KVIrc - en to hu translation catalogue (75 entries)

en: No such channel/netmask entry in the database
hu: Nincs ilyen csatorna/netmaszk bejegyzés az adatbázisban

en: Registered channel list:
hu: Regisztrált csatornák listája:

en: Channel: %1%2@%3
hu: Csatorna: %1%2@%3

en:     Property: %1=%2
hu:     Tulajdonság: %1=%2

en: Total %d channels
hu: Összesen %d csatorna

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Value
hu: Érték

en: &New
hu: Új

en: &Remove
hu: Eltávolít

en: &OK
hu: &Ok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Insert a mask for this user.<br>It can contain the wildcard characters '*' and '?'.
hu: Adj meg egy maszkot a felhasználóhoz.<br>Tartalmazhatja a '*' és '?' dzsókerkaraktereket.

en: Name:
hu: Név:

en: Comment:
hu: Komment:

en: Masks:
hu: Maszkok:

en: &Add...
hu: Hozzá&ad...

en: Re&move
hu: Eltávolít

en: &Edit
hu: Sz&erkesztés

en: Identity
hu: Személyazonosság

en: Notify when user is online
hu: Értesítés, ha a felhasználó elérhető

en: Notify nicknames:
hu: Értesítési nevek:

en: Use custom color in userlist
hu: Személyreszabott szín használata a felhasználólistában

en: All Properties...
hu: Minden Tulajdonság...

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Enable ignore for this user
hu: Mellőzés engedélyezése a felhasználóra

en: Ignore query messages
hu: Privát üzenetek mellőzése

en: Ignore channel messages
hu: Csatorna üzenetek mellőzése

en: Ignore notice messages
hu: Értesítő üzenetek mellőzése

en: Ignore CTCP messages
hu: CTCP üzenetek mellőzése

en: Ignore invites
hu: Meghívók mellőzése

en: Ignore DCCs
hu: DCC-k mellőzése

en: Ignore
hu: Mellőzés

en: Name
hu: Név

en: Flags
hu: Tulajdonságok

en: Notify disabled
hu: Értesítés nincs engedélyezve

en: Notify as:
hu: Értesítés, mint:

en: No comment set
hu: Nincs komment megadva

en: Add a registered user by means of a user-friendly wizard.
hu: Regisztrált felhasználó hozzáadása egy felhasználóbarát varázsló segítségével.

en: Open the edit dialog to create a new user entry.
hu: A szerkesztés párbeszédablak megnyitása új felhasználó hozzáadásához.

en: &Add Group...
hu: Csoport hozzá&adása...

en: Adds a new group
hu: Új csoportot hoz létre

en: Remove the currently selected entries.
hu: Törli a kijelölt elemeket.

en: &Edit...
hu: Sz&erkesztés...

en: Edit the first selected entry.
hu: Elsőként kiválasztott elem szerkesztése.

en: Select all the entries
hu: Minden elem kijelölése

en: Export the selected entries to a file.<br>All the data associated with the selected registered users will be exported.<br>You (or anyone else) can later import the entries by using the "Import" button.
hu: Kijelölt elemek exportállása fájlba.<br>Minden felhasználóhoz hozzárendelt adat mentésre kerül. <br>Te (vagy bárki más) később ezeket a bejegyzéseket importálhatja az "Importálás..." gomb használatával.

en: Import entries from a file exported earlier by the "export" function of this dialog.
hu: Korábban exportált bejegyzések betöltése fájlból.

en: Group name:
hu: Csoport neve:

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: No entries selected.
hu: Nincs(enek) bejegyzés(ek) kiválasztva.

en: Can't open file %Q for writing.
hu: %Q fájl megnyitása írásra sikertelen.

en: User Registration Wizard - KVIrc
hu: Felhasználó Regisztrációs Varázsló - KVIrc

en: <p>Welcome to the user registration wizard.<br>This process allows you to add an IRC user to the database and set properties for that user. KVIrc will be (hopefully) able to recognize the user, add him to the notify list, and display the associated avatar.<br><br>First of all, you must insert an <b>entry name or real name</b> for the user you're going to register. The name will be used to identify the database entry and has no specific requirements, it can be a given name, nickname, or just some text to remind you of the real person.<br>Examples: "George W Bush", "Dubya".
    </p>
hu: <p>Üdv a felhasználó regisztrációs varázslóban.<br>Ezzel a folyamat lehetővé teszi egy IRC felhasználó hozzáadását az adatbázishoz. A KVIrc (remélhetőelg) képes lesz felismerni a felhasználót, hozzáadni az értesítési listához és megjeleníteni a hozzá tartozó avatart.<br><br>Mindenekelőtt meg kell adnod a <b>valós nevét vagy egy nevet a bejegyzéshez</b>. Ez a név fogja azonosítani a felhasználót. Nincsenek extra követelmények, lehet becenév, keresztnév, valós név vagy bármilyen szöveg, amivel emlékezni fogsz a tényleges felhasználóra. <br>Pld: "Nagy Géza", "Gezu".
    </p>

en: Step 1: Entry Name
hu: Első lépés: Bejegyzés Neve

en: <p>A registered user is identified by one or more <b>IRC masks</b>.<br>A mask must be in the following form:<br><b>nickname!username@hostname</b><br>and can contain wildcard characters '*' and '?'. Be careful in choosing the masks, as they are the only way to verify the identity of a registered user.<br><br>You can enter at most two masks here, if you wish to add more masks, use the "<b>Edit</b>" button in the Registered Users dialog. You must enter at least one mask.</p>
hu: <p>Egy regisztrált felhasználót egy vagy több <b>IRC maszk</b> azonosítja.<br>A maszknak az alábbi formátumban kell lennie:<br><b>becenev!felhasznalonev@hosztnev</b><br>és tartalmazhatja a '*' és '?' dzsóker-karaktereket. Óvatos légy a maszkválasztással, ugyanis ez az egyetlen lehetőség a regisztrált felhasználó azonosítására.<br><br>Maximum két maszkot adhatsz meg itt, de amennyiben többet szeretnél a "<b>Szerkesztés</b>" gommbal teheted meg a Regisztrált Felhasználók párbeszédablakban. Legalább egy maszkot meg kell adnod..</p>

en: Step 2: Mask Selection
hu: Második lépés: Maszk kiválasztása

en: <p>If you want to store an avatar image for this user, you can set it here. KVIrc will show the avatar in the userlist next to the user's nickname.<br>An avatar can be in any supported image format (PNG is recommended). Keep in mind that KVIrc stores avatars in memory and has to resize them to fit in the userlist, thus it's better to use small, low-resolution images.</p>
hu: <p>Ha szeretnél egy avatart eltárolni a felhasználóhoz, itt állíthatod azt be.A KVIrc a felhasználólistában fogja megjeleníteni azt, közvetlenül a felhasználó neve mellett.<br>Avatar bármilyen támogatott formátumú képfájl lehet (PNG a javasolt). Jó tudni, hogy a KVIrc az avatarokat a memóriában tárolja és át kell méreteznie, hogy beférjen a felhasználólistába, ezért érdemes kicsi, alacsony felbontású képet választani.</p>

en: Step 3: Avatar Selection
hu: Harmadik lépés: Avatar kiválasztása

en: Add this user to the notify list
hu: Felhasználó hozzáadása az értesítési listához

en: Nickname:
hu: Név:

en: Nickname 2:
hu: Név 2:

en: Step 4: Notify List
hu: Negyedik lépés: Értesítési Lista

en: <p>That's it. The user registration has been completed.<br><br>Click "<b>Finish</b>" to close this dialog.</p>
hu: <p>Kész is, a regisztráció befejeződött.<br><br>Kattints a "<b>Befejezés</b>re" Az ablak bezárásához.</p>

en: Registration Complete
hu: Regisztráció Kész

en: No name specified
hu: Nincs név megadva

en: User already registered: found exact name match
hu: Felhasználó már regisztrálva: pontos egyezést találtam

en: Mask %Q is already used to identify user %s
hu: %Q maszkot már használom %s azonosítására

en: User not found (%Q)
hu: %Q felhasználó nem található

en: No mask specified
hu: Nincs maszk megadva

en: User %Q not found
hu: %Q felhasználó nem található

en: Mask %Q already used to identify user %Q
hu: %Q maszkot már %Q azonosítására használom

en: Mask %Q not found
hu: %Q maszk nem található

en: No property specified
hu: Nincs tulajdonság megadva

en: Registered users database dump:
hu: Regisztrált felhasználói adatbázis dump:

en: Total: %d matching users (of %d in the database)
hu: Összesen: %d egyező felhasználó (ebből %d az adatbázisban)
