KVIrc - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: You must provide the proxy hostname as parameter
ru: Вы должны предоставить адрес прокси в качестве параметра

en: The specified proxy doesn't exist
ru: Заданный прокси не существует

en: You must provide the proxy name as parameter
ru: Вы должны предоставить имя прокси в качестве параметра

en: The specified proxy already exists
ru: Указанный адрес прокси уже существует

en: The specified protocol doesn't exist
ru: Заданный протокол не существует

en: You must provide the port number as parameter
ru: Вы должны предоставить номер порта в качестве параметра

en: You must provide the IP as parameter
ru: Вы должны предоставить IP в качестве параметра

en: The specified IP is not valid
ru: Указанный IP не действителен

en: You must provide the protocol as parameter
ru: Вы должны предоставить протокол в качестве параметра

en: You must provide the value as parameter
ru: Вы должны предоставить значение в качестве параметра

en: You must provide the network name as parameter
ru: Вы должны предоставить имя сети в качестве параметра

en: You must provide the server name as parameter
ru: Вы должны предоставить имя сервера в качестве параметра

en: The specified network doesn't exist
ru: Заданная сеть не существует

en: The specified server doesn't exist
ru: Заданный сервер не существует

en: The network specified already exists
ru: Указанная сеть уже существует

en: The specified server already exists
ru: Заданный сервер уже существует
