KVIrc - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: You must provide the proxy hostname as parameter
hu: A proxy hosztnevét kell megadnod paraméterként

en: You must provide the proxy name as parameter
hu: A proxy nevét kell megadnod paraméterként

en: The specified proxy already exists
hu: A megadott protokoll már létezik

en: You must provide the port number as parameter
hu: A port számát kell megadnod paraméterként

en: You must provide the IP as parameter
hu: IP címet kell megadnod paraméterként

en: The specified IP is not valid
hu: A megadott IP cím nem érvényes

en: You must provide the protocol as parameter
hu: A protokollt kell megadnod paraméterként

en: You must provide the value as parameter
hu: Az értéket kell megadnod paraméterként

en: You must provide the network name as parameter
hu: A hálózat nevét kell megadnod paraméterként

en: You must provide the server name as parameter
hu: A szerver nevét kell megadnod paraméterként

en: The network specified already exists
hu: A megadott hálózat már létezik

en: The specified server already exists
hu: A megadott szerver már létezik
