KVIrc - en to es translation catalogue (12 entries)

en: You must provide the proxy hostname as parameter
es: Debes dar el host del proxy como un parámetro

en: You must provide the proxy name as parameter
es: Debes dar el nombre del proxy como un parámetro

en: The specified proxy already exists
es: El proxy especificado ya existe

en: You must provide the port number as parameter
es: Debes dar el número de puerto como un parámetro

en: You must provide the IP as parameter
es: Debes dar la IP como un parámetro

en: The specified IP is not valid
es: La IP especificada no es válida

en: You must provide the protocol as parameter
es: Debes dar el puerto como un parámetro

en: You must provide the value as parameter
es: Debes dar el valor como un parámetro

en: You must provide the network name as parameter
es: Debes dar el nombre de la red como un parámetro

en: You must provide the server name as parameter
es: Debes dar el nombre del servidor como un parámetro

en: The network specified already exists
es: La red especificada ya existe

en: The specified server already exists
es: El servidor especificado ya existe
