KVIrc - en to pl translation catalogue (106 entries)

en: No such channel/netmask entry in the database
pl: Nie ma takiego wpisu kanału/maski sieciowej w bazie danych

en: Registered channel list:
pl: Zarejestrowana lista kanałów:

en: Channel: %1%2@%3
pl: Kanał: %1%2@%3

en:     Property: %1=%2
pl:     Właściwość: %1=%2

en: Total %d channels
pl: Sumarycznie %d kanałów

en: Property Editor - KVIrc
pl: Edytor właściwości - KVIrc

en: Property
pl: Właściwość

en: Value
pl: Wartość

en: &New
pl: &Nowy

en: &Remove
pl: &Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Mask Editor - KVIrc
pl: Edytor maski - KVIrc

en: Insert a mask for this user.<br>It can contain the wildcard characters '*' and '?'.
pl: Wprowadź maskę dla tego użytkownika.<br>Może zawierać znaki dopasowania '*' i '?'.

en: This is the <b>nickname</b> that will match this user, default value is the registered name.
pl: To <b>pseudonim</b>, do którego zostanie dopasowany użytkownik, domyślną wartością jest zarejestrowana nazwa.

en: This is the <b>username</b> that will match this user. <b>*</b> will match any username.
pl: To <b>nazwa użytkownika</b>, do której zostanie dopasowany użytkownik. <b>*</b> dopasuje wszystkie nazwy użytkownika.

en: This is the <b>hostname</b> that will match this user. <b>*</b> will match any hostname.
pl: To <b>nazwa hosta</b>, do której zostanie dobrany użytkownik. <b>*</b> dobierze wszystkie nazwy hostów.

en: Registered User Entry - KVIrc
pl: Wpis zarejestrowanego użytkownika - KVIrc

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Masks:
pl: Maski:

en: &Add...
pl: &Dodaj...

en: Re&move
pl: Us&uń

en: &Edit
pl: &Edytuj

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Notify when user is online
pl: Powiadmom, kiedy użytkownik jest dostępny

en: Notify nicknames:
pl: Psuedonimy powiadomienia:

en: You can enter a space separated list of nicknames.
pl: Możesz wprowadzić spację, by odseparować listę pseudonimów.

en: Avatar:
pl: Awatar:

en: Use custom color in userlist
pl: Użyj osobnego koloru na liście użytkowników

en: All Properties...
pl: Wszystkie właściwości...

en: Properties
pl: Właściwości

en: Enable ignore for this user
pl: Włącz ignorowanie tego użytkownika

en: Ignore Features
pl: Funkcje ignorowania

en: Ignore query messages
pl: Ignoruj wiadomości rozmowy

en: Ignore channel messages
pl: Ignoruj wiadomości na kanale

en: Ignore notice messages
pl: Ignoruj prywatne powiadomienia

en: Ignore CTCP messages
pl: Ignoruj zapytania CTCP

en: Ignore invites
pl: Ignoruj zaproszenia

en: Ignore DCCs
pl: Ignoruj wszystkie DCC

en: Ignore highlights
pl: Ignoruj podświetlenia

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Name
pl: Nazwa

en: Flags
pl: Flagi

en: This is the list of registered users. KVIrc can automatically recognize and associate properties to them.<br>Use the buttons on the right to add, edit and remove entries. The "notify" column allows you to quickly add users to the notify list. Notify list fine-tuning can be performed by editing the entry properties.
pl: To jest lista zarejestrowanych użytkowników. KVIrc może automatycznie ich rozpoznawać i przypisywać im właściwości.<br>Użyj przycisków po prawej stronie, by dodać, edytować i usuwać wpisy. Kolumna "Powiadamiaj" pozwala na szybkie dodanie użytkowników do listy powiadomień. Dokładne ustawienia są dostępne podczas edycji wpisów.

en: Notify disabled
pl: Powiadamianie wyłączone

en: Notify as:
pl: Powiadom jako:

en: No comment set
pl: Nie ustawiono komentarza

en: Registered Users and Configuration - KVIrc
pl: Zarejestrowani użytkownicy i ustawienia - KVIrc

en: Add Wizard...
pl: Dodaj z pomocą asystenta...

en: Add a registered user by means of a user-friendly wizard.
pl: Dodaje zarejestrowanego użytkownika używając asystenta przyjaznego użytkownikowi.

en: Open the edit dialog to create a new user entry.
pl: Tworzy okno dialogowe edycji w celu utworzenia wpisu nowego użytkownika.

en: &Add Group...
pl: &Dodaj grupę...

en: Adds a new group
pl: Dodaje nową grupę

en: Remove the currently selected entries.
pl: Usuwa aktualnie wybrane wpisy.

en: &Edit...
pl: &Edytuj...

en: Edit the first selected entry.
pl: Edycja pierwszego wybranego wpisu.

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all the entries
pl: Zaznacza wszystkie wpisy

en: Export to...
pl: Eksportuj do...

en: Export the selected entries to a file.<br>All the data associated with the selected registered users will be exported.<br>You (or anyone else) can later import the entries by using the "Import" button.
pl: Eksportuj wybrane wpisy do pliku.<br>Wszystkie dane związane z wybranymi zarejestrowanymi użytkownikami będą wyeksportowane.<br>Możesz (albo ktokolwiek inny) później zaimportować wpisy używając prycisku "Importuj".

en: Import from...
pl: Importuj z...

en: Import entries from a file exported earlier by the "export" function of this dialog.
pl: Importuje wpisy z wcześniej wyeksportowanego pliku poprzez użycie funkcji "eksportuj" z tego dialogu.

en: Group name:
pl: Nazwa grupy:

en: Move to Group
pl: Przenieś do grupy

en: Default
pl: Domyślna

en: No entries selected.
pl: Nie wybrano wpisów.

en: Enter a Filename - KVIrc
pl: Wpisz nazwę pliku - KVIrc

en: Can't open file %Q for writing.
pl: Nie można otworzyć pliku %Q w celu zapisu.

en: Can't export the registered users database: write error.
pl: Nie można wyeksportować bazy danych zarejestrowanych użytkowników - błąd zapisu.

en: Select a File - KVIrc
pl: Wybierz plik - KVIrc

en: Can't open file %Q for reading.
pl: Nie można otworzyć pliku %Q do odczytu

en: The file %Q doesn't appear to be a valid registered users database.
pl: Plik %Q nie wygląda na prawidłową bazę danych zarejestrowanych użytkowników.

en: The file %Q contains an invalid registered users database version.
pl: Plik %Q zawiera nieprawidłową wersję bazy danych zarejestrowanych użytkowników.

en: Can't import the registered users database: read error.
pl: Nie można zaimportować bazy danych zarejestrowanych użytkowników - błąd odczytu.

en: User Registration Wizard - KVIrc
pl: Asystent rejestracji użytkownika - KVIrc

en: <p>Welcome to the user registration wizard.<br>This process allows you to add an IRC user to the database and set properties for that user. KVIrc will be (hopefully) able to recognize the user, add him to the notify list, and display the associated avatar.<br><br>First of all, you must insert an <b>entry name or real name</b> for the user you're going to register. The name will be used to identify the database entry and has no specific requirements, it can be a given name, nickname, or just some text to remind you of the real person.<br>Examples: "George W Bush", "Dubya".
    </p>
pl: <p>Witamy w asystencie rejestracji użytkownika.<br>Ten proces pozwala dodać użytkownika IRC do bazy danych i ustawić właściwości dla tego użytkownika. KVIrc będzie (miejmy nadzieje) zdolny rozpoznać użytkownika, dodać go do listy powiadomień i wyświetlić powiązany awatar.<br><br>Przede wszystkim, musisz wprowadzić <b>nazwę wpisu lub prawdziwe imię</b> dla użytkownika który będzie rejestrowany. Nazwa będzie użyta do identyfikacji wpisu z bazy danych i nie ma szczególnych wymagań, może to być imię, pseudonim, lub jakiś tekst który przypomina ci prawdziwą osobę.<br>Przykłady: "George W Bush", "Dubya".
    </p>

en: Entry name:
pl: Nazwa wpisu:

en: Step 1: Entry Name
pl: Krok 1: Nazwa wpisu

en: <p>A registered user is identified by one or more <b>IRC masks</b>.<br>A mask must be in the following form:<br><b>nickname!username@hostname</b><br>and can contain wildcard characters '*' and '?'. Be careful in choosing the masks, as they are the only way to verify the identity of a registered user.<br><br>You can enter at most two masks here, if you wish to add more masks, use the "<b>Edit</b>" button in the Registered Users dialog. You must enter at least one mask.</p>
pl: <p>Zarejestrowany użytkownik jest zidentyfikowany przez jedną lub więcej <b>maskę IRC</b>.<br>Maska musi być w następującej formie:<br><b>pseudonim!nazwaużytkownika@nazwahosta</b><br>i może zawierać znaki dopasowania '*' i '?'. Ostrożnie z wyborem mask, one są jedyna drogą do weryfikacji tożsamości zarejestrowanego użytkownika.<br><br>Można tutaj wprowadzić najwięcej dwie maski, jeśli pragniesz dodać więcej mask, użyj przycisku "<b>Edytuj</b>" w oknie dialogowym zarejestrowanych użytkowników. Teraz musisz wprowadzić przynajmniej jedną maskę.</p>

en: Step 2: Mask Selection
pl: Krok 2: Wybór maski

en: <p>If you want to store an avatar image for this user, you can set it here. KVIrc will show the avatar in the userlist next to the user's nickname.<br>An avatar can be in any supported image format (PNG is recommended). Keep in mind that KVIrc stores avatars in memory and has to resize them to fit in the userlist, thus it's better to use small, low-resolution images.</p>
pl: <p>Jeśli zamierzasz przechowywać obraz awatar dla tego użytkownika, możesz go tutaj ustawić. KVIrc będzię pokazywał awatar na liście użytkowników (obok pseudonimu użytkownika).<br>Awatar może być w każdym wspieranym formacie obrazu (PNG jest zalecany). Pamiętaj, że KVIrc przechowuje awatary w pamięci i musi zmienić ich rozmiar aby pasowały do listy użytkowników, dla tego jest lepiej użyć małych, niskiej-rozdzielczości obrazów.</p>

en: Store an avatar for this user:
pl: Przechowuj awatar dla tego użytkownika:

en: Step 3: Avatar Selection
pl: Krok 3: Wybór awataru

en: <p>If you want to be notified when this user is online or goes offline, you must specify the list of nicknames that KVIrc will look for.<br><br>You can enter at most two nicknames here, if you wish to add more nicknames, use the "<b>Edit</b>" button in the  "Registered Users" dialog.</p>
pl: <p>Jeśli chcesz być powiadamiany o pojawieniu się lub wyjściu użytkownika, musisz podać listę pseudonimów, które będą nasłuchiwane przez KVIrc.<br><br>Możesz tutaj wpisać maksymalnie dwa pseudonimy. Jeśli chcesz dodać więcej, użyj przycisku "<b>Edytuj</b>" w oknie "Zarejestrowani użytkownicy".</p>

en: Add this user to the notify list
pl: Dodaj tego użytkownika do listy powiadomień

en: Nickname:
pl: Pseudonim:

en: Nickname 2:
pl: Pseudonim 2:

en: Step 4: Notify List
pl: Krok 4: Lista powiadomień

en: <p>That's it. The user registration has been completed.<br><br>Click "<b>Finish</b>" to close this dialog.</p>
pl: <p>To wszystko. Rejestracja użytkownika została zakończona.<br><br>Kliknij "<b>Zakończ</b>" aby zamknąć ten dialog.</p>

en: Registration Complete
pl: Rejestracja zakończona

en: No name specified
pl: Nie określono nazwy

en: User already registered: found exact name match
pl: Użytkownik jest już zarejestrowany: znaleziono dokładnie taką samą nazwę

en: Mask %Q is already used to identify user %s
pl: Maska %Q jest już użyta do identyfikacji użytkownika %s

en: User not found (%Q)
pl: Użytkownik nie odnaleziony (%Q)

en: No mask specified
pl: Nie określono maski

en: User %Q not found
pl: Użytkownik %Q nie odnaleziony

en: Mask %Q already used to identify user %Q
pl: Maska %Q już użyta do identyfikacji użytkownika %Q

en: Mask %Q not found
pl: Maska %Q nie odnaleziona

en: No property specified
pl: Nie określono właściwości

en: Registered users database dump:
pl: Zrzut bazy danych zarejestrowanych użytkowników:

en: User: %c%Q
pl: Użytkownik: %c%Q

en: Warning: this user has no registration masks
pl: Ostrzeżenie: ten użytkownik nie ma masek rejestracyjnych

en: Mask: %Q!%Q@%Q
pl: Maska: %Q!%Q@%Q

en: Property: %Q=%Q
pl: Właściwość: %Q=%Q

en: No properties
pl: Brak właściwości

en: Total: %d matching users (of %d in the database)
pl: Sumarycznie: %d pasujący(ch) użytkownik(ów) (z %d w bazie danych)
