interface
uk: Використати вказані адресу або мережний інтерфейс

en: Listen on address/interface:
uk: Слухати адресу/інтерфейс:

en: Use user-defined port range
uk: Використати вказаний діапазон портів

en: Lowest port:
uk: Нижня межа:

en: Highest port:
uk: Верхня межа:

en: Send a fixed address in requests
uk: Відсилати фіксовану адресу в запитах

en: Send address/interface:
uk: Відсилати адресу/інтерфейс:

en: Guess address from IRC server if unroutable
uk: Визначати адресу за даними IRC сервера якщо немає шляху

en: Use "broken bouncer hack" to detect address
uk: Використати "broken bouncer hack" для визначення адреси

en: Notify failed DCC handshakes to the remote end
uk: Повідомляти про невдалі з'єднання DCC віддаленій стороні

en: DCC socket timeout:
uk: Таймаут сокету DCC:

en: On Incoming File
uk: При вхідному файлі

en: Automatically accept
uk: Автоматично приймати

en: Automatically resume when auto-accepted
uk: Автоматично продовжувати при авто-прийомі

en: Save Location
uk: Місце збереження

en: Download folder:
uk: Тека завантаження:

en: Sort saved files by nicknames (create subfolders)
uk: Сортувати збережені файли за ніками (створювати підтеки)

en: Guess save path from media type
uk: Вгадувати шлях забереження за типом медіа

en: On Download Completion
uk: При завершенні завантаження

en: Notify completion in console
uk: Вивести повідомлення в консолі

en: Notify completion in notifier
uk: Вивести повідомлення в сповіщувачі

en: Automatically clear transfer
uk: Автоматично очистити передачу

en: Bug Compatibility
uk: Баг-Сумісність

en: Send ACK for byte 0
uk: Відсилати ACK для 0-го байту

en: Accept RESUME requests with broken filename (mIRC file.ext)
uk: Приймати запити RESUME з битим іменем файлу (mIRC file.ext)

en: Accept RESUME requests with mismatched ports
uk: Приймати запити RESUME з невідповідними портами

en: Replace spaces with underscores in outgoing filenames
uk: Заміняти пробіли символами нижнього підкреслення в іменах вихідних файлів

en: Limits
uk: Обмеження

en: bytes/sec
uk: байт/сек

en: Tweaks
uk: Налаштування

en: Use fast send (send ahead)
uk: Використати швидку передачу (передачу з випередженням)

en: Packet size:
uk: Розмір пакету:

en: On Chat Request
uk: При запиті чату

en: On Voice Request
uk: При запиті розмови

en: Force half-duplex mode on sound device
uk: Форсувати напівдуплексний режим звукового пристрою

en: Volume slider controls PCM, not Master
uk: Регулятор гучності використає PCM, а не Master

en: Sound device:
uk: Звуковий пристрій:

en: Mixer device:
uk: Пристрій мікшера:

en: Pre-buffer size:
uk: Розмір буферу:

en: File Transfer
uk: Передача файлів

en: Chat
uk: Чат

en: Voice
uk: Голос

en: OK
uk: Гаразд

en: Avatar Download - KVIrc
uk: Завантаження аватара - KVIrc

en: Abort
uk: Перервати

en: Failed to start the download
uk: Не вдалося запустити завантаження

en: Download aborted by user
uk: Завантаження перерване користувачем

en: Choose Avatar - KVIrc
uk: Вибір аватара - KVIrc

en: &Browse...
uk: &Огляд...

en: Basic Properties
uk: Основні Властивості

en: Nickname:
uk: Нік:

en: Alternatives...
uk: Альтернативи...

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Real name:
uk: Реальне ім'я:

en: This field is optional and will appear as part of the CTCP USERINFO reply.
uk: Це поле необов'язкове, воно буде відображатися в інформації, що повертає CTCP USERINFO.

en: Profile
uk: Профіль

en: Age:
uk: Вік:

en: Here you can specify your age.
uk: Тут ви можете вказати свій вік.

en: Unspecified
uk: Не задано

en: Gender:
uk: Стать:

en: Here you can specify your gender.
uk: Тут ви можете вказати свою стать.

en: Female
uk: Жінка

en: Male
uk: Чоловік

en: Location:
uk: Розташування:

en: Languages:
uk: Мови:

en: Other:
uk: Інше:

en: Choose...
uk: Вибрати...

en: Failed to Load Avatar - KVIrc
uk: Неможливо завантажити аватар - KVIrc

en: Failed to download the avatar image.<br><b>%1</b>
uk: Неможливо завантажити зображення аватара.<br><b>%1</b>

en: Avatar Download Failed - KVIrc
uk: Помилка завантаження аватара - KVIrc

en: The avatar you have chosen is bigger than 1024x768 pixels.<br>Such a big image will not be seen on all the user monitors<br>and will probably be scaled by the remote clients with poor quality<br>algorithms to improve performance. You *should* scale it manually<br>to a sane size (like 800x600) or choose a different image.
uk: Обраний вами аватар більший ніє 1024х768 пікселів.<br>Такі великі аватари не зможуть бути переглянуті на всіх моніторах<br>і, напевне, будуть зменшені віддаленим клієнтом із втратою якості<br>для збільшення швидкодії. Ви *повинні* зменшити його самі<br>до розумного розміру (як 800x600) або вибрати інше зображення.

en: The avatar you have chosen is bigger than 500 KiB<br>and most clients will refuse to download it.<br>You *should* either scale it, use a different storage<br>format or choose a different image.
uk: Аватар, який ви вибрали, більший, ніж 500 KiB<br>і більшість клієнтів відмовляться його завантажити.<br>Ви *повинні* зменшити його, використати інший формат файлу<br>або вибирайти інше зображення.

en: User Mode
uk: Режим користувача

en: Invisible (+i)
uk: Невидимий (+i)

en: Server notices (+s)
uk: Повідомлення сервера (+s)

en: Default Messages
uk: Типові повідомлення

en: Part message:
uk: При виході з каналу:

en: Quit message:
uk: При виході з мережі:

en: This check enables the use of network profiles
uk: Ця мітка дозволяє використання мережевих профілів

en: Name
uk: Назва

en: Network
uk: Мережа

en: Nickname
uk: Нік

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Add Profile
uk: Додати Профіль

en: Edit Profile
uk: Змінити Профіль

en: Delete Profile
uk: Видалити Профіль

en: There is already a profile with that name
uk: Профіль з таким іменем вже існує

en: Profile Editor - KVIrc
uk: Редактор профілю - KVIrc

en: Put here the name of the profile
uk: Введіть тут назву профілю

en: Put here the name of the network
uk: Введіть тут назву мережі

en: Put here the nickname you want to use
uk: Вкажіть тут нік, який ви хочете використати

en: Put here the alternative nickname you want to use
uk: Вкажіть тут альтернативний нік

en: Put here the username you want to use
uk: Вкажіть тут ім'я користувача, яке ви хочете використати

en: Identity
uk: Ідентифікація

en: Avatar
uk: Аватар

en: Profiles
uk: Профілі

en: Use verbose ignore (show messages in console)
uk: Виводити розширену інформацію для ігнору (у консоль)

en: Ignore
uk: Ігнор

en: protection
uk: захист

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Background color:
uk: Кольори тла:

en: Background image:
uk: Фонове зображення:

en: Horizontal align:
uk: Горизонтальне розташування:

en: Vertical align:
uk: Вертикальне розташування:

en: Tile
uk: Замістити

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Center
uk: По центрі

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Warp cursor at the end of line when browsing history
uk: Встановлювати курсор вкінці рядка при перегляді історії

en: Enable the input history logging
uk: Ввімкнути журналювання вводу

en: Commandline in user-friendly mode by default
uk: Дружній режим командного рядка

en: Use bash-like nick completion
uk: Використати bash-стиль завершення ніків

en: Use zsh-like nick completion
uk: Використати zsh-стиль завершення ніків

en: Use the completion postfix string for the first word only
uk: Використати закінчення лише для першого слова

en: Input
uk: Введення

en: theme,colors,text
uk: тема,кольори,текст

en: Confirm quit with active connections
uk: Підтверджувати вихід при активних з'єднаннях

en: Remember window properties
uk: Запам'ятовувати властивості вікон

en: Enable visual effects
uk: Ввімкнути візуальні ефекти

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Show network name in console window list entry
uk: Показувати назву мережі в списку вікна консолі

en: Force immediate quit
uk: Форсувати негайний вихід

en: Output verbosity:
uk: Детальний вивід:

en: Mute
uk: Мовчати

en: Quiet
uk: Тихо

en: Normal
uk: Нормально

en: Verbose
uk: Багатослівний

en: Paranoic
uk: Параноїдальний

en: Classic format
uk: Класичний формат

en: ISO 8601 format
uk: Формат ISO 8601

en: System locale format
uk: Формат системної локалі

en: External messages
uk: Зовнішні повідомлення

en: External CTCP replies
uk: Зовнішні CTCP відповіді

en: ChanServ and NickServ notices
uk: Повідомлення ChanServ і NickServ

en: Invite messages
uk: Повідомлення про запрошення

en: Server replies
uk: Відповіді сервера

en: Server notices
uk: Сповіщення сервера

en: Broadcast and WALLOPS messages
uk: Широкомовні й WALLOPS повідомлення

en: Show extended server information
uk: Показувати детальну інформацію про сервер

en: Show server pings
uk: Показувати пінги сервера

en: Show compact mode changes
uk: Показ змін компактного режиму

en: debug
uk: налагодження

en: Enable URL highlighting
uk: Подсвічувати URL

en: Use line wrap margin
uk: Використати смужку поділу рядків

en: Maximum buffer size:
uk: Максимальний розмір буфера:

en: Link tooltip show delay:
uk: Затримка спливаючих підказок:

en: Link tooltip hide delay:
uk: Приховувати спливаючу підказку через:

en: Enable animated smiles
uk: Ввімкнути анімовані посмішки

en: Host links
uk: Посилання хосту

en: Server links
uk: Посилання сервера

en: Mode links
uk: Посилання режиму

en: Nick links
uk: Посилання ніків

en: Channel links
uk: Посилання каналів

en: Escape sequences
uk: Керівні послідовності

en: Track last read text line
uk: Відслідковувати останній прочитаний рядок тексту

en: Marker color:
uk: Колір маркера:

en: Marker size:
uk: Розмір маркера:

en: Marker style:
uk: Стиль маркера:

en: Output
uk: Вивід

en: theme,colors,output
uk: тема,кольори,вивід

en: Look
uk: Вид

en: Features
uk: Можливості

en: Marker
uk: Маркер

en: Enable lag meter
uk: Ввімкнути визначення затримки

en: Lag meter heartbeat:
uk: Інтервал заміру затримки:

en: Trigger event if lag exceeds:
uk: Запустити подію, якщо затримка перевищує:

en: Show lag in IRC context display
uk: Показувати затримку в контексті IRC

en: Lag
uk: Затримка

en: time,ping
uk: час,пінг

en: Automatically Log
uk: Автоматичне журналювання

en: Query windows
uk: Вікна приватів

en: Channel windows
uk: Вікна каналів

en: Console windows
uk: Вікна терміналів

en: Save logs to folder:
uk: Зберегти журнали в теку:

en: Dynamic subfolder:
uk: Динамічна підтека:

en: Strip message type numbers in logs
uk: Вирізати тип повідомлень з журналу

en: Strip colors in logs
uk: Вирізати кольори з журналу

en:  min
uk:  хв

en: Logging
uk: Журналювання

en: save,output
uk: зберегти,вивід

en: Pattern
uk: Зразок

en: MIME Type
uk: MIME Тип

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: MIME type:
uk: MIME тип:

en: File pattern:
uk: Зразок файлу:

en: Magic bytes:
uk: Магічні байти:

en: Save path:
uk: Шлях збереження:

en: Local open command:
uk: Команда відкриття:

en: Remote open command:
uk: Команда відділеного відкриття:

en: &New
uk: &Новий

en: Re&move
uk: &Видалити

en: [Unknown Media Type]
uk: [Невідомий тип медіа]

en: Media Types
uk: Типи медіа

en: file,audio,video,programs
uk: файл,аудіо,відео,програми

en: Show message icons
uk: Показувати значки повідомлень

en: Draw some emoticons (smileys) as pictures
uk: Малювати деякі емоційки (смайли) як картинки

en: Don't show colors in user messages
uk: Не фарбувати повідомлення користувачів

en: Nicknames
uk: Нікнейми

en: Use same colors as in the userlist
uk: Використати ті ж кольори, що й у списку користувачів

en: Show nicknames in bold
uk: Показувати ніки жирним шрифтом

en: Show user and host
uk: Показувати користувача й хост

en: Show channel mode prefix
uk: Показувати префікс режиму каналу

en: User-defined prefix and postfix
uk: Заданий префікс і постфікс

en: [PREFIX]nickname[!user@host][POSTFIX] message
uk: [PREFIX]нікнейм[!user@host][POSTFIX] повідомлення

en: Prefix:
uk: Префікс:

en: Postfix:
uk: Постфікс:

en: Show timestamp
uk: Показувати оцінки часу

en: Use UTC time for timestamp
uk: Використати UTC для оцінки часу

en: Timestamp format:
uk: Формат оцінки часу:

en: Transparent
uk: Прозорість

en: Background:
uk: Тло:

en: Foreground:
uk: Передній план:

en: Alert level:
uk: Рівень попереджень:

en: Log this
uk: Журналювати

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Text
uk: Текст

en: Message Style
uk: Стиль повідомлень

en: theme,privmsg,output,format
uk: тема,повідомлення,вивід,формат

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: time,timestamp
uk: час,мітка часу

en: Color Set
uk: Набір кольорів

en: theme,colors,messages,output
uk: тема,кольори,повідомлення,вивід

en: Put here the nickname that you have registered with NickServ
uk: Вкажіть тут нік під яким ви зареєстровані на NickServ

en: This is the simple regular expression that the identification request message from NickServ must match in order to be correctly recognized.<br>The message is usually something like "To identify yourself please use /ns IDENTIFY password" and it is sent when the NickServ wants you to authenticate yourself. You can use the * and ? wildcards.
uk: Це простий регулярний вираз, якому повинне відповідати повідомлення запиту ідентифікації NickServ щоб воно було прийнято.<br>Звичайно це щось типу "To identify yourself please use /ns IDENTIFY password" і це NickServ надсилає тоді, коли хоче щоб ви авторизувались. Ви можете використати * і ? у шаблонах.

en: This is the command that will be executed when NickServ requests authentication for the nickname described in this rule (if the both server and NickServ mask are matched). This usually will be something like <b>msg NickServ identify &lt;yourpassword&gt;</b>.<br>You can use <b>msg -q</b> if you don't want the password echoed on the screen. Please note that there is no leading slash in this command.
uk: Це команда яка буде виконуватися для запиту аутентификації із зазначеним у цьому правилі ніком (якщо сервер і маска NickServ збігаються). Це звичайно щось типу <b>msg NickServ identify &lt;ваш пароль&gt;</b>.<br>Ви можете використати <b>msg -q</b> якщо не хочете щоб пароль виводився на екран. Будь ласка майте на увазі, що в цій команді немає початкового слеша.

en: This is the mask that the current server must match in order for this rule to apply. It can contain * and ? wildcards.<br>Do NOT use simply "*" here...
uk: Це маска, якій повинен відповідати сервер, щоб до нього було застосоване правило. Вона може містити символи * і ?.<br>НЕ використовуйте тут просто "*"...

en: Hint: Move the mouse cursor over the fields to get help
uk: Порада: Наведіть курсор миші на елементи, для яких ви хочете одержати довідку

en: The NickServ mask can't be empty!<br>You must put at least * there.
uk: Маска NickServ не може бути порожньою!<br>Ви повинні помістити там хоча б *.

en: This check enables the automatic identification with NickServ
uk: Ця опція включає автоматичну ідентифікацію на NickServ

en: NickServ Mask
uk: Маска NickServ

en: NickServ Request Mask
uk: Маска запиту NickServ

en: Identify Command
uk: Команда ідентифікації

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Edit Rule
uk: Змінити правило

en: Delete Rule
uk: Видалити правило

en: authentication,identify
uk: ідентифікація,аутентифікація

en: Enable the notifier
uk: Ввімкнути нагадувач

en: This is an option for the impatient: it allows one to forcibly and permanently disable the notifier window. Please note that if this option is not activated then the notifier will NOT popup even if all the other options around specify to use it in response to particular events. Also note that this option will make all the /notifier.* commands fail silently.
uk: Ця опція для дратівливих: вона дозволяє раз і назавжди виключити вікно сповіщення. Будь ласка зауважте, що якщо ця опція активована, оповіщувач НІКОЛИ не буде з'являтися навіть якщо у вас включені всі інші споріднені опції. Також майте на увазі, що ця опція заборонить всі команди /notifier.*.

en: Use the KDE notifier
uk: Використовувати сповіщувач KDE

en: Don't show notifier when there is an active fullscreen window
uk: Не показувати сповіщувач якщо є активне вікно на весь екран

en: This option stops the notifier from being displayed when there is an active fullscreen window. This is useful for gaming sessions where you may be distracted by the notifier or it may even switch your game from fullscreen to window mode.
uk: Ця опція зупиняє показ сповіщувача якщо відкрите активне повноекранне вікно. Це зручно для ігор коли сповіщувач може відволікати чи навіть перемкнути гру з повноекранного в віконний режим.

en: Enable notifier window flashing
uk: Ввімкнути висвічення вікна сповіщувача

en: Enable notifier window fade effect
uk: Ввімкнути затухання вікна сповіщувача

en: Notifier
uk: Сповіщувач

en: popup
uk: спливаюче меню

en: Use online notify list
uk: Використати онлайн список повідомлень

en: Show notifications in active window
uk: Показувати сповіщення в активному вікні

en: Flash window when users are going online
uk: Подсвічувати вікно коли користувачі з'являються в онлайні

en: Popup notifier when users are going online
uk: Показувати сповіщення коли користувачі з'являються в онлайні

en: Check USERHOST for online users
uk: Перевіряти USERHOST на онлайн-користувачів

en: Use the WATCH method if available
uk: Використати метод WATCH якщо можливо

en: <p><b>Note:</b><br>The notify list is managed using the "Registered Users" settings.</p>
uk: <p><b>Зауваження:</b><br>Список сповіщень використовує параметри "Зареєстрованих Користувачів".</p>

en: Protection
uk: Захист

en: ctcp,flood
uk: ctcp,флуд

en: Proxy
uk: Проксі

en: Proxy:
uk: Проксі:

en: Port:
uk: Порт:

en: IP address:
uk: IP адреса:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Use IPv6 protocol
uk: Використовувати протокол IPv6

en: &New Proxy
uk: &Новий Проксі

en: Re&move Proxy
uk: Ви&далити Проксі

en: Proxy Hosts
uk: Проксі сервери

en: connection,servers
uk: з'єднання,сервери

en: Enable target user tracking
uk: Включити трасування користувача

en: Flash system taskbar on new query message
uk: Підсвічувати системну панель завдань при нових приватах

en: Popup notifier on new query message
uk: Вікно сповіщення при новому приваті

en: Show information about query target at the top of the query
uk: Показувати інформацію про співрозмовника у верхній частині вікна

en: Paste last query log
uk: Вставити лог останнього привату

en: Query
uk: Приват

en: chat
uk: чат

en: Properties
uk: Властивості

en: Use System Encoding
uk: Використати кодування системи

en: Connect to this network at startup
uk: Підключатися до цієї мережі при запуску програми

en: Join Channels
uk: Входити на канали

en: On Connect
uk: При підключенні

en: On Login
uk: При вході

en: Use default user mode
uk: Використати типовий режим користувача

en: Cache IP address
uk: Кешувати IP адресу

en: Connect to this server at startup
uk: Під'єднуватись до цього сервера при старті

en: Use SSL protocol
uk: Використати SSL

en: Use Network Encoding
uk: Використати кодування мережі

en: Proxy server:
uk: Проксі сервер:

en: Default
uk: Типове

en: Switch to SSL/TLS by using the STARTTLS extension
uk: Перемкнутись на SSL/TLS використовуючи розширення STARTTLS

en: Extended Capabilities
uk: Розширені можливості

en: Query extended capabilities on connect
uk: Розширені можливості при з'єднанні в приват

en: SASL Authentication
uk: Ідентифікація SASL

en: Authenticate via SASL extension
uk: Ідентифікація через розширення SASL

en: Link filter:
uk: Фільтр посилань:

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Server
uk: Сервер

en: Active Configuration
uk: Активна конфігурація

en: Server:
uk: Сервер:

en: Advanced...
uk: Додатково...

en: Connect &Now
uk: Під'єднатись &зараз

en: Show this dialog at startup
uk: Показати цей діалог при старті

en: Network:
uk: Мережа:

en: No selection
uk: Не обрано

en: UnknownNet
uk: Невідома Мережа

en: New Network
uk: Нова мережа

en: Remove Network
uk: Видалити мережу

en: &New Server
uk: &Новий сервер

en: Re&move Server
uk: Вида&лити сервер

en: &Copy Server
uk: &Копіювати сервер

en: &Paste Server
uk: &Вставити сервер

en: irc.unknown.net
uk: irc.сервер.net

en: connection
uk: з'єднання

en: Sound System
uk: Звукова система

en: This allows you to select the sound system to be used with KVIrc.
uk: Ця опція дозволяє вам вибрати звукову систему, що буде використана в KVirc.

en: Auto-detect
uk: Автовизначення

en: Test
uk: Тест

en: Media Player
uk: Медіапрогравач

en: This allows you to select the preferred media player to be used with the mediaplayer.* module commands and functions.
uk: Тут ви можете вибрати програвач медіа, що буде використовуватись з командами і функціями модуля mediaplayer.*

en: This allows you to select encoding of mp3 tags.
uk: Ця опція дозволяє вибрати кодування тегів в mp3 файлі.

en: Use Language Encoding
uk: Використати кодування мови

en: This allows you to select encoding of winamp messages.
uk: Дозволяє вибрати кодування повідомлень winamp'а.

en: Sound
uk: Звук

en: sound,xmms,audio,play,amarok
uk: звук,xmms,аудіо,програти,amarok

en: Sounds
uk: Звуки

en: sound,events
uk: звуки,події

en: Default server encoding:
uk: Типове кодування сервера:

en: Default text encoding:
uk: Типове кодування тексту:

en: Language
uk: Мова

en: Force language:
uk: Примусово вибрати мову:

en: Automatic detection
uk: Автоматичне визначення

en: Unable to write language information to
uk: Не можу записати інформацію про мову в

en: language,encoding,charset,codepage
uk: мова,кодування,символи,кодова сторінка

en: Add
uk: Додати

en: Delete
uk: Видалити

en: Restore
uk: Відновити

en: unnamed
uk: без_імені

en: smileys,emoticons
uk: смайли,емоційки

en: Use global application font
uk: Використати глобальний шрифт додатку

en: This option will force a static font for every widget that has no specific font setting
uk: Ця опція викличе статичний шрифт для кожного віджету, який не має заданого специфічного шрифту

en: Show icons in popup menus
uk: Показувати значки в спливаючих меню

en: Global application font:
uk: Глобальний шрифт:

en: Enable transparency
uk: Ввімкнути прозорість

en: Child window opacity:
uk: Непрозорість дочірніх вікон:

en: Parent window opacity:
uk: Непрозорість батьківських вікон:

en: Blend color:
uk: Колір змішування:

en: Use compositing for real transparency
uk: Використати компрозицію для справжньої прозорості

en: Transparency blend image:
uk: Зображення для змішування прозорості:

en: Use desktop background for transparency
uk: Використати зображення стільниці для прозорості

en: theme
uk: тема

en: Transparency
uk: Прозорість

en: theme,background
uk: тема,тло

en: theme,toolbar
uk: тема,панель інструментів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Labels
uk: Написи

en: theme,topic
uk: тема,розділ

en: Enable tray icon
uk: Активувати значок в треї

en: Minimize in tray
uk: Згортатись в трей

en: Take into account that if you're using KDE, this won't work if you've set "Keep window thumbnails" as "Always" at "Desktop Effects" advanced settings.
uk: Зауважте, що якщо ви користуєтеся KDE, це не працюватиме, якщо ви вказали "Зберігати ескізи вікон" або "Завжди" в "Настільних Ефектах" в розширених налаштуваннях.

en: Close in tray
uk: Закривати в трей

en: Enable tray icon flashing
uk: Активувати висвічення значка в треї

en: Enable level-based message notification (not a message-type based)
uk: Включити порівневе сповіщення (не на основі повідомлень)

en: tray,TRAYICON
uk: трей,TRAYICON

en: Disable parser warnings
uk: Вимкнути попередження синтаксичного аналізатора

en: Disable broken event handlers
uk: Вимкнути оброблювачі битих подій

en: Kill broken timers
uk: Вбити биті таймери

en: Send unknown commands as /RAW
uk: Посилати невідомі команди як /RAW

en: Automatically unload unused modules
uk: Автоматично вивантажувати невикористовувані модулі

en: Ignore module versions (dangerous)
uk: Ігнорувати версії модулів (небезпечно)

en: Relay errors and warnings to debug window
uk: Писати помилки й попередження в вікно налагодження

en: Scripting Engine
uk: Двигун скриптування

en: scripting,kvs,debug
uk: скриптування,kvs,налагодження

en: Use system URL handlers
uk: Використати системні обробники URL

en: <b>http://</b> handler command:
uk: Команда обробки <b>http://</b>

en: <b>https://</b> handler command:
uk: Команда обробки <b>https://</b>:

en: <b>ftp://</b> handler command:
uk: Команда обробки <b>ftp://</b>:

en: <b>mailto:</b> handler command:
uk: Команда обробки <b>mailto:</b>:

en: <b>file://</b> handler command:
uk: Команда обробки <b>file://</b>:

en: Unknown protocol handler command:
uk: Команда обробки невідомих протоколів:

en: Nickname Colors
uk: Кольори ніків

en: Normal:
uk: Нормальний:

en: Selected:
uk: Вибраний:

en: IRC Op:
uk: Оператор IRC:

en: Channel owner:
uk: Власник каналу:

en: Channel admin:
uk: Адміністратор каналу:

en: Op:
uk: Оператор:

en: Half-op:
uk: Півоператор:

en: Voice:
uk: Право голосу:

en: User-op:
uk: Користувач-оператор:

en: Use different color for own nick:
uk: Інший колір для власного ніка:

en: Draw nickname grid
uk: Малювати сітку між ніками

en: Grid color:
uk: Колір сітки:

en: Grid type:
uk: Тип сітки:

en: 3D Grid
uk: 3D Сітка

en: 3D Buttons
uk: 3D Кнопки

en: Plain Grid
uk: Плоска сітка

en: Dotted Grid
uk: Крапкова сітка

en: Background Colors
uk: Кольори тла

en: Minimum width:
uk: Мінімальна ширина:

en: Show gender icons
uk: Показувати значки статі

en: Show user channel activity indicator
uk: Індикатор активності користувачів на каналі

en: Show label with userlist stats
uk: Мітка зі статистикою списку користувачів

en: Show avatars in userlist
uk: Аватари в списку користувачів

en: Enable animated avatars
uk: Ввімкнути анімовані аватари

en: Userlist
uk: Список користувачів

en: theme,userlist,channel
uk: тема,список користувачів,канал

en: Background
uk: Тло

en: theme,userlist,channel,background
uk: тема,список користувачів,канал,тло

en: Foreground
uk: Передній план

en: theme,userlist,channel,colors
uk: тема,список користувачів,канал,кольори

en: theme,userlist,channel,grid
uk: тема,список користувачів,канал,сітка

en: Sort windows by name
uk: Сортувати вікна за назвою

en: Show window icons in window list
uk: Показувати значки вікон у списку вікон

en: Show activity meter in window list
uk: Показувати індикатор активності в списку вікон

en: Show IRC context indicator in window list
uk: Показувати індикатор IRC контексту в списку вікон

en: Enable window tooltips
uk: Ввімкнути спливаючі підказки для вікон

en: Text/Alert Colors
uk: Кольори тексту/попереджень

en: Progress bar color:
uk: Колір смуги прогресу:

en: Mouse wheel changes the active window instead of scrolling the scrollbar
uk: Колесо миші змінює активне вікно замість переміщення смуги прокрутки

en: Minimized:
uk: Мінімізований:

en: Minimum width of buttons:
uk: Мінімальна ширина кнопок:

en: Set maximum button width
uk: Задати максимальну ширину кнопки

en: Maximum width of buttons:
uk: Максимальна ширина кнопок:

en: Use flat buttons
uk: Використати плоскі кнопки

en: Window List
uk: Список вікон

en: Tree Window List
uk: Список деревом

en: Classic Window List
uk: Класичний список вікон

en: No such options page class name %Q
uk: Немає такого імені класу на сторінці опцій %Q
