KVIrc - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: You must provide the proxy hostname as parameter
ja: パラメーターとしてプロキシーのホスト名を指定しなければなりません。

en: You must provide the proxy name as parameter
ja: パラメーターとしてプロキシーを指定しなければなりません。

en: The specified proxy already exists
ja: 指定のプロキシーは既に存在します。

en: You must provide the port number as parameter
ja: パラメーターとしてポート番号を指定しなければなりません。

en: You must provide the IP as parameter
ja: パラメーターとして IP を指定しなければなりません。

en: The specified IP is not valid
ja: 指定の IP は正しくありません。

en: You must provide the protocol as parameter
ja: パラメーターとしてプロトコルを指定しなければなりません。

en: You must provide the value as parameter
ja: パラメーターとして値を指定しなければなりません。

en: You must provide the network name as parameter
ja: パラメーターとしてネットワークプ名を指定しなければなりません。

en: You must provide the server name as parameter
ja: パラメーターとしてサーバー名を指定しなければなりません。

en: The network specified already exists
ja: 指定のネットワークは既に存在しています。

en: The specified server already exists
ja: 指定のサーバーは既に存在します。
