KVIrc - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: No such channel/netmask entry in the database
uk: Немає таких каналу/мережної_маски в базі даних

en: Registered channel list:
uk: Список зареєстрованих каналів:

en: Channel: %1%2@%3
uk: Канал: %1%2@%3

en:     Property: %1=%2
uk:     Властивість: %1=%2

en: Total %d channels
uk: Всього %d каналів

en: Property
uk: Властивість

en: Value
uk: Значення

en: &New
uk: &Новий

en: &Remove
uk: &Видалити

en: &OK
uk: &Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Insert a mask for this user.<br>It can contain the wildcard characters '*' and '?'.
uk: Вставте маску для цього користувача.<br>Може містити символи '*' та '?'.

en: Name:
uk: Ім’я:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Masks:
uk: Маски:

en: &Add...
uk: &Додати...

en: Re&move
uk: Ви&лучити

en: &Edit
uk: &Змінити

en: Identity
uk: Персона

en: Notify when user is online
uk: Сповіщати коли користувач онлайн

en: Notify nicknames:
uk: Сповістити ніки:

en: Use custom color in userlist
uk: Використовати заданий колір у списку користувачів

en: All Properties...
uk: Всі властивості...

en: Properties
uk: Властивості

en: Enable ignore for this user
uk: Ввімкнути ігнор для цього користувача

en: Ignore query messages
uk: Ігнорувати приватні повідомлення

en: Ignore channel messages
uk: Ігнорувати повідомлення каналу

en: Ignore notice messages
uk: Ігнорувати повідомлення нотаток

en: Ignore CTCP messages
uk: Ігнорувати повідомлення CTCP

en: Ignore invites
uk: Ігнорувати запрошення

en: Ignore DCCs
uk: Ігнорувати DCC

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Name
uk: Ім'я

en: Flags
uk: Прапорці

en: Notify disabled
uk: Сповіщення вимкнені

en: Notify as:
uk: Сповістити як:

en: No comment set
uk: Коментар не заданий

en: Add a registered user by means of a user-friendly wizard.
uk: Додати зареєстрованого користувача за допомогою зручного майстра.

en: Open the edit dialog to create a new user entry.
uk: Відкрийте діалог редагування для створення нового користувача.

en: &Add Group...
uk: Додати &групу...

en: Adds a new group
uk: Додає нову групу

en: Remove the currently selected entries.
uk: Видалити вибрані записи.

en: &Edit...
uk: &Змінити...

en: Edit the first selected entry.
uk: Змінити перший вибраний запис.

en: Select all the entries
uk: Вибрати всі записи

en: Export the selected entries to a file.<br>All the data associated with the selected registered users will be exported.<br>You (or anyone else) can later import the entries by using the "Import" button.
uk: Експорт обраних записів у файл.<br>Всі дані, пов'язані з обраним зареєстрованим користувачам будуть експортовані.<br>Ви (або хто-небудь ще) може пізніше імпортувати ці дані використовуючи кнопку "Імпорт".

en: Import entries from a file exported earlier by the "export" function of this dialog.
uk: Імпортувати дані з файлу які були раніше експортовані функцією "експорт" цього діалогу.

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: Default
uk: Типово

en: No entries selected.
uk: Елемент не вибрано.

en: Can't open file %Q for writing.
uk: Не можу відкрити файл %Q для запису.

en: User Registration Wizard - KVIrc
uk: Майстер реєстрації користувача - KVIrc

en: <p>Welcome to the user registration wizard.<br>This process allows you to add an IRC user to the database and set properties for that user. KVIrc will be (hopefully) able to recognize the user, add him to the notify list, and display the associated avatar.<br><br>First of all, you must insert an <b>entry name or real name</b> for the user you're going to register. The name will be used to identify the database entry and has no specific requirements, it can be a given name, nickname, or just some text to remind you of the real person.<br>Examples: "George W Bush", "Dubya".
    </p>
uk: <p>Ласкаво просимо в майстер реєстрації користувача.<br>Цей процес дозволяє додати користувача IRC до бази даних і задати властивості цього користувача. KVIrc буде (сподіваюся) здатний ідентифікувати користувача, додати його в список сповіщень, а також відобразити пов'язаний аватар.<br><br>Перш за все, необхідно вказати <b>ім'я запису або реальне ім'я</b> для користувача, що ви збираєтесь зареєструватися. Це ім'я буде використовуватися для ідентифікації запису бази даних і не має ніяких особливих вимог, це може бути ім'я, нікнейм чи просто текст, щоб нагадає вам про реальну людину.<br>Приклади: "Джордж Буш", "Вася".</p>

en: Step 1: Entry Name
uk: Крок 1: Назва ел-та

en: <p>A registered user is identified by one or more <b>IRC masks</b>.<br>A mask must be in the following form:<br><b>nickname!username@hostname</b><br>and can contain wildcard characters '*' and '?'. Be careful in choosing the masks, as they are the only way to verify the identity of a registered user.<br><br>You can enter at most two masks here, if you wish to add more masks, use the "<b>Edit</b>" button in the Registered Users dialog. You must enter at least one mask.</p>
uk: <p>Зареєстрований користувач ідентифікується по одній або більше <b>IRC масках</b>. <br>Маска повинна мати наступний вигляд:<br><b>нікнейм!ім'я_користувача@хост</b><br> і може містити символи '*' та '?'. Будьте обережні у виборі маски, тому що вони є єдиним способом перевірити справжність зареєстрованих користувачів.<br><br>Ви можете ввести тут не більше двох масок, якщо ви хочете додати більше масок, використовуйте кнопку "<b>Змінити</b>" в діалозі Зареєстрованих Користувачів. Ви повинні ввести хоча б одну маску.</p>

en: Step 2: Mask Selection
uk: Крок 2: Вибір маски

en: <p>If you want to store an avatar image for this user, you can set it here. KVIrc will show the avatar in the userlist next to the user's nickname.<br>An avatar can be in any supported image format (PNG is recommended). Keep in mind that KVIrc stores avatars in memory and has to resize them to fit in the userlist, thus it's better to use small, low-resolution images.</p>
uk: <p>Якщо ви хочете зберегти аватар для цього користувача, ви можете зробити це тут. KVIrc буде показувати цей аватар у списку користувачів поруч з ніком користувача. <br>Аватари можуть бути в будь-якому підтримуваному форматі зображення (PNG рекомендується). Майте на увазі, що KVIrc зберігає аватари в пам'яті і повинен змінити їх розмір, щоб вони помістилися в список користувачів. Тому краще використовувати маленькі зображення, з низьким розширенням.</p>

en: Step 3: Avatar Selection
uk: Крок 3: Вибір аватара

en: Add this user to the notify list
uk: Додайте користувача до списку сповіщень

en: Nickname:
uk: Нікнейм:

en: Nickname 2:
uk: Нікнейм 2:

en: Step 4: Notify List
uk: Крок 4: Список сповіщень

en: <p>That's it. The user registration has been completed.<br><br>Click "<b>Finish</b>" to close this dialog.</p>
uk: <p>От і все. Реєстрація користувача завершена.<br><br>Натисніть кнопку "<b>Готово</b>" щоб закрити це вікно.</p>

en: Registration Complete
uk: Реєстрація завершена

en: No name specified
uk: Не вказано імені

en: User already registered: found exact name match
uk: Користувач вже зареєстрований: знайшов співпадіння імені

en: Mask %Q is already used to identify user %s
uk: Маска %Q вже використовується для ідентифікації %s

en: User not found (%Q)
uk: Користувач не знайдений (%Q)

en: No mask specified
uk: Не вказано маски

en: User %Q not found
uk: Користувача %Q не знайдено

en: Mask %Q already used to identify user %Q
uk: Маска %Q вже використовується для ідентифікації %Q

en: Mask %Q not found
uk: Маску %Q не знайдено

en: No property specified
uk: Не вказано властивість

en: Registered users database dump:
uk: Дамп бази зареєстрованих користувачів:

en: Total: %d matching users (of %d in the database)
uk: Всього: %d співпадаючих користувачів (з %d в базі даних)
